Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Veido priežiūros priemonės

Nuovargis, stresas, miego stoka, netinkama veido priežiūra, priemonių stoka, aplinkos tarša - visi šie reiškiniai veikia mūsų odą ir, laikui bėgant, jai daro neigiamą įtaką.

 

Veido oda yra labai jautri pokyčiams bei aplinkai, tad tokie veiksniai kaip nekokybiškas miegas, stresas bei pagal odos būklę ir tipą neatitaikyta veido priežiūros rutina gali padaryti labai stiprią neigiamą įtaką mūsų veido odai.

Oda dehidratuoja, pavargsta, įgauna pilką atspalvį bei susiduria su įvairiais bėrimais, spuogais, išsausėjimu bei kur kas rimtesnėmis odos problemomis – tokiomis kaip rožinė, kuperozė, aknė ar seborėjinis dermatitas. Tokiai odai reikalingos specialios veido priežiūros priemonės. Neretai oda tampa sudirgusi, praranda apsauginį barjerą ir reikalauja profesionalios priežiūros, būtent jai skirtų veido priežiūros priemonių. Kitais atvejais oda suglemba, sumažėja jos elastingumas bei atsparumas aplinkos faktoriams, o pigmentinės dėmės tampa neišvengiamomis. Mūsų odai yra reikalinga tinkamai parinkta, nuosekli kasdienė veido odos priežiūra, o ja pasirūpinti galite užsisakydami veido odos priežiūros priemones internetu.

Veido priežiūra

Visų tipų oda – riebi, sausa, mišri, jautri, normali bei brandi reikalauja veido priežiūros priemonių krepšelio bei nepriekaištingai parinktos odos priežiūros rutinos. Gausus priemonių asortimentas leis rinktis skirtingų odos tipų priežiūrai skirtas priemones, o jų gausa džiugins net ir patį išrankiausią: prausikliai, tonikai bei kremai, ampulės ir serumai, dulksnos bei kaukės – toks gausus asortimentas patenkins visų odos tipų poreikius. Skirtingos prekinių ženklų produktų linijos su įvairiomis akcijomis internetinėje parduotuvėje yra sukurtos individualiems odos poreikiams siekiant, kad kiekvienas lankytojas rastų sau tinkamą veido priežiūros produktą už geriausią kainą. Skirtingas veido priežiūros priemones galima naudoti įvairiems odos tipams: riebiai ar mišriai, labai jautriai ar sausai, brandžiai bei spuoguotai.

Veido kosmetika

Gausiu asortimentu esame pasiruošę džiuginti skirtingų poreikių klientus: ir norinčius išbandyti natūralią, organišką kosmetiką, ir grožio specialistus, galinčius naudoti specialią, itin stiprios koncentracijos produkciją (kosmetiką, savo sudėtyje turinčią didesnės koncentracijos rūgštis bei kitas panašias veikliąsias medžiagas).

Mūsų veido kosmetikos asortimente rasite įvairiausios sudėties priemonių: nuo natūralių iki itin stiprios koncentracijos produktų, tinkančių tik profesionalų grožio specialistų naudojimui ir jų teikiamoms procedūroms. Tokia veido kosmetika savo sudėtyje turi kur kas didesnes rūgščių koncentracijas ar specialius veikliuosius ingredientus. Tai nusako reikiamybę akylai stebėti odos reakcijas į priemones, o poreikiui esant – tinkamai odą nuraminti, ką gali užtikrinti tik profesionalus specialistas.

Natūrali veido kosmetika yra vienas geriausių pasirinkimų Jūsų odai ir yra tinkama visiems odos tipams: tiek riebios, spuoguotos ir mišrios, jautrios, net normalios odos, taip pat dehidratuotos ir brandžios odos kasdienei priežiūrai. Tokia kosmetika susideda tik iš grynų ingredientų bei yra prisotinta vitaminais, antioksidantais, drėkikliais ir kitais odą bei jos procesus stiprinančiais ingredientais. Natūraliose kosmetikos priemonėse nėra kvapiklių, dažiklių, konservantų ar kitų odai nereikalingų dirbtinių medžiagų. Tai, kuo maitinate savo odą, nėra kenksminga nei Jums, nei Jus supančiai aplinkai.

Pasikliaukite mumis ir mes prisidėsime prie Jūsų odos atgaivinimo bei išpuoselėjimo! Siekiame padėti išspręsti net ir pačias kebliausias Jūsų odos problemas bei visapusiškai ją puoselėti!

Visas veido priežiūros priemonės galite įsigyti gera kaina internetu, ypač su akcija, arba su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Nepraleiskite sezono ir mėnesio akcijų, siūlančių geriausias kainas perkant internetu bei nepriekaištingos kokybės garantiją.

Nuo šiol odos priežiūra bus lengva ir veiksminga!

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.