Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Pavasario, o ypač saulėto, laukiame ko gero visi. Nors Kalėdų ir Naujų metų šventės džiugina ne ką mažiau, bet po tamsaus metų laiko taip norisi pasimėgauti ilga diena, vis labiau šildančiais saulės spinduliais ar pasivaikščioti bundančioje gamtoje.

Šiuo etapu svarbu žinoti, kad oda, kaip ir visas Jūsų organizmas, ruošiasi šiltajam sezonui. Puiku, jei kartą per mėnesį apsilankote pas savo veido priežiūros specialistą ir paskirti produktai, procedūros keičiami palaipsniui artėjant pavasariui. Tiems, kas neturi laiko ar galimybių reguliariems vizitams pas grožio terapeutą, mūsų rekomendacijos. Šiame straipsnyje pateiksime keletą itin paprastų profesionalų patarimų, kaip ne tik paruošti, bet ir apsaugoti savo odą.

ODOS VALIKLIAI IR SERUMAI

Odos valymo priemonių pavasarėjant keisti nereikia. Ir toliau kas rytą ir vakarą kruopščiai nuvalykite makiažą, tonizuokite, svarbu, kad veidas nakčiai liktų švarus ir paruoštas poilsiui. Po žiemos pats metas intensyvesnei priežiūrai. Rekomenduojame odą palepinti intensyvaus serumo ampulėmis, skirtomis visapusiam odos atgaivinimui. Taip pat įprastą savo veido serumą, rekomenduoajme pakeisti į serumą, kuriame gausu antioksidantų, jie gali būti: vitaminas C, vitaminas A, resveratrolis, ferulo rūgštis, kofermentas Q10, portukalos ekstraktas. 

VEIDO KREMAI

Kremai, naudojami žiemą, dažniausiai būna sunkesni, riebesni, tam, kad apsaugotų odą nuo šalčio. Tad pavasariui REKOMENDUOJAME PAKEISTI „žieminius“ VEIDO KREMUS į „lengvesnės“ konsistencijos. Apskritai, jei Jūsų mėgiamas kosmetikos gamintojas turi keletą odos priežiūros linijų, patartina sezoniškai jas keisti. Kodėl? Kad oda „nepriprastų“, „neaptingtų“. Juolab kai žiemos sezonui skirtų kremų konsistencija būna itin tiršta ir šiltuoju metų laiku tiesiog apsunkina odą nereikalingomis veikliosiomis medžiagomis. Pokyčius galite daryti ir palaipsniui: kurį laiką ryte veido odą tepti „žieminiu“, vakare „pavasariniu“ kremu.

Ką žinoti apie retinolį pavasario metu? 

Jei žiemą pradėjote naudoti kremus su retinoliu, pavasarį galite tęsti šių priemonių naudojimą, tačiau jei netyčiomis užmiršdavote SPF apsaugą žiemos metu, tai pavasarį, naudojant priemones su retinoliu to daryti nevalia! Jei neplanuojate naudoti apsaugos nuo saulės, retinolio kremus rekomenduotume palikti vėlyvam rudeniui ir žiemai. Bet kokiu atveju, SPF apsauga, tai pats geriausias kremas nuo raukšlių ir šiais laikais, jų yra sukurta įvairiems odų tipams. SPF kremai gali būti geliniai, perregimos konsistencijos ir netgi pritaikyti riebiai veido odai, tad stenkitės būtinai naudoti apsauginius kremus, kaip paskutinį odos priežiūros žingsnį. Daugelis klysta manydami, kad odą saugoti nuo saulės ir TEPTI APSAUGINIU KREMU (SPF 15, SPF 30 ir pan.) reikia tik atostogų metu ar vasarą. Nieko panašaus! Žiemą saulė lygiai tokia pat intensyvi kaip ir pavasarį. Svarbu: jeigu žiemą nenaudojote kremo su apsauga nuo saulės UV spindulių (SPF), dabar tai turi būti kaip PRIVALOMAS MUST-HAVE produktas, lygiai kaip dantų valymas, dušas, galvos trinkimas.

PROCEDŪROS GROŽIO CENTRUOSE IR KLINIKOSE

Iš tikrųjų, kad pasiekti norimą rezultatą ir nepakenkti odai saulėtu periodu, tinkamomis procedūromis pasirūpinti reikia jau sausio – vasario mėnesiais. Tai pats tinkamiausias laikas atlikti rūgštinius veido šveitimus, kurie užtikrina pastebimą rezultatą. Nepamirškite pasidomėti su kokia kosmetika dirba Jūsų grožio terapeutas, nes skirtingų gamintojų rūgštinio odos šveitimo produktų agresyvumas skiriasi ir net labai ženkliai.

O kai nežinote ar tiesiog nedrįstate rinktis tokio epidermio šveitimo tipo, sprendimas – MECHANINIS VEIDO ODOS ŠVEITIMAS. Tai neagresyvus, saugus, bet tuo pačiu efektyvus odos paviršinio sluoksnio „atnaujintojas“, kuris atgaivins, atnaujins ir suteiks Jūsų odai skaistumo.

Daugiau skaitykite: http://www.manosveikata.lt/lt/aktualijos/naujienos/patarimai-ir-rekomendacijos-odos-prieziurai-pavasari

Prekės