Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Naktiniai kremai

Dienos metu būtina saugoti odą nuo aplinkos veiksnių, laisvųjų radikalų poveikio, o štai naktį reikia atstatyti jos apsauginį barjerą, pasirūpinti, kad ji būtų sudrėkinta ir pamaitinta.Nakties miego metas - svarbiausias laikas mūsų odos regeneracijai.

Tinkamai rūpintis oda bei ją saugoti labai svarbu yra ne tik dienos, bet ir nakties metu. Ne veltui sakoma, jog miegas yra odos „darbo“ metas – jo metu oda atsinaujina, t.y. regeneruojasi, tad atsibudus galima džiaugtis kur kas geresnės išvaizdos, „pailsėjusia“ veido oda.

Odos atsinaujinimo procesus „grožio miego“ metu gali paskatinti bei dar labiau sustiprinti tinkamai parinkti naktiniai veido kremai, kurių mūsų asortimente rasite tikrai gausų pasirinkimą.

Naktinis veido kremas pagal odos tipą

Viena iš pagrindinių veido odos priemonių nakties metu yra naktinis veido kremas. Toks kremas ne tik gali paskatinti veido odos ląstelių regeneraciją, atkurti aplinkos taršos padarytą žalą, bet tuo pačiu gali padėti odai išlikti elastingesnei ir stangresnei, net jeigu miegate kur kas mažiau, negu rekomenduojama.

Tinkamiausią sau naktinį veido kremą išsirinkti galite atsižvelgdami į savo odos tipą, esamas problemas.

Štai sausai odai tinkamas bus veido kremas su keramidais, nes jis ir atgaivins odą, ir ją pamaitins. Ypač tai yra aktualu šaltuoju sezono laikotarpiu, kuomet oda turi atlaikyti ne tik šaltuką lauke, bet ir išsausėjusį patalpų orą. Efektyviai stiprinant odos barjerą, jis taps atsparus aplinkos veiksniams.

Jeigu jūsų oda yra riebi, geriausias kremas jai bus lengvos tekstūros, turintis retinolio ar vitamino C. Retinolis skatina odos atsinaujinimą bei jos elastingumą, atgaivina papilkėjusią bei suglebusią odą, taip pat toks kremas yra tinkama priemonė nuo raukšlių.

Vitaminas C turi begalę teigiamų savybių mūsų odai: jis padės jai atrodyti skaistesnei, jo dėka suvienodės odos atspalvis ir oda atrodys gaivi, pailsėjusi ir sveikos išvaizdos.

Naktinis kremas brandžiai odai

Turint brandžią odą, riktų būti ypatingai atidiems renkantis naktinį veido kremą. Tokia oda reikia rūpintis labai kruopščiai: ji tikrai nusipelnė geros sudėties ir aukščiausios kokybės priemonių. Nelygumų, randelių ar smulkių raukšlelių jums gali padėti atsikratyti naktiniai kremai, savo sudėtyje turintys vitamino C bei hialurono rūgšties. Retinotis yra medžiaga, kuri paprastai yra dedama į naktinių kremų sudėtį – dienos metu ši veiklioji medžiaga gali iššaukti nepageidaujamą alerginę reakciją, tačiau nakties metu ji veiks nepriekaištingai. Retinolis padės Jūsų brandžiai odai greičiau atsinaujinti, skatins jos regeneracijos procesus, o štai vitaminas C odai suteiks skaistumo, lygumo, pašviesins bei suvienodins jos atspalvį.

Jeigu turite brandžią odą, skatiname atkreipti dėmesį ir į veido kremus, turinčius savo sudėtyje kolageno, kuris odą atkuria, pakelia, sugrąžina jaunatvišką jos išvaizdą, suteikia lygumo ir glotnumo, odą švelnina.

Rūpinkitės savo oda ir džiaukitės puikiais rezultatais: juk kai esame patenkinti savo išvaizda, mes spinduliuojame pasitikėjimu savimi ir galime ne tik lengviau siekti savo tikslų, bet ir džiaugtis kasdiene gera nuotaika!

Mūsų asortimente tikrai išsirinksite tinkamiausią naktinį veido kremą ir sau, ir draugei, ir mamai – platus asortimentas leidžia rūpintis visais įmanomais odos tipais bei būklėmis.

Geriausia kaina rinkoje už aukščiausios kokybės produktus internetu!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.