Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

EunSung

EunSung Global įkurta Pietų Korėjoje 1995 metais ir yra tarptautinis lyderis medicininės estetikos įrangos industrijoje. 

EunSung

EunSung Global įkurta Pietų Korėjoje 1995 metais ir yra tarptautinis lyderis medicininės estetikos įrangos industrijoje. Pasitelkdama moderniausias technologijas, EunSung Global skiria didelį dėmesį novatoriškos ir aukštos kokybės medicininės estetikos įrangos vystymui. Pagrindinė įmonės misija yra nuolatinis tobulėjimas, taip užtikrinant efektyvius sprendimus grožio profesionalams ir jų pacientams. Remiantis 25-erių metų patirtimi ir klinikiniais tyrimais paremta pažangia technologija, EunSung Global siūlo platų medicininės estetikos įrangos asortimentą ir savo gaminamą produkciją tiekia daugiau nei 70-čiai šalių.

Mūsų įmonė yra oficialus medicininės estetikos įrangos gamintojo EunSung Global Lietuvoje atstovas. Siekdami užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę, bendradarbiaujame su specialistais ir teikiame nemokamas konsultacijas EunSung Global medicininės estetikos įrangos klausimais, bei mokamas konsultacijas kitų gamintojų medicininės estetikos įrangos klausimais.

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu medical@medexy.lt arba skambinkite +370 6182 7532 ir mes suteiksime Jums išsamią konsultaciją!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.