Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Makiažo šepetėliai

Makiažo šepetėliai - bene patys svarbiausi įrankiai kasdieniame ir profesionaliame makiaže - lyg peilis ir šakutė. Šepetėliai leidžia formuoti veido kontūrus, paskirstyti skystas ir birias priemones, jas įtapšnoti ar tiesiog lengvai paskleisti po veidą lyg šydą.

O kur nuostabus akių šešėlių menas! Be makiažo šepetėlių jis neįsivaizduojamas. Įvairių skirtingų dydžių makiažo šepetėliai leidžia sukurti skirtingus įvaizdžius, pasiekti tam tikrus kampus, išbandyti įvairias makiažo technikas, eksperimentuoti su dekoratyvine kosmetika. Šepetėlių įvairovė ir universalumas - unikalūs, taigi kviečiame pasižvalgyti į bene populiariausius šepetėlius, kuriuos vertėtų įsigyti kiekvienam makiažo mylėtojui.

Makiažo pagrindo šepetėlis

Makiažo pagrindo šepetėliai būna labai įvairūs, priklausomai nuo makiažo pagrindo, kurį naudojate: birus, skystas, kreminis makiažo pagrindo pavidalas. Išskiriami šie pagrindiniai makiažo pagrindo šepetėliai:

Kabuki šepetėlis.
Šis šepetėlis puikiai tinka skystam makiažo pagrindui, kadangi nesugeria daug priemonės. Jei norite, kad jūsų makiažo priemonės išsilaikytų ilgiau, investuokite į plokščio paviršiaus natūralių šerių, o ne sintetinių šerių, šepetėlį. Kabuki šepetėlio šereliai tokie tankūs, kad Jūsų makiažo pagrindo padengimas užtruks labai trumpai, o maskavimas bus itin didelis.

Purus šepetėlis.
Naudojant birų makiažo pagrindą arba jį fiksuojant biria priemone, Jums reikalingas šepetėlis, kuris geba paimti daug produkto ir jį sulaikyti. Šepetėliai su natūraliais šereliais geriausiai tinka biriems makiažo produktams, norint išgauti nepriekaištingą rezultatą. Jei turite problemų su kaktos blizgėjimu, riebeste T zona, tokio tipo šepetėliai Jums bus itin naudingi norint panaudoti matizuojančią pudrą ar pataisyti makiažą dienos eigoje. Svarbu nepamiršti patapšnoti šio puraus šepetėlio prieš glaudžiant jį prie veido, kadangi paimtos priemonės gali būti kiek per daug ir išsklaidyti ją gali tapti keblu.

Ovalus šepetėlis.
Kitas puikus įrankis, tinkantistiek biriai tiek skystai pudrai, yra prašmatnus ovalus šepetėlis. Šie šepetėliai yra labai minkšti, būna įvairių dydžių ir gali būti naudojami net skaistalams bei šviesą atspindinčioms pudroms. Jų šeriai yra labai tankūs ir lygūs. Jie puikiai priglunda prie veido kontūrų, ypač nosies srityje ir žandikaulio linijoje. Geriausia tai, jog šiuos šepetėlius galite naudoti ir kreminiams pagrindams dengti. Ovalūs pagrindo šepetėliai suteikia vidutinį maskavimą ir sukelia itin malonius jausmus, juos naudojant: it mėgautumėtės veido masažu!

Plokšti šepetėliai.
Paskutiniai, bet ne mažiau svarbūs ir numylėti yra plokšti šepetėliai, kuriuos visi profesionalai ir neprofesionalai naudojo savo makiažo pradžioje, mokantis dengti makiažo pagrindą. Šie pagrindo šepetėliai užtikrina visišką maskavimą, patenka į sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip paakių sritis ir nosies šonai, šnervės. Nors šių šepetėlių populiarmą jau nustelbė kiti aukščiau išvardyti šepetėliai, tačiau plokšti šepetėliai yra kiekvieno pradžiamokslio šepetėlių rinkinyje. Patarimas: jei Jums nepavyksta pasinaudoti plokščiu šepetėliu makiažo pagrindui ar atradote jam geresnę alternatyva, šepetėlio neišmeskite - jis puikiai pasitarnaus veido kaukių ritualuose!

Kontūravimo šepetėlis

Po makiažo pagrindo padengimo ir užfiksavimo labai svarbu sugrąžinti veidui spalvas: naudoti skaistalus kontūravimo priemones ir kt, kad veidas neatrodytų plokščias ir negyvybingas.
Kai kurių kontūravimo šepetėlių šereliai būna nupjauti aštriai ir tiesiai, kad būtų paprasta užbrėžti liniją po skruostikauliu. Žinoma, svarbu nepamiršti tos linijos deramai išsklaidyti. Na, o kiti kontūravimo šepetėliai gali būti labiau „S“ formos, kad apkabintų Jūsų skruostikaulius. Nuožulnus, kirstas kontūro šepetėlis yra universaliausias ir palengvina veido kontūrų išryškinimą. Švariai ir tiksliai brėžiant kontūravimo priemonę po skruostikauliais, žandikaulio linija ir kakta, galite išgauti nuostabų ir efektingą rezultatą. Skaistalams ir blizgesio suteikiančiai pudrai naudokite mažesnius minkštus šepetėlius arba vėduoklinį šepetėlį.

Šešėlių šepetėliai

Nors šešėlių šepetėlių yra labai daug, bene vieni svarbiausių yra plokščias šešėlių šepetėlis ir didesnis šepetėlis išsklaidymui. Būtent šie šepetėlių tipai leidžia ant voko užtepti pigmentuotą akių vokų šešėlį ir ties voko linkiu jį išsklaidyti. Ypatingai populiarus ir efektingas dūminis akių makiažas gali būti atliktas tik būtent su šiais dviem šepetėliais. Žinoma, pravartu jų turėti ir daugiau, ypač, jei norite iššviesinti zonas po antakiais, vidiniuose akių kampučiuose ar vokų centre. Ypač naudingas ir kirstas akių/antakių šepetėlis. Kodėl parašėme su brūkšneliu? Nes šis šepetėlis yra ypač universalus. Jį galite naudoti, norėdami išryškinti akių liniją ties blakstienomis, nupiešiant uodegėles akių vokų kraštuose bei ryškinant antakius antakių šešėliais. Taip pat galite tokį kirstą mažą šepetėlį panaudoti ir lūpų kontūro pravedimui!
Nedelskite ir išsirinkite savo makiažo arsenalą!

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.