Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Norime, kad mūsų misija - padėti spręsti odos problemas nebūtų tik skambus šūkis, tad per metus surengiame virš 40 seminarų grožio profesionalams, siekdami suteikti aukščiausio lygio, inovatyviausias ir tik mokslu pagrįstas žinias, apie odos priežiūrą, procedūras ir dermatokosmetiką. Kasdien konsultuojame klientus, kuriems stengiamės padėti suprasti savo odą ir jos poreikius. Siekiame atstovauti tik tuos prekių ženklus, kurių efektyvumu esame įsitikinę patys.

Mūsų misija

Padėti klientams sprendžiant odos problemas ir užtikrinti, kad kiekvienas, nepaisant amžiaus, odos tipo ar būklės, surastų tinkamiausias priemones kasdienei odos priežiūrai.

„Darbas Medexy teikia nuolatinį asmeninį tobulėjimą grožio industrijoje ir padeda augti pačiai kaip asmenybei. Dirbant su klientais maloniausia yra jaustis kolega, kuris gali padėti surasti atsakymus į iškilusius klausimus, o nežinant atsakymų pasinerti į ieškojimą.“ - Kauno regiono vadybininkė Indrė

Apie mus

Mokslu pagrįstos žinios

Stengiamės gilinti žinias holistiniu požiūriu ir dalinamės atradimais su savo partneriais. Mūsų komandą sudaro specialistai, kurie geba atsakyti į kiekvieną Jums iškilusį klausimą susijusį su profesionalia odos priežiūra, o moksliniai seminarai grožio profesionalams yra rengiami remiantis tik inovatyviausia, šios dienos aktualijas atitinkančia informacija.

Daugiau nei

15 metų

Esame su Jumis

Patikimumas

Stengiamės kurti pasitikėjimą mūsų klientams, teikdami aukštos kokybės priemones ir paslaugas. Taip pat rengdami teorinius ir praktinius seminarus, kurie padeda tobulėti grožio srities specialistams visoje Lietuvoje. 

Medexy patys geriausi seminarai profesionalams, niekada nenuvilia, daugybė naujų žinių ir praktikos. 

Gintarė

Tik patys šilčiausi atsiliepimai užsukus į parduotuvę visada skiria daug laiko kiekvienam klientui padedant išsirinkti priemones.

Emilija

Naudoju nemažai iš Medexy įsigytų priemonių. Mano meilės Keenwell dieninis kremas su hialurono burbuliukais ir naktinis kremas kaukė. Dabar jau laukiu ir botokso serumo iš hubislab! Nuostabu, kad su medexy priemonėmis spa centrą turiu namuose.

Gabija G.

Visoms riebiaodėms, kurios su baime laukia artėjančios vasaros, kai veidu tiesiog žliaugia riebaliukas, nuoširdžiai rekomenduoju Inika Patience kompaktinę pudrą. Neapsunkina odos, atrodo visiškai natūraliai ir, svarbiausia, suvaldo tą nemalonų odos riebumą ir žvilgėjimą. Ir netgi nekemša porų!

Irma

Sesderma vit c serumas ir kremas vienas geriausių atradimų! Oda skaisti, švytinti ir gyvibinga! Rekomenduoju išbandyti kiekvienam. O personalas, pats nuostabiausias, net ir įvykus nesusipratimui visuomet greitai atsako ir išsprendžia problemą! O mėginukų kiekis didžiasias!

Miglė

Naudoju labai daug priemonių iš čia nuo serumų iki veido makiažo reikmenų. Esu patenkinta viskuo. Per konsultaciją visad atrenką būtent ko reik mano veidui. Ačiū jums!

Darija Barynaite

Visi atsiliepimai

Komanda

Komandoje niekada netrūksta juoko, gerų emocijų ir užsivedimo padaryti pasaulį gražesniu! Už tai turime dėkoti savo klientams, kurie kasdien kelia vis daugiau klausimų, yra žingeidūs ir siekiantys maksimalių rezultatų!

Karolina Pankratjevė

Karolina Pankratjevė

Senior Brand manager 

karolina@medexy.lt

Enrika Čepukova

Enrika Čepukova

Client manager, Cosmetologist

enrika@medexy.lt

Ieva Bernotaitė

Ieva Bernotaitė

Product manager (Sesderma and Mediderma)

ieva@medexy.lt

 

Augustė Stanišauskytė

Augustė Stanišauskytė

Head of Marketing

auguste@medexy.lt

Gedas Rimkus

Gedas Rimkus

Warehouse manager

gedas@medexy.lt

Erika Rimkienė

Erika Rimkienė

Accountant

admin@medexy.lt

 

Roberta Čepelytė

Roberta Čepelytė

Client manager (Klaipėda)

roberta@medexy.lt

Sandra Tamašauskienė

Sandra Tamašauskienė

Brand manager 

sandra@medexy.lt

Greta Jančenko

Greta Jančenko

Training manager, Cosmetologist

greta@medexy.lt

Jurgita Smagorienė

Jurgita Smagorienė

Head of administration

jurgita@medexy.lt

Evelina Tracevič

Evelina Tracevič

Client manager (Vilnius)

evelina@medexy.lt

Ingrida Žutautaitė

Ingrida Žutautaitė

Brand manager (Sesderma, Mediderma)

ingrida@medexy.lt

Miglė Janulionytė

Miglė Janulionytė

Administrator (Vilnius)

admin@medexy.lt

Eglė Jurkuvienė

Eglė Jurkuvienė

Brand manager (Cantabria Labs, Ahava, Shir Relief&Go)

egle@medexy.lt

Deimantė Matulaitienė

Deimantė Matulaitienė

Administrator (Vilnius)

admin@medexy.lt

Tapk mūsų komandos nariu ! Karjera

Mes rūpinamės Jūsų oda

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.