Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Aknė – labiausiai paplitusi odos problema, pasireiškianti įvairiais odos bėrimais, spuogais. Su ja susiduria ne tik paaugliai, bet ir suaugusieji. Galimi daugybė ir įvairių išorinių ir vidinių odos būklės sukėlėjų – netinkama mityba ar kosmetika, nuovargis, nuolatinis stresas, tam tikri susirgimai ir vaistai. Kova su akne – daug priežiūros reikalaujantis ir užsitęsti galintis procesas, todėl svarbu kuo anksčiau pradėti rūpintis problemine oda, naudoti kruopščiai atrinktas priemones.

Odos valymas:

1. Pirmas žingsnis švarios odos link – odos tipui tinkama valymo priemonė. Kuo kruopščiau nuvalyta oda – tuo mažesnė bakterijų sukeltų susirgimų rizika ir geriau įsisavinamos kitų priemonių veikliosios medžiagos. SENSYSES SEBUM liposominis valiklis padeda reguliuoti odos riebalų išsiskyrimo procesą. Kasdien jį naudodami ne tik puikiai nuvalysite makiažą, pašalinsite odos nešvarumus, bet ir nuraminsite į aknę linkusią odą.

Priemonė dienai:

2. Dieną rinkitės riebiai, į aknę linkusios odos piežiūrai skirtą LACTYFERRIN SEBUM veido gelį. Oda neblizgės, bet tuo pačiu bus pakankamai pridrėkinta.  Priemonėje esančios veikliosios medžiagos reguliuoja riebalų išsiskyrimą, padeda atkimšti poras, o antibakterinės medžiagos apsaugo odą nuo naujų spuogų susidarymo.

Priemonė nakčiai:

3. Nakčiai rinkitės intensyvesnę priemonę – SALISES DRĖKINAMĄJĮ gelinį kremą. Sudėtyje esanti salicilo rūgštis veiksmingai nušveičia odos paviršių, šalina nešvarumus, skatina ląstelių atsinaujinimą.  Veikliosios medžiagos mažina odos riebalų išsiskyrimą ir kartu ramina sudirgusią odą.

Papildoma priemonė:

4. Siekdami dar labiau pagerinti spuogų ir inkštirų varginamos odos būklę, ant probleminių zonų, pagal poreikį, tepkite SALISES LAURIC priemonę spuogams ir inkštirams. Pagrindinis šios priemonės ingredientas, Lauro rūgštis, mažina uždegimą, pasižymi antibakteriniu poveikiu ir slopina raudonį.

Kasdien naudojant rekomenduojamas priemones, aknės sudirginta oda aprims, taps švaresnė,  sumažės perteklinis riebalų išsiskyrimas, odos paviršius taps lygesnis. Prisiminkite, svarbu  šalinti ne tik aknės sukeltus padarinius, bet ir šios odos būklės atsiradimo priežastis. Rūpinkitės savo oda ir džiaukitės rezultatais!

Jei turite klausimų apie riebią, į aknę linkusios odos priežiūrą, susisiekite:  https://medexy.lt/naudinga/

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai.

Prekės