Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Natūrali organinė kosmetika

Natūrali kosmetika - Jūsų veido odos puoselėtoja, kurioje tobulai subalansuoti natūralūs ir inovatyvūs ingredientai suteikia efektyvų poveikį odos būklei ir išvaizdai. Organinės kosmetikos naudojimas yra sąmoningas pasirinkimas tausoti gamtą, ugdyti atsakingą požiūrį į ją ir visą mus supančią aplinką.

Organinė kosmetika

Organinės kosmetikos priemonės yra pagamintos tik iš tyrų sudedamųjų dalių, prisotintos vitaminais, antioksidantais, drėkikliais ir kitais odą bei jos procesus stiprinančiais ingredientais. Šiose natūraliose kosmetikos priemonėse veidui nerasite kvapiklių, dažiklių, konservantų ar kitų odai nereikalingų dirbtinių medžiagų, kurios gali sukelti nenorimas odos reakcijas, dirglumą ar užsikimšusias poras, ko pasekoje tenka kovoti jau su rimtesnėmis odos problemomis ir telktis specialistų pagalbą. Malonų kvapą ir pojūtį Jums teiks natūralūs aliejai, tokie kaip kokosų, arganų, bei vaisių ir augalų ekstraktai. Įtraukiant į savo grožio rutiną organinės kosmetikos priemones, veido oda yra detoksikuojama, jos regeneracija spartėja, ji labiau švyti ir atrodo nepaprastai gaivi dėl paspartintų jos stiprinimo procesų.

Natūrali kosmetika veidui

Mūsų gausus asortimentas natūralių priežiūros priemonių veidui yra pripildytas puikių atsiliepimų turinčių prekinių ženklų kosmetika. Siūlome kasdienės natūralios veido priežiūros bei dekoratyvinės kosmetikos priemonių asorti: prausikliai, kremai, serumai, skaistalai, lūpdažiai ir dar daugiau prekių kategorijų, kurios puikiai tiks Jūsų kasdieniniame grožio rituale. INIKA Organic – tai 100% natūrali, veganiška ir sertifikuota organiška kosmetika. INIKA Organic kosmetika, sulaukusi pripažinimo pasauliniu mastu. Visi kosmetikos ingridientai išgaunami iš gamtos, kosmetikos sudėtyje nenaudojami kenksmingi mūsų odai cheminiai ingridientai, joje nerasite SLS, sintetinių konservantų, alkoholių, kvapiklių, silikonų bei sintetinių dažiklių. INIKA Organic turi daugiau nei 20 aukščiausio lygio jos organiškumą įrodančių sertifikatų.

Tai kosmetika, turinti ne tik nepriekaištingą ir stebinančią sudėtį, bet ir išties atliekanti savo darbą. Priemonės turi puikią pigmentaciją, ryškias spalvas, bei maskavimą. Tai įrodo ir INIKA Organic bendradarbiavimas su profesionaliais visažistais Niujorko mados savaitėje 2019-2020 m. INIKA Organic pirmoji visiškai natūrali ir organiška kosmetika ant Niujorko mados savaitės podiumo!

Jau iki šiol INIKA Organic sumažino naujų medžiagų panaudojimą priemonių gamyboje ir tikisi, kad tai padės išsaugoti iki 35 tonų plastiko, kuris kitu atveju būtų išmetamas į sąvartyną. Tapdama 100% Plastic-Neutral kosmetika, INIKA pakuotes pradėjo gaminti iš 90% tvarių ir pakartotinai naudojamų medžiagų tokių kaip aliuminio buteliai, cukranendrių vamzdeliai, PGR (po vartojimo perdirbtas plastikas), stikliniai indeliai.Rinktis tikrai yra iš ko: BB kremai, pudros, skaistalai, akių ir antakių šešėliai, lūpų priemonės, maskuokliai, lūpų blizgesiai, mineralinės pudros, tušai ir daug kitų INIKA priemonių, kurios be vargo atsidurtų Jūsų numylėtinių sąraše. Tai, kuo maitinate savo odą yra labai svarbu, tai - vienas iš raktų į tobulos odos paslaptį. Atrakinkite ir išnarpliokite ją su tyra, švelnia ir nekenksminga nei Jums, nei Jus supančiai aplinkai natūralia kosmetika. Natūrali kosmetika - ypatinga Jūsų veido odos sergėtoja.

Mes norime padėti išspręsti net pačias kebliausias Jūsų odos problemas ir prisidėti prie jos visapusiško puoselėjimo!

Veido priežiūros priemonės galite įsigyti internetu arba su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.
Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.