Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Sausa oda

Esant sausai odai vargina ne tik odos tempimas, šerpetojimas, tačiau kartu oda būna praradusi skaistumą ir elastingumą. Medexy asortimente rasite itin platų priemonių sausia odai pasirinkimą su pačiomis efektyviausiomis veikliosiomis medžiagomis, skirtomis odos drėkinimui. 

Esant sausai odai vargina ne tik odos tempimas, šerpetojimas, tačiau kartu oda būna praradusi skaistumą ir elastingumą. Medexy asortimente rasite itin platų priemonių sausia odai pasirinkimą su pačiomis efektyviausiomis veikliosiomis medžiagomis, skirtomis odos drėkinimui. Odą gali padėti drėkinti hialurono rūgštis, rekomenduojame rinktis priemones, kuriose yra skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekulių. Odą taip pat intensyviai drėkina įvairūs natūralūs ingredientai - alijošius, sviestmedis, gėlių ekstraktai. Taip pat ieškokite drėkinančių peptidų, vitamino C, kolageno, keramidų, pantenolio. 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.