Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Glycerona

GLYCERONA – tai beveik 85 metus gyvuojantis prekinis ženklas, kuris atitinka naujausius patikimumo ir kokybės standartus! Pagrindinė šių kremų ypatybė ta, jog per visus šiuos metus jų sudėtis beveik nepakito. 

Glycerona

GLYCERONA – tai beveik 85 metus gyvuojantis prekinis ženklas, kuris atitinka naujausius patikimumo ir kokybės standartus! Pagrindinė šių kremų ypatybė ta, jog per visus šiuos metus jų sudėtis beveik nepakito. Puikus rankų kremas GLYCERONA drėkina, maitina ir atkuria Jūsų rankų odą. Glicerino pagrindas yra maišomas su pantenoliu, taip gerinama kremo kokybė. GLYCERONA rankų kremo gamybai yra naudojamas tik brangiausias ir geriausias glicerinas, tuo šis kremas ir skiriasi nuo įprastų rankų kremų su glicerinu.

GLYCERONA palaiko odos drėkinimo pusiausvyrą, su sudėtyje esančiomis vandenį sulaikančiomis savybėmis, taip oda yra drėkinama, o to rezultatas –  šilko švelnumo rankų oda. Bėgant metams į kremo sudėtį  buvo įdedami nauji ingredientai, tokie kaip alantoinas, neleidžiantis atsirasti žaizdelėms ir pantenolis, tvirtinantis nagus. Atliekant kokybės testus su įvairiais kremais, rezultatai parodė, jog GLYCERONA vienas geriausių rankų kremų. 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.