Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kremai nuo saulės

Apsauginiai veido kremai nuo saulės turėtų būti kiekvieno iš mūsų rutinos dalimi, tačiau dažnai pamirštame kremų nuo saulės svarbą. Saulės spinduliai ypatingai žaloja mūsų veido odą, oda greičiau sensta, praranda savo elastingumą, švytėjimą, o vėliau tenka kovoti ir su pigmentinėmis dėmėmis.

Nors UV spinduliai inicijuoja vitamino D gamybą odoje, veikia antibakteriškai ir antiseptiškai, palengvina uždegiminių odos ligų, egzemų ir kt. dermatozių simptomus, deja, saulės radiacija, arba ultravioletiniai A, B ir C spektro (sutrumpintai vadinami UVA, UVB ir UVC) spinduliai dabar laikomi didžiausiu odos jaunystės ir sveikatos priešu bei odos vėžio priežastimi. Derėtų tinkamai įvertinti saulės spinduliuotės keliamas grėsmes ir naudoti veido kremą su apsauga nuo UV spindulių.


Apsauginiai kremai nuo saulės

Fotosenėjimas yra bene dažniausia žmonių, mėgstančių degintis saulėje problema. UV spindulių poveikis - nudegimai ir kiti pokyčiai sumuojasi bėgant metams. UV spinduliai sukelia laisvųjų radikalų atsiradimą odoje. Kelią tam užkirsti padeda veido kremai nuo saulės su įvairiais UV spindulius blokuojančiais filtrais. Pasirinkimų labai daug: nuo SPF15 iki SPF100. Reikiamą apsaugos nuo saulės laipsnį (t. y., SPF 20, SPF 30, ar SPF 50 ) pajusite tik užsitepę pakankamą produkto kiekį. Paprastai prireikia didesnio kiekio kremo, nei manoma. Vienam kvadratiniam centimetrui odos prireiks 2 mg kremo. Geriausias apsauginis kremas nuo saulės neleidžia UV spinduliams patekti į giliuosius mūsų odos sluoksnius ir apsaugo ją nuo pažeidimų. Taip pat rekmenduojame rinktis kremą nuo saulės, kuris yra natūralus, praturtintas įvairiais organiniais ingredientais, antioksidantais bei vitaminais.

Cheminiai ir mineraliniai UV filtrai

Cheminiai arba organiniai UV filtrai profilaktiškai apsaugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo, gerai įsigeria, beveik nelieka jokios plėvelės ant odos paviršiaus, tekstūra itin drėkinanti, tinka naudoti prieš makiažą. Fiziniai arba mineraliniai UV filtrai nuo jūsų odos gali atspindėti tam tikrą UV spindulių kiekį, o dėl sudėtyje esančių komponentų (cinko oksido arba titano dioksido), jie gali palikti balsvą plėvelę, tad ne itin tinka tamsesnį odos atspalvį turintiems žmonėms. Mineralinis UV filtras itin tinkamas sausos odos savininkams arba kenčiantiems nuo egzemos, spuogelių, tačiau dėl savo tekstūros nėra itin tinkamas naudoti prieš makiažą. Nėra galimybės objektyviai pasakyti, kokio tipo SPF filtrai yra geresni ar blogesni. Renkantis kremą nuo saulės, reikia atsižvelgti į savo poreikius ir odos tipą. Reikia išsirinkti taip, kad apsauginis kremas nuo saulės taptų Jūsų ryto ritualu, kad būtų malonu ir patogu jį naudoti. Ypač populiarus pasirinkimas - purškiamas apsauginis kremas nuo saulės veidui ir kūnui. Lengva tekstūra ypač patogi kasdieniam naudojimui ar atostogų metu. Svarbu nepamiršti rūpintis oda ir po saulės, atstatyti jo drėgmės lygį.

Tikime, jog mūsų siūlomame asortimente išsirinksite sau tobulai tinkantį apsauginį kremą nuo saulės ir pasieksite puikių, Jus džiuginančių rezultatų!

Veido ir kūno priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.