Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Veido prausikliai

Veido prausikliai – viena svarbiausių Jūsų odos priežiūros priemonių, kuri turėtų būti viena pirmųjų veido odos priežiūros rutinoje ir garbingai nugulti kiekviename vonios kambaryje. Nevalia manyti, jog prausikliai yra antraeilis produktas jūsų rutinoje - tai “paruoštukai” kitiems odos priežiūros žingsniams.

Veido prausiklių nauda neišdildoma ir tampa esminiu pagrindiniu tolimesnių produktų naudojimui, tokių kaip: kremas, serumas, tonikas, kaukė ir kiti. Reiktų nepamiršti domėtis ir prausiklio sudėtimi, veikliosiomis medžiagomis ir, kokiam odos tipui prausiklis yra skirtas. Priklausomai nuo Jūsų odos tipo reiktų rinktis ir atitinkamą prausiklį. O oda būna labai įvairi: sausa, mišri, riebi, jautri ar probleminė, kankinama aknės, kuperozės ar seborėjinio dermatito. Tačiau absoliučiai kiekviena oda gali atrasti sau tinkamą produktą ir mes padėsime Jums būtent tai padaryti!

Veido prausiklis

Riebią odą kankina išsiplėtusios veido poros, perteklinis odos riebalavimasis, tokia oda dažnai susiduria su užsikimšusiomis poromis, bėrimais ir akne. Mišri oda taip pat susiduria su riebiomis veido zonomis kaip: kakta, smakras ar nosis, tačiau skruostuose būdingas didesnis sausumas. Abiems šiems odos tipams ypač svarbu tinkamai drėkinti odą ir prausti ją rūgštiniais veido prausikliais. Spuoguotai odai, nuo inkštirų ir riebiai odai puikiai tiks įvairūs rūgštiniai prausikliai, tarkime su salicilo arba AHA rūgštimis. Nevalia rinktis pernelyg sausinančių veido priežiūros produktų - tai tik paskatins sebumo gamybą, nes oda bandys sugrįžti į jai įprastus drėgmės lygius. Labai svarbu rasti drėkinantį, giliai valantį ir riebalų išsiskyrimą padedantį kontroliuoti prausiklį veidui, kuris užtikrins komforto jausmą riebiai, mišriai ar probleminei odai. Pastarajai ypatingai svarbu rasti priemonę tinkančią visoms veido zonoms: tiek išsausėjusioms, tiek labiau besiriebaluojančioms. Svarbiausias veido prausiklio uždavinys - išlaikyti tokios odos natūralią drėgmę. Mišriai odai itin tinkami yra lipidinį veido sluoksnį saugantys valikliai, kurie sulaiko natūralią drėgmę ir valo odos paviršiuje esančius nešvarumus. Mišrios ir riebios odos neatsiejamas atributas - porų valiklis, ypač, jei jos išsiplėtusios, greit užsiteršiančios. Porų valiklis švelniai, bet giliai išvalo problemines veido odos vietas, kurių nepavyksta išvalyti kasdienio prausiklio pagalba, kovoja su inkštirais. Taip pat pašalinamos ir negyvos odos ląstelės - tai leidžia odai greičiau regeneruotis, įsisavinti veikliąsias medžiagas. Porų prausiklį galima naudoti tik probleminėse zonose ar pagal asmeninį poreikį.

Prausikliai sausai ir jautriai odai

Jei turite sausą odą, greičiausiai žinote ir esate susidūrę su sausumo, tempimo, net niežulio ir odos lupimosi požymiais. Sausa oda yra plonesnė už riebią, dažnai ji yra ir jautri, todėl jos priežiūra privalo būti itin kruopšti, švelni ir atsakinga. Sausos odos veido prausiklis taip pat turėtų būti švelnus, stipriai drėkinantis. Dėl jautrumo - natūralus ir nedirginantis. Prausiklis turėtų ne tik nuplauti nešvarumus, bet ir apsaugoti odos lipidinį barjerą, apsaugoti ją ir nuo dirgiklių, suteikti jai minkštumo pojūtį. Sausai ir jautriai odai puikiai tinka natūralūs prausikliai, aliejiniai prausikliai arba prausikliai, sudėtyje turintys hialurono rūgšties, sviestmedžio sviestas ar simonsidijų aliejus. Atrasti jautriai odai tinkamą prausiklį taip pat gali būti nelengva užduotis. Tokia oda greit reaguoja į aplinkos dirgiklius, veikliąsias medžiagas, dažnai būna paraudusi ar net linkusi į rožinę, kuperozę. Jautrios odos prausiklis, taip pat kaip ir sausos, privalo būti labai švelnus, nepažeidžiantis odos barjero, tačiau švariai nuvalantis odą ir išlaikantis natūralią jos drėgmę. Jautri oda reikalauja ir lengvos tekstūros priemonių, švelnių ingredientų, tokių kaip alijošius ar ramunėlių ekstraktas.
Nors normalios odos savininkai susiduria su mažiausiai keblumų atrasti sau tinkamus veido priežiūros produktus, jų grožio rutinoje taip pat svarbu turėti kruopščiai atrinktą veido odos prausiklį. Prausiklis veidui turėtų nesuriebaluoti, bet ir neišsausinti odos. Normali oda gali būti puoselėjama pagal asmeninį poreikį, todėl ir prausiklis galėtų būti jauninantis, matizuojantis, drėkinantis ar tonizuojantis.

Tikime, jog pas mus atrasite tobulai sau tinkantį veido prausiklį be didesnių rūpesčių!

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.
Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.