Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Medi + derma

MEDIDERMA buvo įkurta daugiau nei prieš 30 metų. Šią profesionalios dermatologinės kosmetikos kompaniją įkūrė grupė dermatologų, vadovaujamų Dr. Gabriel Serrano. Šių dermatologų komanda taip pat įsteigė kompaniją SESDERMA.

Medi + derma

MEDIDERMA buvo įkurta daugiau nei prieš 30 metų. Šią profesionalios dermatologinės kosmetikos kompaniją įkūrė grupė dermatologų, vadovaujamų Dr. Gabriel Serrano. Šių dermatologų komanda taip pat įsteigė kompaniją SESDERMA, kurios produkcija skirta odos priežiūrai namuose.

Šiandien MEDIDERMA yra viena iš pirmaujančių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje, šiuo metu gaminanti 40 rūšių pilingų. Kai kurių iš jų sudėtis yra unikali, neturinti analogų.

MEDIDERMA kompanijos dermatologų ir farmakologų komanda, naudodama naujoviškas technologijas ir efektyvias veikliąsias medžiagas, sukūrė plačią profesionalios kosmetikos liniją, kurią sudaro įvairūs cheminiai pilingai, jų priedai bei specialios pilingų sistemos, mezoterapijos preparatai, įvairios veido kaukės, serumai, fluidai, ampulės, purškikliai, kremai ir t.t.
Kompanija pirmoji išleido pilną cheminių pilingų liniją (MelasPeel, SaliPeel, ArgiPeel, Mandelac, Azelac ir t.t.), apimančią įvairaus amžiaus, lyties ir skirtingų odos tipų problemų sprendimus. Remiantis daugelio metų praktika, buvo sukurti universalūs pilingai, kurių pagrindinis išskirtinumo bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte. Tokiu būdu yra pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas.

MEDIDERMA preparatai atitinka geros gamybos praktikos reikalavimus, o taip pat nuo 2005 metų kompanija yra įvertinta ir pripažinta atitinkančia Kokybės vadybos sistemos ISO:9001-2000 reikalavimus.
Kompanijos vizija yra pagerinti žmonių gyvenimo kokybę pasirūpinant, kad jų oda būtų graži ir sveika.

Naudingi straipsniai
Visi straipsniai
Ar gali adatinės intervencinės procedūros būti pilnai pakeičiamos naujos kartos procedūra? Ar gali adatinės intervencinės procedūros būti pilnai pakeičiamos naujos kartos procedūra?

Per pastaruosius kelis dešimtmečius mokslininkai intensyviai tyrinėjo ląstelių membranų pralaidumą. Šiuo metu žinoma, kad elektriniai im...

Plačiau
RŪGŠTINIS PILINGAS – KELIAS GRAŽIOS ODOS LINK RŪGŠTINIS PILINGAS – KELIAS GRAŽIOS ODOS LINK

Graži, skaisti ir švytinti veido oda – kiekvienos moters siekiamybė. Tačiau norint tą pasiekti, svarbu nepamiršti rūpintis od...

Plačiau
Odos senėjimas Odos senėjimas

Odos senėjimas – viena didžiausių kosmetologijos srityje sprendžiamų problemų. Tai yra neišvengiamas procesas, sukeliamas natūralių organ...

Plačiau
Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima naudoti skirtingas Sesderma priemonių linijas?

Žinoma! Taip užtikrinsite kompleksišką odos problemų sprendimą. Vienintelės Sesderma linijos, kurių negalima derinti tarpusavyje tai BTSES ir DAESES. 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.