Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Skaistalai

Skaistalai, dar vadinami blusher arba rouge (ružas), yra kosmetikos gaminys, tepamas ant skruostų, norint jiems suteikti papildomos spalvos ir gyvybingumo. Paprastai skaistalai būna rožinės ir raudonos spalvos atspalvių, bet taip pat gali būti ir oranžinių, rudų ir netradicinių spalvų, tokių kaip violetinė ir mėlyna.

Angliškas skaistalų pavadinimas „blush“ yra kilęs iš termino „raudonavimas“, nurodantis staigų skruostų paraudimą, kai padidėja kraujo tekėjimas būtent į tą vietą, pavyzdžiui, kai kas nors susigėdo. Tačiau naudojant skaistalus mūsų tikslas nėra atrodyti susigėdus - norime atrodyti tiesiog jaunatviškai. Skaistalai suteikia veidui rausvą išvaizdą, todėl žmogus atrodo natūraliai švytintis ir sveikas.

Veido skaistalai

Skaistalai yra tepami ant skruostų ir skruostikaulių, kur žmogaus veidas natūraliai paraustų. Yra keletas skirtingų skaistalų naudojimo rekomendacijų, pagrįstų veido forma ir skaistalų tekstūra. Skaistalų tekstūra yra itin svarbus aspektas, norint susikurti savo trokštamą įvaizdį. Skaistalų tipai:
Kreminiai skaistalai:
Kaip rodo pavadinimas, kreminiai skaistalai yra kreminis produktas. Kreminiai skaistalai būna kelių rūšių ir pavidalų, pavyzdžiui, tūbelėse, tūtelėse ar kompaktiniai. Kai kurie skaistalai net primena lūpų blizgesį. Kreminius skaistalus galite įsigyti skaistalų paletėje, susidaryti savo paletę arba kaip įsigyti atskirų atspalvių. Kreminius skaistalus geriausia tepti makiažo kempinėle, pirštais arba makiažo šepetėliu. Kadangi tai kreminis produktas, jis po kurio laiko išdžius. Kai kurios priemonės itin greitai džiūsta, tai reiškia, kad jas reikia greitai įlieti į odą, išsklaidyti, suformuoti norimą įvaizdį prieš priemonei sustingstant.

Pudriniai/birūs skaistalai
Populiariausi skaistalai yra presuoti pudriniai skaistalai, tačiau yra ir birių pudros skaistalų.
Pudros skaistalus reikia tepti makiažo šepetėliu, geriausia puriu apvaliu arba kampuotu šepetėliu. Taip lengvai ir greitai paskirstysite spalvą per visą skruostą, suformuosite jį, o ir produktą “padėsite” tik ten, kur jo norisi. Galima įsigyti tiek skaistalų paletes, tiek pavienius skaistalų atspalvius.

Geriausi skaistalai

Geriausiai ir puikiausiai Jums tiks skaistalai, visų pirma tinkantys pagal Jūsų odos tipą.

Galite naudoti kreminius skaistalus, jei turite sausą arba brandžią odą ir pirmenybę teikiate natūraliam ir švytinčiam makiažui. Geriausia kreminius produktus tepti pirštais arba makiažo šepetėliais, kempinėle. Atlikdami makiažą, kartu naudokite ir daugiau kreminių produktų – makiažas atrodys labai natūraliai, lyg švytėjimas pats sklistų iš Jūsų veido! Svarbu paminėti, kad kreminius produktus dažnai yra sudėtingiau gražiai paskirstyti ir išsklaidyti, ypač, jei makiaže esate pradžiamokslis. Tokiu atveju pravartu rinktis sausus, pudrinius skaistalus. Jie ypač tiks ir riebesnės odos savininkams arba tiems, kas savo makiaže naudoja daug sausų produktų ir fiksuojančių pudrų. Dar vienas birių ir kompaktinių skaistalų pranašumas - laikas ir paprastumas. Tokie skaistalai sutaupo nemažai laiko, kadangi jų sklaidymas trunka labai trumpai, tai padaryti labai paprasta, o ir didesni, minkšti makiažo šepetėliai palengvina visą dažymosi procesą. Birius skaistalus dienos eigoje nesunku pasitvarkyti, o ir jų išbuvimo ant veido odos laikas pranoksta kreminių skaistalų laiką. Tačiau svarbu nenuvertinti kreminės tekstūros anksčiau laiko - tai būdas suteikti veidui maksimalų žvilgesį ir jaunatviškumą, sveikos odos efektą.

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.