Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kremai nuo saulės

Apsauginiai veido kremai nuo ir po saulės turėtų būti kiekvieno iš mūsų rutinos dalimi, tačiau dažnai pamirštame kremų nuo saulės svarbą. Saulės spinduliai ypatingai žaloja mūsų veido odą, oda greičiau sensta, praranda savo elastingumą, švytėjimą, o vėliau tenka kovoti ir su pigmentinėmis dėmėmis.

Nors UV spinduliai inicijuoja vitamino D gamybą odoje, veikia antibakteriškai ir antiseptiškai, palengvina uždegiminių odos ligų, egzemų ir kt. dermatozių simptomus, deja, saulės radiacija, arba ultravioletiniai A, B ir C spektro (sutrumpintai vadinami UVA, UVB ir UVC) spinduliai dabar laikomi didžiausiu odos jaunystės ir sveikatos priešu bei odos vėžio priežastimi. Derėtų tinkamai įvertinti saulės spinduliuotės keliamas grėsmes ir naudoti veido kremą su apsauga nuo UV spindulių.


Apsauginiai kremai nuo saulės

Renkantis apsauginį kremą nuo saulės svarbu ieškoti plataus spektro apsaugos priemonių, t. y. apsaugančių ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių. UVA spinduliai gali prasiskverbti giliai į odą ir sukelti ilgalaikę žalą, o UVB spinduliai sukelia nudegimus ir tiesioginę žalą.Taip pat svarbu rinktis apsauginį kremą nuo saulės su dideliu SPF (apsaugos nuo saulės faktoriumi), kuris rodo, kiek produktas apsaugo nuo UVB spindulių. Amerikos dermatologijos akademija rekomenduoja naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF ne mažesnis kaip 30.Tepant apsauginį kremą nuo saulės, svarbu naudoti tiek priemonės, kad tinkamai padengtų visą atvirą odą. Veido odai naudokite nykščio dydžio produkto kiekį, o kūno odai - apie unciją (stiklinės dydžio). Pakartotinai tepkite apsauginį kremą nuo saulės kas dvi valandas arba dažniau, jei plaukiojate ar prakaituojate. Tokiais atvejais yra ypač patogus purškiamas produktas su apsauga nuo saulės. Be tradicinių apsauginių losjonų nuo saulės, yra ir kitų variantų, pavyzdžiui, mineralinių apsauginių kremų nuo saulės ir tonuotų drėkinamųjų kremų su SPF. Mineralinio pagrindo apsauginiuose kremuose nuo saulės naudojami natūralūs ingredientai, tokie kaip cinko oksidas ir titano dioksidas, kurie fiziškai blokuoja UV spindulius, o tonuoti drėkinamieji kremai su SPF suteikia papildomą naudą, nes apsaugo odą ir ją drėkina. Natūralus apsauginis kremas nuo saulės neužkemša porų ir yra nekenksmingas aplinkai. Apskritai, apsauginiai kremai nuo saulės yra labai svarbi bet kurios odos priežiūros procedūros dalis ir turėtų būti naudojami kasdien, kad apsaugotų odą nuo žalingo saulės poveikio. Pasirinkę aukštos kokybės produktą ir tinkamai jį naudodami, galėsite džiaugtis sveika ir skaisčia oda daugelį metų.

Cheminiai ir mineraliniai UV filtrai

Cheminiai arba organiniai UV filtrai profilaktiškai apsaugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo, gerai įsigeria, beveik nelieka jokios plėvelės ant odos paviršiaus, tekstūra itin drėkinanti, tinka naudoti prieš makiažą. Fiziniai arba mineraliniai UV filtrai nuo jūsų odos gali atspindėti tam tikrą UV spindulių kiekį, o dėl sudėtyje esančių komponentų (cinko oksido arba titano dioksido), jie gali palikti balsvą plėvelę, tad ne itin tinka tamsesnį odos atspalvį turintiems žmonėms. Mineralinis UV filtras itin tinkamas sausos odos savininkams arba kenčiantiems nuo egzemos, spuogelių, tačiau dėl savo tekstūros nėra itin tinkamas naudoti prieš makiažą. Nėra galimybės objektyviai pasakyti, kokio tipo SPF filtrai yra geresni ar blogesni. Renkantis kremą nuo saulės, reikia atsižvelgti į savo poreikius ir odos tipą. Reikia išsirinkti taip, kad apsauginis kremas nuo saulės taptų Jūsų ryto ritualu, kad būtų malonu ir patogu jį naudoti. Ypač populiarus pasirinkimas - purškiamas apsauginis kremas nuo saulės veidui ir kūnui. Lengva tekstūra ypač patogi kasdieniam naudojimui ar atostogų metu. Svarbu nepamiršti rūpintis oda ir po saulės, atstatyti jo drėgmės lygį.

Tikime, jog mūsų siūlomame asortimente išsirinksite sau tobulai tinkantį apsauginį kremą nuo saulės ir pasieksite puikių, Jus džiuginančių rezultatų!

Veido ir kūno priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.