Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kremai nuo saulės

Apsauginiai veido kremai nuo ir po saulės turėtų būti kiekvieno iš mūsų rutinos dalimi, tačiau dažnai pamirštame kremų nuo saulės svarbą. Saulės spinduliai ypatingai žaloja mūsų veido odą, oda greičiau sensta, praranda savo elastingumą, švytėjimą, o vėliau tenka kovoti ir su pigmentinėmis dėmėmis.

Veido kremai nuo saulės

Kremai nuo saulės vis dažniau įsilieja į mūsų kasdienę odos rutiną, tačiau kartais jie vis dar yra nuvertinami. Vertėtų nepamiršti jų svarbos ir atkreipti dėmesį į teigiamą kremų poveikį mūsų odai.

Apsauginis veido kremas nuo saulės gali tikrai daug: jo pagalba oda nepraranda elastingumo ir tolygumo, lėčiau sensta ir išvengia kitų nepageidaujamų reakcijų.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog vieni kremai yra skirti buvimo saulėje metu, o kiti – po mėgavimosi saulės voniomis.

Geriausi kremai nuo saulės yra su apsauga nuo UV spindulių – tokie kremai tinkami visokio tipo veido odai“ ir sausai, ir jautriai, ir probleminei ar riebiai odai.

Apsauginiai kremai nuo saulės

Jeigu kremas nuo saulės apsaugo ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių, jis neabejotinai yra geriausias galimas pasirinkimas.

Ir purškiamas, ir tepamas kremas suteiks tokią pačią kokybišką apsaugą nuo saulės – tereikia jį pakartotinai užtepti ant kūno po maudynių ar prakaitavimo.

Jeigu ieškote išskirtinio kremo savo veido ir kūno odai, Jums puikiai tiks mineralinis, natūralus kremas nuo saulės. Tokių kremų sudėtyje esantys natūralūs ingredientai apsaugo odą nuo pigmentacijos bei kitos saulės daromos žalos. Šie kremai taip pat yra unikalūs tuo, jog jie neužkemša porų bei nėra kenksmingi nei odai, nei aplinkai.

Cheminiai ir mineraliniai UV filtrai

Cheminiai arba organiniai UV filtrai odą saugoja nuo pigmentinių dėmelių, jie lengvai ir nepriekaištingai įsigeria į odą ir yra tinkami kaip priemonė prieš makiažą. Fiziniai arba mineraliniai UV filtrai gali būti puikus pasirinkimas šviesesnio atspalvio odos savininkams, mat dėl savo specifikos šie filtrai gali palikti ant odos balsvą lengvą plėvelę. Mineralinis filtras nėra tinkamas naudoti prieš dekoratyvines kosmetikos priemones, tačiau jis bus puikus pasirinkimas tiems, kurie kenčia nuo sausos odos, susiduria su bėrimais ar egzema.

Jeigu norite įsigyti kokybiškų apsauginių kremų nuo saulės geriausia kaina, pirkite mūsų asortimento prekes internetu. Specialiai pagal sezoną skelbiama akcija leis mėgautis pačios aukščiausios kokybės priemonėmis už puikią kainą.

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.