Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Odos fotosenėjimas

Egzistuoja vienas labai teisingas posakis – geriausias kremas nuo raukšlių – SPF apsauga. Iš tiesų, priemoėns suteikiančios stipresnė apsaugą nuo saulės nei specializuoti kremai merasime, nes net ir odos senėjimas skirstomas į du tipus – chrnonologinis senėjimas, tai tas kuris vyksta natūraliai, dėl amžiaus ir fotosenėjimas, kurį sukelia saulės ultriavioletinės spinduliuotės.

Dažnai moterys nesusimąsto kokią žalą daro savo odai neapsaugodamos jos nuo saulės, degindamos veidą ir kūną. Jaunos merginos sako, jog jaučiasi gražesnės šiek tiek įdegusios, bet turime suprasti, kad dabar, šią minutę jau easanti saulės žala, matysis tik po 10 metų! Skamba kiek neįtikėtinai? Ar kada vasaros metu atkreipėte dėmesį į vyresnes moteris, pas kurias pastebimos pigmentinės dėmės ant veido, dekoltė, pečių zonoje, akivaizdžiai matomos raukšlės, odos sausumas ir suglebimas – visa tai neprižiūrėtos ir nesaugotos nuo saulės odos rezultatas. Ar žinojote, kad maži vaikai ir kūdikiai, stipriai nudegę odą turi netgi 50% didesnę tikimybę susirgti piktybinėmis odos ligomis ateityje? Tai įrodo, kad mūsų oda turi atmintį, o jai daroma žala yra kaupiamoji.

Saulė ir vitaminas D

Dažnas saulės šalininkų argumentas, kodėl reikėtų leisti kuo daugiau laiko saulėje ir nesaugoti odos, tai saulės gebėjimas aprūpinanti organizmą vitaminu D, o tai yra tikra tiesa! Tik atskleisime jums faktą – Lietuvoje vitaminas D gaminasi nuo vasario iki spalio mėnesio, kitais mėnesiais būdami saulėje nudegti galime, tačiau vitamino D praktiškai nepasigamina. Veido odoje vitamino D gaminama žymiai mažiau nei kūno odoje! Tam, kad pasigamintų pakankamas kiekis vitamino D, užtenka praleisti saulėje 15-20 minučių, laikotarpyje nuo 10 iki 15 valandos ir nebūtina su bikiniu, pilnai pakaks palaidinės trumpomis rankovėmis bei šortų.

Kokia priemonės, apsaugančios nuo saulės, sudėtis yra tikrai veiksminga ?

Jeigu jau įtikinome jus rūpintis savo oda, aptarkime tinkamas SPF priemones, apsaugančias nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. SPF filtrų yra įvairių ir išties svarbu atsirinkti tinkamą ir kokybišką apsaugą. Pasiūloje yra skirtingų efektyvumų SPF kremų: spf20,  spf30, spf50 ir netgi spf100, tačiau turite suprasti, kad spf skaičius nurodo tik galimybę ilgiau išbūti saulėje, tai nerodo stipresnės spf apsaugos, todėl net ir stipriausią filtrą reikės tepti iš naujo po 2 valandų, todėl mums pakankamai užtenka ir maksimalaus SPF30 skaičiaus, kurį kas pora valandų teks aplikuoti vis iš naujo.

Iš ko susideda pačio kokybiškiausio spf filtro sudėtis? jame turi būti 3 pagrindinės dalys:

Fiziniai filtrai – natūralūs filtrai, dažnai mineraliniai, tokie kaip titano dioksidas, cinkas.

Cheminiai filtrai.

Antioksidantai ir vitaminai.

Dažnai girdime iš klientų, kad labai nemėgsta riebių SPF kremų, paliekančių baltą kaukę. Būtent tą baltos kaukės ir riebumo efektą suteikia fiziniai filtrai, ši balta spalva atspindi saulės spindulius, todėl jie lieka nesugerti ir taip oda tampa apsaugota, šis baltos kaukės efektas, deja, dažnai neišvengiamas. Nesižavėkite labai lengvomis emulsijomis, vandenio, serumo konsistencijomis, nes jose dažniausiai naudojami tik cheminiai filtrai, kurie nesuteikia pilnos odos apsaugos nuo UV spindulių. Jei kreme naudojami tik Chemikalai filtrui sukurti, jie gali dirginti odą, iššaukti uždegimus, aknės padidėjimą bei odos raudonį. Dėl šios priežasties nereikėtų žavėtis ir itin dideliais spf filtrais, tokiais kaip spf80 ir spf100, nes juose dėl didelio spf filtro skaičiaus išgavimo, papildomai pridedama neproporcingai daug cheminių filtrų, kurie yra kenksmingi odai.

Kodėl filtre reikalingi vitaminai? Tai labai svarbu, nes antiosidantai patys iš savęs yra natūralios laisvųjų radikalų gaudyklės, tai yra sustabdo odą nuo pažeidimų natūraliai ir saugo ją nuo žalingo poveikio.

Ką naudoti po saulės vonių, jei netikėtai buvome saulėje ilgiau nei norėjosi?

Labai svarbu oda pasirūpinti ir po saulės, tada pats tinkamiausias vaistas odai – antioksidantai ir vitaminai bei ląstelių DNR atstatantys fermentai. Jie leidžia sušvelninti saulės padarytą žalą, atstato odą, „sugaudo“ kenksmingus laisvuosius radikalus. Todėl vasarą labai rekomenduojame naudoti serumus su šiomis medžiagomis, o rudenį atlikti procedūrų kursą odai atstatyti po alinančio saulės sezono.

Rekomenduojamos apsauginės priemonės: REPASKIN INVISIBLE APSAUGINĖ PRIEMONĖ NUO SAULĖS SPF50, REPASKIN DRY TOUCH APSAUGINIS KREMAS NUO SAULĖS VEIDUI SPF30, REPASKIN DRY TOUCH APSAUGINIS KREMAS NUO SAULĖS VEIDUI SPF50, SUN ATTITUDE APSAUGINIS VEIDO KREMAS SPORTUI SU SPF50

Prekės