Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Veido šveitikliai

Kiekvienas žinome, jog gražios odos paslaptis didele dalimi slypi po teisingai atrinktais ir mūsų odai naudingais produktais, kuriuos naudojame kasdien: veido kremas, prausiklis, tonikas ar paakių kremas. Priemonių veidui kategorijos laviruoja pagal individualius poreikius, tačiau nepaminėjome itin svarbios priemonės, kurią vis dar ne kiekvienas įtraukia į savo grožio ritualą: tai veido šveitiklis.

Norint džiaugtis lygia, švytinčia ir spindinčia oda, labai svarbu reguliariai naudoti veido šveitiklius – atlikti odos pilingą. Tai atlikti galima ne tik kosmetologų kabinetuose, bet ir namuose. Tai tarsi veido valymas, kadangi yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios sudaro tam tikrą sluoksnį ant odos. Pašalinus tą sluoksnį, oda greičiau regeneruojasi, poros mažiau kemšasi ir kitos priemonės geriau įsigeria į gilesnius odos sluoksnius. Jei veido šveitikliai nėra reguliariai naudojami, atsiranda didžiulė rizika, jog poros užsikimš, kaupsis bakterijos, prasidės uždegimas ir galiausiai atsiras spuogai. Riebiai odai ypač rekomenduojama naudoti šveitiklį, kadangi riebi oda išskiria daugiau sebumo, riebalai reaguoja su deguonimi, pajuoduoja ir tampa puikiai pastebimais inkštirais. Jautriai odai rekomenduojama naudoti švelnesnius šveitiklius, kad oda nebūtų dirginama. Šveitikliai veidui puikiai tinka norint pašviesinti pigmentines dėmes, sumažinti randelius ir smulkias mimikos raukšleles.

Veido šveitiklis

Namuose dažniausiai rekomenduojamas ir naudojamas mechaninis pilingas. Jo sudėtyje yra smulkių šveičiamųjų dalelių, kurios pašalina suragėjusias odos ląsteles. Toks odos pilingo būdas padeda atlikti paviršinį odos valymą ir riebios odos savininkėms yra rekomenduojamas 1-2 kartus per savaitę, o mišrios - 1-2 kartus per mėnesį. Tačiau, jei Jūsų oda ypač jautri ir sausa, veido šveitiklį rekomenduojama naudoti ne dažniau nei kartą per mėnesį.

Cheminis šveitimas

Cheminis pilingas dažniausiai atliekamas kosmetologijos kabinetuose. Cheminiam pilingui yra naudojamos rūgštys. Įprastai naudojama vaisių, pieno, migdolų ar glikolio rūgštis. Visos rūgštys skirtos veido odos šveitimui vadinamos AHA rūgštimis. Įvairios rūgštys valo odą skirtingais lygmenimis: vienos įsiskverbia į gilesnius jos sluoksnius, kitos veikia odos paviršiuje, tačiau būtent tai padeda išskirti jas į skirtingas kategorijas: paviršinės, gilios, vidutinio gilumo. Visos AHA rūgštys skirtos pašalinti negyvas odos ląsteles, skatinti jų regeneraciją. Rūgštiniai veido šveitikliai geriausi sausai odai, taip šveitimo ritualą galima atlikti dažniau, kadangi rūgštys išlaiko odos drėgmę. O jei oda riebi, susiduriate su akne, giluminiais spuogais, perdėtu sebumo kiekiu, Jūsų išeitis - BHA rūgštiniai šveitikliai, tokie kaip salicilo rūgštis. Ši rūgštis nesulaiko drėgmės, veikia gilesnius odos sluoksnius, valo poras, veikia antibakteriškai ir sumažina po aknės gydymo likusius randelius.

Padėkite savo odai greičiau atsinaujinti, jaustis minkšta, gaivia ir gyvybinga, o mes Jums padėsime išsirinkti geriausią veido odos šveitiklį, skirtą būtent Jums ir Jūsų odos tipui!

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.