Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Benemedio301

Benemedio 301 sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ją puoselėja.

Benemedio301

Nauda iš gamtos

Benemedio 301 sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ją puoselėja.

Proteoglikanai

Proteoglikanai yra natūralios organizmo medžiagos, gaminamos visų žinduolių ląstelėse. Tai viena iš pagrindinių tarpląstelinės medžiagos ir ląstelių sienelių sudedamųjų dalių. Jie sudaryti iš pagrindinės baltyminės molekulės su prisijungusiomis glikozaminoglikanų molekulėmis. Svarbiausia proteoglikanų savybė – tai gebėjimas išlaikyti vandenį audiniuose. Proteoglikanai kartu su kitomis tarpląstelinio tarpo medžiagomis sudaro vandeningą gelio pavidalo medžiagą, kuri palaiko odos elastingumą. Dėl to oda atrodo jaunai ir sveikai.

Vitaminas C

Vitaminas C labai svarbus kolageno ir elastino sintezėje bei jų atsinaujinime, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat turi didelės įtakos kraujagyslių sienelių būsenai. Vitaminas C yra vienas svarbiausių antioksidantų ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl visų šių sąvybių oda atrodo sveika ir stangri.

Laukinių rožių (Rosa Moschata) aliejus

Laukinių rožių (Rosa Moschata) aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš retų laukinių rožių vaisių. Rosa Moschata aliejuje yra daug sočiųjų riebiųjų rūgščių: oleino, linolinės ir linoleninės. Šios rūgštys labai svarbios sveikai odai: išlaiko normalios odos drėgnumą, atstato odos drėgmę esant sausai odai ar pakitus aplinkos veiksniams, apsaugo nuo senėjimo pakitimų, sumažina audinių randus. Oda išlieka gyvybinga ir stangri. Aliejuje taip yra tretinoino, kuris naudojamas įvairių odos ligų gydyme, ypač tų, kurios buvo sukeltos dėl per ilgo buvimo saulėje.

Dėl sudėtyje esančių aktyvių ingredientų užtikrinamas efektyvus odos atsinaujinimas

  • Pastovus odos drėkinimas ir pagerėjęs tonusas
  • Oda tampa jaunesnė ir gyvybingesnė
  • Stabdomas odos senėjimo procesas
  • Oda standesnė ir mažiau matomos raukšlės
  • Mažiau pastebimi odos trūkumai ir defektai

Sveika oda – patraukli išvaizda

Sveika jauna oda yra lygi ir tvirta, be defektų, dėmių ir raukšlių. Ji prisitaiko prie temperatūros ir drėgmės pokyčių ir atitinkamai reaguoja į pasikeitimus.

Tačiau su amžiumi odos struktūros pokyčiai yra neišvengiami. Ji praranda stangrumą ir glotnumą, todėl senėjimo procesai tampa akivaizdūs.

Sveikos odos būklė labai priklauso nuo drėgmės. Ypač svarbus paviršinio odos raginio sluoksnio (stratum corneum) drėkinimas. Jei jo trūksta, odos paviršius tampa sausas ir šiurkštus. Be to, padidėja aplinkos žalingų faktorių prasiskverbimo tikimybė.

Tikrosios odos (dermis) sudėtyje yra proteoglikanų ir glikozaminoglikanų, kurie išlaiko vandenį. Vanduo taip pat gali cirkuliuoti į paviršinį odos sluoksnį ir išgaruoti prakaito pavidalu.

Tikrojoje odoje (dermis) taip pat yra kolageno ir elastino, kurie nulemia odos stangrumą.

Naudingi straipsniai
Visi straipsniai
ODOS TIPAI ODOS TIPAI

Norėdami nustatyti savo odos tipą, atlikite šiuos žingsnius: Nuplaukite veido odą su švelniu prausikliu ir nusausinkite. Nuvalykit...

Plačiau
Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.