Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Naktiniai kremai

Dienos metu būtina saugoti odą nuo aplinkos veiksnių, laisvųjų radikalų poveikio, o štai naktį reikia atstatyti jos apsauginį barjerą, pasirūpinti, kad ji būtų sudrėkinta ir pamaitinta.Nakties miego metas - svarbiausias laikas mūsų odos regeneracijai.

Ne veltui žinome ir frazę, jog tai “grožio miegas”. Kokybiškas miegas iš tiesų yra glaudžiai susijęs su odos atsinaujinimo procesais, todėl yra neatsiejamas nuo skaisčios, natūraliai spindinčios ir gyvybingos odos. Nakties metu oda regeneruojasi, o mes galime jai padėti šį procesą paspartinti naudodami kokybišką naktinį kremą su daugiau veikliųjų ingredientų.


Naktinis veido kremas pagal odos tipą

Naktinis veido kremas – viena iš esminių veido odos priežiūros priemonių, kuri spartina ląstelių regeneraciją, atkuria neigiamo aplinkos poveikio sukeltą žalą, padeda palaikyti ir sustiprinti odos atsinaujinimo procesus, ypač, jei miegui skiriate mažai laiko arba miegate prastai. Naktinį veido kremą reikėtų rinktis atsižvelgus į savo odos problemas, būklę bei tipą. Taip pat svarbu suprasti, kokio rezultato ieškote.
Jei jūsų oda sausa, galite rinktis naktinį veido kremą su keramidais. Toks kremas ypatingai atgaivins ir pamaitins odą šaltuoju žiemos metu, kai oda turi atlaikyti tiek šaltį, tiek sausą patalpų orą. Svarbu veiksmingai sustiprinti savo odos barjerą, kad šis būtų atsparus aplinkos veiksniams.
Riebios odos savininkams rekomenduojama naudoti lengvesnės tekstūros kremus, tačiau atsižvelgti į sudėtį, galite ieškoti niacinamido, retinolio ar vitamino C. Retinolis, arba vitaminas A, skatina epidermio regeneraciją, sugrąžina odai skaistumą bei elastingumą. Naktinis kremas su retinoliu atkuria papilkėjusios, pavargusios ir suglebusios veido odos būklę, skatina kolageno ir elastino gamybą, mažina raukšles, šalina pigmentines dėmes ir kovoja su kitais odos senėjimo požymiais ar randeliais. O būtent veido kremai su vitaminu C yra vienas taikliausių pasirinkimų, norint gaiviai ir šviežiai atrodančios odos, kadangi būtent šis vitaminas yra vienas stipriausių antioksidantų.


Naktinis kremas brandžiai odai

BBrandžios odos savininkams naktinio kremo naudojimas yra bene svarbiausias žingsnis į išpuoselėtos odos įvaizdį. Naktiniai kremai nuo raukšlių tokios odos kosmetinėje tiesiog privalomi. Jei norite lygesnės odos, naudokite kremą su retinoliu, vitaminu C ir E bei hialuronu. Kadangi retinolio dieniniuose kremuose ar serumuose būti negali, nes jis gali sukelti alerginę reakciją, nakties metu ši veiklioji medžiaga veiks tiesiog puikiai. Retinolis skatins Jūsų odos regeneraciją, Vitaminas C ją skaistins, vitaminas E ją maitins, o hialuronas - suteiks ilgalaikį drėkinimą. Brandi oda taps tvirta, elastinga, gyvybinga. Šie veiklieji ingredientai efektyviai mažina raukšles, lėtina naujų raukšlių susidarymą, regeneruodami odą. Taip pat brandžiai odai rekomenduojami naktiniai veido kremai su kolagenu, kurie atkuria, stiprina ir pakelia odą, sugrąžina jai jaunatvišką išvaizdą, suteikia švelnumo, glotnumo ir lygumo.

Tikime, jog mūsų siūlomame asortimente išsirinksite sau tobulai tinkantį naktinį kremą ir pasieksite puikių, Jus džiuginančių rezultatų!

Veido ir kūno priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.