Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Veido priežiūros priemonės

Nuovargis, stresas, miego stoka, netinkama veido priežiūra, priemonių stoka, aplinkos tarša - visi šie reiškiniai veikia mūsų odą ir, laikui bėgant, jai daro neigiamą įtaką.

 

Oda tampa dehidratuota, pilka, pavargusi ir susiduria su spuogeliais, išsausėjimais ar dar rimtesnėmis odos problemomis kaip rožinė, kuperozė, aknė ar seborėjinis dermatitas. Tokiai odai reikalingos ypatingos veido priežiūros priemonės. Dažnai oda tampa labai dirgli, praranda apsauginį barjerą, yra pažeista ir reikalauja profesionalios priežiūros, specialiai jai skirtų veido priežiūros priemonių. Kitais atvejais ji suglemba, praranda elastingumą ir atsparumą aplinkos faktoriams, atsiranda pigmentinės dėmės. Mūsų odai yra reikalinga tinkama, švelni veido odos priežiūra ir odai kruopščiai atrinkos veido priežiūros priemonės.

Veido priežiūra

Visų tipų oda: tiek riebi, tiek mišri, sausa, normali, jautri bei brandi reikalauja nepriekaištingos veido priežiūros ir specialiai parinktos rutinos bei atitinkamo veido priežiūros priemonių krepšelio. Platus prekių asortimentas yra pripildytas kiekvienam odos tipui tinkamų priemonių gausa: prausikliai, kremai, serumai, ampulės, dulksnos, tonikai bei kaukės – kiekvieno odos tipo poreikius tenkinančių priemonių garantija. Skirtingos prekinių ženklų produktų linijos yra orientuotos į individualius poreikius, taip užtikrinant, jog absoliučiai kiekvienas lankytojas rastų sau tinkamą veido priežiūros produktą. Veido priežiūros priemonės pritaikytos visų tipų odai: tiek riebiai, mišriai ar sausai, tiek itin jautriai ar brandžiai.                                                                                                                                         

Veido kosmetika

Mūsų veido kosmetikos asortimente rasite įvairios sudėties priemonių: nuo natūralių iki itin stiprios koncentracijos produktų, pritaikytų tik grožio specialistų naudojimui ir jų teikiamoms procedūroms. Tokia veido kosmetika savo sudėtyje turi didesnes rūgščių koncentracijas ar ypatingus veiksliuosius ingredientus. Tai byloja poreikį akylai stebėti odos reakcijas į priemones, o poreikiui esant - atitinkamai odą nuraminti, ką ir gali užtikrinti tik profesionalus specialistas.

Natūrali veido kosmetika - vienas geriausių pasirinkimų Jūsų odai. Natūralios veido priežiūros priemonės yra tik iš tyrų sudedamųjų dalių, prisotintos vitaminais, antioksidantais, drėkikliais ir kitais odą bei jos procesus stiprinančiais ingredientais. Natūraliose kosmetikos priemonėse nerasite kvapiklių, dažiklių, konservantų ar kitų odai nereikalingų dirbtinių medžiagų. Tai, kuo maitinate savo odą - tyra, švelnu ir nekenksminga nei Jums, nei Jus supančiai aplinkai.  

Mes norime padėti išspręsti net pačias kebliausias Jūsų odos problemas ir prisidėti prie jos visapusiško puoselėjimo! 

Veido priežiūros priemonės galite įsigyti internetu arba su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija. 

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.