Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Blakstienų tušas

Blakstienų tušas - neatsiejama kiekvienos moters ir merginos kasdieninio makiažo dalis. Tušas ne tik išryškina akis, jų gilumą, bet pabrėžia jų žvilgsnį, spalvą ir net formą.

Blakstienų tušo pagalba bet kurį makiažą paversite dramatišku arba kaip tik - atrodysite it natūrali dievaitė! Geriausias blakstienų tušas - tai Jums labiausiai tinkantis, nealergiškas akims, natūralus, ir toks, kurio dėka galite pasiekti savo norimą rezultatą bei įvaizdį.

Tušai akims

Blakstienų tušas, kuris paryškina Jūsų natūralų akių grožį, suteiks Jums ypatingo moteriškumo ir pasitikėjimo savimi. Juk akys - tai sielos veidrodis. Kodėl gi jų nepapuošus? Tai traukia ir aplinkinių dėmesį, tačiau jautrių akių savininkės puikiai žino, kaip sudėtinga rasti priemonę, kuri nedirgintų akių ir nealergizuotų. Būtent todėl savo asortimente turime natūralių blakstienų tušų jautrioms ir alergiškoms akims. Keletas dalykų, kuriuos jautrių akių savininkėms reiktų patikrinti ir vengti, ieškant gero blakstienų tušo: parabenai, ftalatai ir kvapiosios medžiagos. Kitaip vadinamos „dirbtinėmis“ cheminėmis medžiagomis, padedančiomis prailginti produktų galiojimo laiką ir pailginti jų kvapnumo laiką. Atminkite, kad šios cheminės medžiagos dažnai nėra tiesiog išvardytos kaip „parabenai“, „ftalatai“ ir „kvapikliai“ - dažnai slepiasi kur kas painesni pavadinimai. Savo asortimente siūlome pažvelgti į INIKA Organic juodą tušą jautrioms akims arba į veganišką blakstienas ilginantį rudą tušą. INIKA kosmetika siūlo ypatingai gerą kainos ir kokybės santykį, natūralius ir Jūsų grožį puoselėjančius ingredientus.

Įvairūs blakstienų tušai

Net jei nesate profesionalas makiažo pasaulyje, blakstienų tušą derėtų įsigyti tik gerą ir kokybišką. Geri blakstienų tušai nedirgina akių ir suteikia akims nuostabų efektą, o jų gausybė rūšių:
Blakstienas ilginantis tušas
Jei turite trumpas arba retas blakstienas, ilginantis tušas gali pailginti Jūsų natūralias blakstienas. Ilginamuose tušuose yra polimerų, pagamintų iš nailono ir viskozės. Dalelės prilimpa prie blakstienų galiukų ir jas išilgina. Toks tušas yra bene populiariausias ir ne veltui: Jūsų žvilgsnis tampa fantastišku!
Šepetėlio tipas: paprastai blakstienas ilginančio tušo šepetėlis turi tankius šerelius, kurie leidžia tokio tipo tušui storu sluoksniu padengti blakstienas.
Storinantis/Tankinantis blakstienų tušas
Suteikite blakstienoms apimties nepersistengdamos. Apimtį suteikiantis tušas ypatingai stipriai pabrėžia akis, net primena dirbtinių blakstienų suteikiamą efektą. Jei ieškote natūralesnio įvaizdžio, storinantį arba tankinantį blakstienas tušą tepkite tik vienu sluoksniu, o jei norisi dramatiškumo - naudokite du. Tankinamajame ir apimties blakstienų tušo sudėtyje yra vaško, silikono polimerų ir pigmentų, kad blakstienos atrodytų tamsesnės ir pilnesnės.
Profesionalus patarimas: tepdami bet kokį blakstienų tušą, padidinkite apimties švelniai vibruodami arba judindami šepetėlį iš vienos pusės į kitą ties blakstienų linijos pagrindu, tada braukite aukštyn. Galite tęsti judesį iki galo arba tiesiog pridėti apimties ir pigmento prie pagrindo.
Riečiantis blakstienų tušas
Klampesnės konsistencijos blakstienas riečiantis blakstienų tušas padeda pastarosioms sugrąžinti riestą formą ir blizgesį. Parietus blakstienas, akys atrodo kur kas didesnės ir išraiškingesnės, o sukoncentravus tušą link akies centro, akys atrodo apvalesnės - lyg lėlės.
Riečiančiame blakstienų tušo sudėtyje yra plėvelinių polimerų, kurie po užtepimo susitraukia. Dėl šio susitraukimo blakstienos susitraukia ir susiraukšlėja. Šio specifinio tušo šepetėlio lenkta forma padeda polimerams užriesti blakstienas.
Vandeniui atsparus tušas
Vandeniui atsparus tušas atsparus beveik viskam: nuo akių trynimo iki bėgiojimo per lietų ir maudynių, tačiau venkite pakartotinio tušo naudojimo ant jau padažytų blakstienų, kadangi blakstienos gali sulipti, tušas gali trupėti, o ir rezultatas Jūsų nebetenkins.
Vandeniui atsparus tušas savo sudėtyje turi vaško aliejų, todėl nuvalyti tokį tušą gali būti keblu. Turint tai omenyje, vandeniui atsparus tušas bus Jūsų geriausiu draugu ypatingomis, jautriomis progomis, kuomet labai svarbu kuo ilgiau išlaikyti makiažą tobulą.
Blakstienas atskiriantis blakstienų tušas
Tai blakstienų tušas - „viskas viename“. Tušas suteikia blakstienoms tiek apimties, tiek storio. Šis tušas tolygiai paskirsto kiekvieną blakstieną ir ją atskiria. Blakstienas išryškinantys ir atskiriantys blakstienų tušai yra pagaminti naudojant stiprias pigmentų spalvas, plėvelę formuojančius polimerus, kad padidintų blakstienų storį, ir viskozės arba nailono pluošto, kad blakstienos atrodo dar ilgesnės.

Tušai internetu

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.


Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.