Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Ampulės veidui

Veido odos ampulės - tai itin aukštos koncentracijos priemonės-serumai, kurie gali padėti išspręsti specifines odos problemas.Veido ampulių sudedamosios veikliosios medžiagos yra itin didelės koncentracijos, todėl jų veiksmingumas yra itin efektyvus ir rezultatas aplanko kur kas greičiau.

Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojama rinktis ingredientą pagal Jūsų odos poreikius. Veido ampulių įvairovė yra didžiulė: drėkinančios, regeneruojančios, veido odą apsaugančios, skaistinančios. Pastarosios savo sudėtyje turi vitamino C, kuris skaistina veido odą, palaipsniui suteikia jai tolygų atspalvį. Vitaminas C stabdo pigmentacijos procesus odoje, priešlaikinį odos senėjimą, mažina uždegiminius procesus, lygina smulkias raukšleles ir aknės paliktus randelius, šviesina jau esančias pigmentines dėmeles. Odai suteikiamas sveikas švytėjimas, o tamsūs ratilai po akimis traukiasi iš Jūsų kasdienybės. Naudojant priemones su vitaminu C, svarbu paminėti ir SPF filtro svarbą tam, kad pigmentinės dėmės neatsinaujintų ir būtų pasiektas Jūsų norimas rezultatas.
Dažnas ampulių ingredientas yra hialuronas. Šis polisacharidas natūraliai randamas žmogaus odoje, todėl vadinamas identišku, kadangi mūsų oda šią medžiagą “atpažįsta” ir pasisavina jos tiek, kiek tuo metu odai trūksta drėgmės. Hialuronas padeda odai palaikyti stangrumą, lygumą ir optimaliai funkcionuoti, regeneruotis. Odą užpildanti drėgmė suteikia švytėjimo ir gyvybingumo.

Ampulės veido odai

Veido ampulių paskirtis gali iš pirmo žvilgsnio priminti serumo paskirtį.Tai dalinai yra tiesa dėl panašaus abiejų produktų suteikiamo efekto odai, tačiau ampulės yra skirtos kovoti su konkrečia problema ir suteikti odai impulsą probleminėje srityje. O tuo tarpu serumai padeda gerinti bendrą veido odos būklę ir išlaikyti pasiektą rezultatą kitų priemonių ar kosmetologų dėka.

Veido ampulių naudojimas

Ampulės yra naudojamos kaip 1-2 savaičių intensyvios priežiūros kursas, įtraukiant jas į kasdienę veido odos rutiną. Kiekviena ampulė ir jos veiklioji medžiaga gali turėti skirtingus naudojimo terminus ir sąlygas, tad būtina įsigilinti į produktą, kurį išsirinksite.
Kad būtų išsaugomas produkto formulės šviežumas, komponentų efektyvumas bei kontroliuojamas produkto kiekio sunaudojamas vienu kartu, ampulės dažniausiai yra pateikiamos mažuose vienkartinės dozės buteliukuose.

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.