Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Natūrali organinė kosmetika

INIKA Organic – pirmasis pasaulyje 100% Plastic-Neutral kosmetikos prekės ženklas!

INIKA Organic – tai 100% natūrali, veganiška ir sertifikuota organiška kosmetika. INIKA Organic kosmetika, sulaukusi pripažinimo pasauliniu mastu. Visi kosmetikos ingridientai išgaunami iš gamtos, kosmetikos sudėtyje nenaudojami kenksmingi mūsų odai cheminiai ingridientai, joje nerasite SLS, sintetinių konservantų, alkoholių, kvapiklių, silikonų bei sintetinių dažiklių. INIKA Organic turi daugiau nei 20 aukščiausio lygio jos organiškumą įrodančių sertifikatų.

Tai kosmetika, turinti ne tik nepriekaištingą ir stebinančią sudėtį, bet ir išties atliekanti savo darbą. Priemonės turi puikią pigmentaciją, ryškias spalvas, bei maskavimą. Tai įrodo ir INIKA Organic bendradarbiavimas su profesionaliais visažistais Niujorko mados savaitėje 2019-2020 m. INIKA Organic pirmoji visiškai natūrali ir organiška kosmetika ant Niujorko mados savaitės podiumo!

Jau iki šiol INIKA Organic sumažino naujų medžiagų panaudojimą priemonių gamyboje ir tikisi, kad tai padės išsaugoti iki 35 tonų plastiko, kuris kitu atveju būtų išmetamas į sąvartyną. Tapdama 100% Plastic-Neutral kosmetika, INIKA pakuotes pradėjo gaminti iš 90% tvarių ir pakartotinai naudojamų medžiagų tokių kaip aliuminio buteliai, cukranendrių vamzdeliai, PGR (po vartojimo perdirbtas plastikas), stikliniai indeliai.

Atraskite INIKA Organic ir prisidėkite prie tvaresnio pasaulio kūrimo!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.