Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Intymios higienos priemonės

Intymios higienos priemonės sukurtos Sesderma labaratorijoje, Ispanijoje. 

Patirkite visišką gaivumą, lengvumą ir pasitikėjimą savimi su mūsų intymios higienos priemonių asortimentu moterims. Mūsų specialiai sukurta priemonių kolekcija skirta švelniai Jūsų jautriausios odos priežiūrai ir apsaugai. Intymi higiena yra labai svarbus bendros gerovės aspektas, todėl mūsų asortimente esantys intymios higienos produktai yra apgalvotai sukurti taip, kad skatintų švarą, komfortą ir pusiausvyrą. Teikiame pirmenybę Jūsų intymiai sveikatai, parinkdami švelnius, subalansuoto pH ingredientus, kurie tausoja jautrią šios srities prigimtį ir kartu užtikrina švarą ir apsaugą. Pajuskite mūsų kruopščiai atrinktų ingredientų, kurie harmoningai veikia palaikydami optimalią intymią higieną, galią. Intymios higienos priemonės moterims yra praturtintos raminančiais augaliniais ekstraktais, tokiais kaip ramunėlių, alavijų ir arbatmedžio aliejus, žinomais dėl savo raminamųjų ir antibakterinių savybių. Šie ingredientai padeda valyti, raminti ir palaikyti natūralią intymios srities pusiausvyrą.

Higienos priemonės moterims

Mūsų intymios higienos produktai yra įvairaus pobūdžio: putojantys ir kreminiai prausikliai, drėkinamieji geliai, seksualinės stimuliacijos produktai. Galite rinktis tai, kas atitinka Jūsų pageidavimus ir poreikius. Visos intymios higienos priemonės yra sukurtos taip, kad būtų švelnios, bet veiksmingos, nesukeliant sausumo ar sudirginimo jausmo. Norėdami naudoti intymios higienos priemones, vadovaukitės instrukcijomis, pateiktomis ant kiekvieno konkretaus gaminio. Paprastai nedidelį produkto kiekį reikia užtepti ant išorinės intymios vietos, o tada nuplauti arba nušluostyti vandeniu ar minkšta šluoste. Mūsų gaminiai tinkami naudoti kasdien, kad būtų užtikrintas nuolatinis gaivumas ir komfortas.

Intymios higienos priemonės internetu

Pasitikėkite savimi ir jauskite komfortą, kurį suteikia gerai prižiūrima intymioji sritis. Išbandykite švelnią ir veiksmingą mūsų specializuotų intymios higienos priemonių priežiūrą. Pirmenybę teikite savo intymiajai sveikatai ir leiskite mūsų asortimente esantiems produktams tapti Jūsų sprendimu optimaliai higienai ir gaivumui palaikyti. Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija. Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.