Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Pleiskanos

Pleiskanos yra vienas dažniausių susijusių su plaukuotąja galvos dalimi nusiskundimų. Su šia problema bent kartą gyvenime yra susidūrę apie 50% populiacijos .

Gydytojos rez. dermatovenerologės Gintarė Ulianskaitė parengtame straipsnyje teigiama: " pleiskanos yra vienas dažniausių susijusių su plaukuotąja galvos dalimi nusiskundimų. Su šia problema bent kartą gyvenime yra susidūrę apie 50% populiacijos. Mūsų oda pastoviai atsinaujina natūraliai netekdama viršutinio negyvų ląstelių sluoksnio – korneocitų.  Manoma, jog netenkamų korneocitų svoris gali  pasiekti net iki 4 kg per metus. Kadangi korneocitai yra mikroskopinio dydžio, šio proceso dažniausiai nepastebime, tačiau gausesnės negyvų korneocitų sankaupos skalpo odoje ar ant plaukų yra vizualiai pastebimos bei vadinamos pleiskanomis."

Benemedo gaminami "Mediket" šampūnai yra skirti įvairaus stiprumo galvos odos pleiskanotumui prižiūrėti. Esant odos polinkiui į pleiskanas rekomenduojame rinktis Mediket Prevent šampūną, kasdienei galvos odos priežiūrai. Šieik tiek pagausėjus pleiskanoms, rekomenduojame rinktis Mediket Plius šampūną, na, o esant itin gausiam odos galvos pleiskanojimui - Mediket Ictamo šampūną. Daugiau apie peliskanas kviečiame skaityti gydytojos rez. dermatovenerologės Gintarė Ulianskaitė parengtame straipsnyje: https://medexy.lt/straipsniai/pleiskanos-dazniausios-priezastys-ir-gydymo-budai

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.