Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kremai nuo pigmentinių dėmių

Esame įpratę, jog pigmentinės dėmės dažniausiai atsiranda vykstant senėjimo procesams, tačiau jos gali atsirasti ir esant hormoniniams sutrikimams ar alerginei reakcijai.

Kremai nuo pigmentinių dėmių

Pigmentinės dėmės gali užklupti veido odą netikėtai ir tai nebūtinai turi būti susiję su organizmo senėjimo precesais – pigmentacija paryškėja ir susiduriant su hormoniniais pakitimas bei įvairiomis alerginėmis reakcijomis.

Už mūsų odos bei plaukų spalvą yra atsakingas pigmentas melaninas, o kuomet šio pigmento kiekis padidėja, atsiranda ir pigmentinių dėmių. Paprastai melaninas pasiskirsto po odą tolygiai ir dėl šios priežasties, pasimėgavus saulės voniomis, leidžia mums pasidžiaugti tolygiai įdegusia oda. Tačiau jeigu oda yra pažeidžiama ir saulės voniomis piktnaudžiaujama, melanino kiekis gali pakisti ir tokiu būdu paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą.

Veido kremai nuo pigmentinių dėmių

Veido kremai nuo pigmentinių dėmių gerų rezultatų suteiks tokiu atveju, jeigu savo sudėtyje turės reikiamų ingredientų. Paprastai tokie kremai privalo turėti veikliųjų medžiagų, padedančių odai atsinaujinti. Toks kremas bus geriausias kasdienis pagalbininkas naikinant ne tik pigmentines dėmes, bet ir randelius. Veido priežiūrai nuo pigmentinių dėmių idealiai tiks kremai, turintys savo sudėtyje tokių ingredientų kaip glikolis, niacinamidas, azelaino rūgštys, arbutinas. Taip pat renkantis kremą veidui reiktų atkreipti dėmesį į silicį – šis ingredientas padeda mažinti melanino odoje kiekį ją intensyviai balindamas.

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.