Nemokamas pristatymas nuo 29.00€

CLINERAL

Clineral yra Negyvosios jūros mineralų pagrindu sukurta dermakosmetikos linija, skirta palengvinti lėtinių odos sutrikimų simptomus.

CLINERAL

Sukurta siekiant suteikti gydomąją, prevencinę ir profilaktinę priežiūrą, kartu su maloniomis kosmetinėmis savybėmis. Clineral prekės ženklas atspindi pagrindinę AHAVA laboratorijų patirtį: žinias apie Negyvosios jūros mineralus ir jų terapinį poveikį žmogaus odai bei galimybę gaminti aukščiausios klasės  odos priežiūros produktus.

Odos priežiūros produktuose derinamos, įrodytos terapinės Negyvosios jūros mineralų, purvo ir pasirinktų augalų ekstraktų savybės, siekiant skatinti pagrindines odos funkcijas ir palengvinti simptomus, susijusius su specifiniais lėtiniais odos sutrikimais: psoriaze, atopiniu dermatitu, egzema, seborėja, diabetine pėda bei ypač jautria oda.

Naudingi straipsniai
Visi straipsniai
NEGYVOSIOS JŪROS PASLAPTYS BEI JOS NAUDA ODAI NEGYVOSIOS JŪROS PASLAPTYS BEI JOS NAUDA ODAI

Parengė: Gydytoja rez. dermatovenerologė Gintarė Ulianskaitė  Jau nuo senų laikų Negyvoji jūra buvo laikoma sveikatos bei grožio puoselėjimo &...

Plačiau
PLEISKANOS: DAŽNIAUSIOS PRIEŽASTYS IR GYDYMO BŪDAI PLEISKANOS: DAŽNIAUSIOS PRIEŽASTYS IR GYDYMO BŪDAI

Parengė: Gydytoja rez. dermatovenerologė Gintarė Ulianskaitė  Pleiskanos yra vienas dažniausių susijusių su plaukuotąja galvos dalimi nusiskun...

Plačiau
Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.