Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kremai nuo pigmentinių dėmių

Esame įpratę, jog pigmentinės dėmės dažniausiai atsiranda vykstant senėjimo procesams, tačiau jos gali atsirasti ir esant hormoniniams sutrikimams ar alerginei reakcijai.

Pigmentinių dėmių vietose padidėja melanino kiekis - pigmento, kuris mūsų odai suteikia spalvą. Melaninas suteikia odai, akims bei plaukams spalvą, o be jo visų žmonių oda būtų kone balta. Dažniausiai melaninas pasiskirsto visiškai tolygiai, dėl to vasarą galima įdegti, tačiau pažeidus odą ar per ilgai pabuvus saulėje, šis procesas gali sutrikti ir atsirasti per didelis kiekis melatonino, kuris paskatina pigmentinių dėmių atsiradimą.

Veido kremai nuo pigmentinių dėmių

Geriausias kremas nuo pigmentinių dėmių veidui privalo savo sudėtyje turėti odai padedančių regeneruotis ingredientų - taip mūsų oda greičiau palieka randelius ir pigmentines dėmes užantyje, o mes galime džiaugtis tolygiu jos atspalviu ir tekstūra. Rinkdamiesi geriausią kremą veidui nuo pigmentinių dėmių sudedamųjų dalių sąraše ieškokite silicio, kuris efektyviai balina ir depigmentuoja odą bei padeda sumažinti melanino kiekį odoje. Taip pat padeda glikolio, azelaino rūgštys, arbutinas, niacinamidas.

Apsauga nuo saulės

Turint pigmentinių dėmių ar norint jas prevencijuoti, itin svarbu saugotis nuo kaitrios saulės, naudoti apsauginius kremus nuo saulės. UV spindulių poveikis - nudegimai ir kiti pokyčiai sumuojasi bėgant metams. UV spinduliai sukelia laisvųjų radikalų atsiradimą odoje. Kelią tam užkirsti padeda veido kremai nuo saulės su įvairiais UV spindulius blokuojančiais filtrais. Pasirinkimų labai daug: nuo SPF15 iki SPF100. Reikiamą apsaugos nuo saulės laipsnį (t. y., SPF 20, SPF 30, ar SPF 50 ) pajusite tik užsitepę pakankamą produkto kiekį. Paprastai prireikia didesnio kiekio kremo, nei manoma. Vienam kvadratiniam centimetrui odos prireiks 2 mg kremo. Apsauginis kremas nuo saulės neleidžia UV spinduliams patekti į giliuosius mūsų odos sluoksnius ir apsaugo ją nuo pažeidimų.

Tikime, jog mūsų siūlomame asortimente išsirinksite sau tobulai tinkantį geriausią kremą nuo pigmentinių dėmių ir pasieksite puikių, Jus džiuginančių rezultatų!

Veido ir kūno priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.