Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Makiažo valikliai

Makiažo valikliai yra bene esminiai grožio produktai, kurie padeda nuvalyti makiažą nuo veido odos. Veido valikliai taip pat yra tiesiog būtinas žingsnis grožio rutinoje, nepriklausomai nuo to, kiek makiažo Jūs kasdien naudojate, nes jie padeda palaikyti bendrą odos būklę, švarą, švelnumą ir jaunatviškumą. 

Nepašalinus makiažo likučių, odos poros kemšasi, formuojasi uždegiminiai dariniai - komedonai, spuogai ir inkštirai. Oda tampa užteršta ir toliau tepamos priemonės to nekompensuoja, nes nė nepasiekia gilesnių odos sluoksnių dėl ne itin gerai pašalinto makiažo sluoksnio. Taip pat tos papildomos priemonės nesuteikia norimo efekto ir, susimaišius su nešvarumais, gali net alergizuoti odą. Makiažo valiklis yra ypač svarbus, jei Jums reikia pašalinti ryškesnį ir “sunkesnį” makiažą, kadangi su veido prausikliais prausimosi procedūrą reiktų kartoti itin daug kartų, norint pašalinti nuo veido visa, kas buvo užtepta. Ypač sunku būtų tai padaryti akių srityje, kur oda labai plona, jautri, akis gali pradėti griaužti ir niežtėti. Tam skirti specialūs makiažo valikliai akims.

Akių makiažo valiklis

Akių makiažas yra paprastai sunkiau pašalinamas nei veido makiažas. Būtent dėl to yra kuriami specialūs akių makiažo valikliai, sukurti specialiai tam, kad padėtų pašalinti nešvarumus, kaip antai blakstienų tušą, akių pieštuką ir šešėlius, nesukeliant jokio dirginimo. Toks akių makiažo valiklis dažnai būna natūralus, kuriamas naudojant švelnius ir natūralius ingredientus, dėl kurių jautrios akys nealergizuoja, neperšti. Natūralūs makiažo valikliai yra ypač populiarūs tarp tų, kurie nori rūpintis savo odos sveikata. Jie yra pagaminti iš natūralių ingredientų, tokiais kaip augaliniai aliejai, medus arba ramunėlių ekstraktas. Šie valikliai ne tik pašalina makiažą, bet ir drėkina odą, palieka ją itin švelnią.

Makiažo valiklių naudojimo būdas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo jų tipo ir gamintojo nurodymų, tačiau pagrindinės naudojimosi instrukcijos yra tokios:

- Nuplaukite rankas ir pašalinkite bet kokius aksesuarus ar papuošalus, kad jie nepakenktų Jūsų veido odai. Susiriškite plaukus, kad jie nesukeltų kliūčių, valant veidą. Jei nešiojate akinius - juos nusiimkite.
- Sudrėkinkite medvilnės diskelį arba švarų rankšluostį makiažo valikliu. Suvilgytą vatos diskelį keleta sekundžių tiesiog palaikykite prispaudę prie akies.
- Švelniais sukamaisiais judesiais nuvalykite makiažą nuo veido. Būkite ypač atsargūs, kad valiklio nepatektų į akis, net jei valiklis skirtas jautrioms akims ar parašyta, jog nedirgina.
- Jei norite, kad Jūsų veidas būtų nuvalytas tiesiog tobulai, procesą kartokite su antru vatos diskeliu arba veido prausikliu.
- Jei naudojate skirtingus makiažo valiklius akių ir veido makiažui, pirmiausia pradėkite valyti akių makiažą, o tada valymą tęskite su veido valikliu.
- Baigę valyti, nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir panaudokite savo įprastą drėkinamąjį veido kremą, kad išlaikytumėte odos drėgmę ir švelnumą.

Pasirinkite kokybiškus makiažo valiklius ir reguliariai valykite savo odą, kad išlaikytumėte jos jaunatviškumą ir spindesį.

Makiažo valiklis internetu

Pirkti makiažo valiklius internetu yra be galo patogu: galite pasirinkti iš daugybės prekinių ženklų, kainų ir variantų, tiesiog būnant savo namuose. Taip pat galite skaityti produktų apžvalgas ir rekomendacijas, kad sužinotumėte, kuris valiklis Jūsų odai būtų pats tinkamiausias.
Savo asortimente siūlome itin platų pasirinkimą labai veiksmingų makiažo valiklių!
Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose.
Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.