Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Strijos

Strijos - tai odos įtrūkimai, kurie gali atsirasti dėl sutrikusios elastino ir kolageno gamybos odoje. Strijų prevencijai rekomenduojame nuolatos drėkinti odą arba pasitelkti lokaliam naudojimui skirtas priemones. 

Strijos - tai odos įtrūkimai, kurie gali atsirasti dėl sutrikusios elastino ir kolageno gamybos odoje. Strijų prevencijai rekomenduojame nuolatos drėkinti odą arba pasitelkti lokaliam naudojimui skirtas priemones. Kasdieniam naudojimui, siekiant sumažinti galimybes atsirasti strijoms, rekomenduojame drėkinti odą emoliantais, kūno pieneliais, sviestais arba aliejais. Jei strijos jau atsirado, rekomenduojame Sesderma Estryses kremą - unikalios sudėties, galintis padėti sumažinti strijų gylį, ilgį ir šiurkštumą. Estryses sudėtyje yra strijas mažinančių ingredientų kompleksas, kuris drėkina, atgaivina odą, didina jos stiprumą ir elastingumą, mažina suglebimą ir skatina kolageno sintezę. 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.