Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Mineralinė pudra

Biri pudra visiems puikiai pažįstama, kuomet dar vaikystėje nutarėme pasikniausti po mamos ar sesės kosmetines. Švelniu šepetėliu sausa pudra pasidengdavo lyg apsauginis kvepiantis šydas, suteikiantis veidui matiškumo, o mažos kompaktinės pudros rankinėje - savotišką meilės sau ir prisižiūrėjimo džiaugsmą. Šiais laikais, kuomet dekoratyvinė kosmetika turi begalę pasiūlos, sunku išsirinkti priemones, kurios tiktų, patiktų ir padėtų sugrįžti į tą jausmą it vaikystėje.

Naudojant skystą pudrą yra įprasta naudoti ir sausas fiksuojančias pudras, kad makiažas nenubėgtų, neišsiteptų ant drabužių ar rankų, vos prisilietus. Tiek birios tiek kompaktinės pudros yra dažniausiai naudojamos su viena mintimi - matinis efektas, tačiau ne visi tokį rezultatą mėgsta. Svarbu nepamiršti, kad, kaip ir skysta pudra, sausa pudra taip pat gali suteikti skirtingus rezultatus. Birios, kompaktinės, mineralinės pudros pastaruoju metu siūlo vis daugiau alternatyvų sausiaodėms, ar, norinčioms, kad veidas spindėtų. Nors pagrindinės pudros funkcijos - užmaskuoti odos nelygumus, pigmentines dėmes, spuogelius, smulkias raukšleles ir kitus netobulumus, kuriuos norisi paslėpti, pudra taip pat gali atlikti ir apsauginę funkciją nuo šalčio žiemos metu ir nuo ultravioletinių spindulių vasaros metu (jei priemonė yra pagaminta su SPF filtru). Tokiu būdu dekoratyvinė kosmetika tampa ir mūsų odos sergėtoja, ypač, jei pagaminta iš natūralių, odai nekenksmingų ingredientų.

Pudra renkamasi atsižvelgiant į kelis pagrindinius aspektus - odos tipą, atspalvį (kuris priklauso ir nuo metų laiko) bei tikslus, kuriuos norisi, kad priemonė atlieptų. Odos tipas - bene svarbiausias iš jų. Kadangi pudra gali būti skirta ir riebiai odai, ir sausai odai, prieš įsigyjant priemonę derėtų išsiaiškinti, kokiam tipui yra priskiriama jūsų veido oda. Taip pat, ne mažiau aktualūs yra ir jūsų poreikiai - ar iš priemonės tikitės tik apsauginės funkcijos, ar norite maskuoti trūkumus, o galbūt siekiate veidui suteikti natūralaus žvilgesio. Visi šie klausimai padės atrasti geriausiai jums tinkančią pudrą.

Mineralinė pudra - daugelio merginų ir moterų kasdienis pasirinkimas. Tai - puiki kreminės pudros alternatyva, ieškantiems birios priemonės, kuri nesausintų ir nedirgintų odos, tačiau atliktų savo paskirtį - maskuotų odos nelygumus, dėmeles, smulkias raukšles ir spuogelius. Renkantis mineralinę pudrą itin svarbu atkreipti dėmesį į jos sudėtį ir ieškoti priemonės, kurioje mineralų būtų daugiausiai - būtent jie garantuos produkto kokybę, odos nedirglumą. Daugelis makiažo meistrų rekomenduoja būtent mineralinius pagrindus, kad jie nedirgintų odos. Mineralinė pudra puikiai tinka jautriai ir į spuogelius linkusiai odai.

Biri pudra

Biri pudra yra ypač dažnai naudojama merginų, kurios makiaže jau įgudusios, galbūt naudoja “baking” techniką ir žino, kaip pasitelkti sausas dekoratyvinės kosmetikos priemones norimam veido modeliavimo rezultatui išgauti. Svarbu paminėti, jog biri pudra gali būti su spalva, be jos, pritaikyta įvairiems odos tipams. Kai kurios savo sudėtyje turi netgi švytinčių dalelių, kad veidas atrodytų kuo gaiviau ir gyvybingiau. Biri pudra gali būti naudojama, tepant ją šepetėliu, arba pasitelkus makiažo kempinėlę. Drėgnesnė makiažo kempinėlė leis biriai pudrai tankiau nusėsti veido zonose, kurias norite iššviesinti. Leiskite biriai pudrai šiek tiek “pastovėti” ir nubraukite perteklinį birios pudros kiekį minkštu šepetėliu - štai ir išbandysite itin populiarią “baking” makiažo techniką.

Kompaktinė pudra

Kompaktinė pudra yra bene kiekvienos besidažančios moters kosmetinėje. Dažniausiai ši pudra yra pasirenkama be atspalvio, jei naudojama taisyti makiažą dienos eigoje, tačiau dažnai moterys ir merginos naudoją kompaktinę pudrą net ir iškart pasidažydamos: kompaktinė pudra sutaupo laiko, “švaros” ir gali tarnauti kaip du viename! Tą pačią pudrą, kurią naudojate ryte makiažo fiksavimui, galite, be abejonių, įsidėti į rankinę pasitvarkymams. Tik šalia nepamirškite ir minkšto didesnio šepetėlio. Ypač tiks kabuki tipo šepetėlis.

Natūrali kompaktinė pudra

Natūralūs ingredientai yra ypatingai reikšmingi mūsų odai. Kenksmingos priemonės gali kimšti poras, sukelti bėrimus ar išsausėjimus, todėl mineralinę, birią ir kompaktinę pudras svarbu rinktis atsakingai: kuo natūralesnė pudros sudėtis - tuo Jūsų oda Jums labiau padėkos!

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!

 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.