Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Norime, kad mūsų misija - padėti spręsti odos problemas nebūtų tik skambus šūkis, tad per metus surengiame virš 40 seminarų grožio profesionalams, siekdami suteikti aukščiausio lygio, inovatyviausias ir tik mokslu pagrįstas žinias, apie odos priežiūrą, procedūras ir dermatokosmetiką. Kasdien konsultuojame klientus, kuriems stengiamės padėti suprasti savo odą ir jos poreikius. Siekiame atstovauti tik tuos prekių ženklus, kurių efektyvumu esame įsitikinę patys.

Mūsų misija

Padėti klientams sprendžiant odos problemas ir užtikrinti, kad kiekvienas, nepaisant amžiaus, odos tipo ar būklės, surastų tinkamiausias priemones kasdienei odos priežiūrai.

„Darbas Medexy teikia nuolatinį asmeninį tobulėjimą grožio industrijoje ir padeda augti pačiai kaip asmenybei. Dirbant su klientais maloniausia yra jaustis kolega, kuris gali padėti surasti atsakymus į iškilusius klausimus, o nežinant atsakymų pasinerti į ieškojimą.“ - Kauno regiono vadybininkė Indrė

Apie mus

Mokslu pagrįstos žinios

Stengiamės gilinti žinias holistiniu požiūriu ir dalinamės atradimais su savo partneriais. Mūsų komandą sudaro specialistai, kurie geba atsakyti į kiekvieną Jums iškilusį klausimą susijusį su profesionalia odos priežiūra, o moksliniai seminarai grožio profesionalams yra rengiami remiantis tik inovatyviausia, šios dienos aktualijas atitinkančia informacija.

Daugiau nei

15 metų

Esame su Jumis

Patikimumas

Stengiamės kurti pasitikėjimą mūsų klientams, teikdami aukštos kokybės priemones ir paslaugas. Taip pat rengdami teorinius ir praktinius seminarus, kurie padeda tobulėti grožio srities specialistams visoje Lietuvoje. 

Medexy patys geriausi seminarai profesionalams, niekada nenuvilia, daugybė naujų žinių ir praktikos. 

Gintarė

Tik patys šilčiausi atsiliepimai užsukus į parduotuvę visada skiria daug laiko kiekvienam klientui padedant išsirinkti priemones.

Emilija

Naudoju nemažai iš Medexy įsigytų priemonių. Mano meilės Keenwell dieninis kremas su hialurono burbuliukais ir naktinis kremas kaukė. Dabar jau laukiu ir botokso serumo iš hubislab! Nuostabu, kad su medexy priemonėmis spa centrą turiu namuose.

Gabija G.

Visoms riebiaodėms, kurios su baime laukia artėjančios vasaros, kai veidu tiesiog žliaugia riebaliukas, nuoširdžiai rekomenduoju Inika Patience kompaktinę pudrą. Neapsunkina odos, atrodo visiškai natūraliai ir, svarbiausia, suvaldo tą nemalonų odos riebumą ir žvilgėjimą. Ir netgi nekemša porų!

Irma

Sesderma vit c serumas ir kremas vienas geriausių atradimų! Oda skaisti, švytinti ir gyvibinga! Rekomenduoju išbandyti kiekvienam. O personalas, pats nuostabiausias, net ir įvykus nesusipratimui visuomet greitai atsako ir išsprendžia problemą! O mėginukų kiekis didžiasias!

Miglė

Naudoju labai daug priemonių iš čia nuo serumų iki veido makiažo reikmenų. Esu patenkinta viskuo. Per konsultaciją visad atrenką būtent ko reik mano veidui. Ačiū jums!

Darija Barynaite

Visi atsiliepimai

Komanda

Komandoje niekada netrūksta juoko, gerų emocijų ir užsivedimo padaryti pasaulį gražesniu! Už tai turime dėkoti savo klientams, kurie kasdien kelia vis daugiau klausimų, yra žingeidūs ir siekiantys maksimalių rezultatų!

Karolina Pankratjevė

Karolina Pankratjevė

Product manager

karolina@medexy.lt

Enrika Čepukova

Enrika Čepukova

Administratorė

admin@medexy.lt

Indrė Keidošiūtė

Indrė Keidošiūtė

Kauno regiono vadybininkė

indre.keidosiute@medexy.lt

Ilona Stifanovičiūtė

Ilona Stifanovičiūtė

Vilniaus regiono vadybininkė

ilona@medexy.lt

 

Ieva Bernotaitė

Ieva Bernotaitė

Pardavimų vadybininkė

ieva@medexy.lt

 

Augustė Stanišauskytė

Augustė Stanišauskytė

Marketingo vadybininkė

auguste@medexy.lt

Ugnė Kurklietytė

Ugnė Kurklietytė

Marketingo vadybininkė

ugne@medexy.lt

Gedas Rimkus

Gedas Rimkus

Sandėlio vadovas

gedas@medexy.lt

Erika Rimkienė

Erika Rimkienė

Administratorė

admin@medexy.lt

 

Roberta Čepelytė

Roberta Čepelytė

Klaipėdos regiono vadybininkė

roberta@medexy.lt

Gintarė Morkūnienė

Gintarė Morkūnienė

Apskaitininkė

gintare@medexy.lt

Sandra Tamašauskienė

Sandra Tamašauskienė

Vilniaus regiono vadybininkė

sandra@medexy.lt

Greta Domeikaitė

Greta Domeikaitė

Trenerė

greta@medexy.lt

Jurgita Smagorienė

Jurgita Smagorienė

Administracijos vadovė

jurgita@medexy.lt

Evelina Tracevič

Evelina Tracevič

Vilniaus regiono vadybininkė

evelina@medexy.lt

Ingrida Žutautaitė

Ingrida Žutautaitė

Vilniaus regiono vadybininkė

ingrida@medexy.lt

Aistė Vaketaitė

Aistė Vaketaitė

Marketingo vadybininkė

aiste@medexy.lt

Tapk mūsų komandos nariu ! Karjera

Mes rūpinamės Jūsų oda

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.