Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Švytinti, skaisti, lygi oda, tai kiekvienos mūsų, veidrodyje trokštamas matyti rezultatas, bet ką daryti, kai odos spindėjimas sukelia daugiau nemalonių pojūčių, nei pasitikėjimo savimi?

Esant riebiam odos tipui, merginos ir moterys (klaidinga manyti, kad riebi oda, tai tik jaunų merginų bėda) ieško būdų kaip „paslėpti“ poras ir paversti odos paviršių matiniu. Dėl trumpalaikio matinės odos efekto yra naudojami odą sausinantys losjonai, tonikai, dažnu atveju makiažo priemonės su silikonu, kurios maskuoja išsiplėtusias poras, tačiau gali sukelti nepageidaujamų bėrimų.

Svarbu žinoti, kad visiems odos tipams yra reikalingas drėkinimas ir riebi oda ne išimtis. Matizuojančios makiažo priemonės problemos neišspręs, o naudojant kasdien, ilguoju laikotarpiu, situaciją tik dar labiau pablogins, todėl norint sureguliuoti odos sebumo išsiskyrimą, normalizuoti išsiplėtusias poras, labai svarbu laikytis taisyklingos odos priežiūros rutinos.

1. Odos valymas: Keenwell Biopure valomosios putos su pieno rūgštimi. Kodėl jos veiksmingos? Nes efektyviai valo, dezinfekuoja odą ir stabdo mikroorganizmų plitimą. O svarbiausia, kad sudėtyje esanti pieno rūgštis – drėkina ir suteikia veido odai elastingumo.

2. Po odos valymo, svarbu odą tonizuoti, tam, kad ji būtų paruošta sekančiam odos priežiūros žingsniui – kremui: naudokite Keenwell Biopure dvifazį losjoną – toniką, kuris gaivina ir sutraukia poras, minkština, balansuoja ir ramina odą, sugeria odos riebalų perteklių.

3. Odos priežiūra dieną: kaip ir minėjome, svarbiausia odai yra drėgmės užtikrinimas, tad rinkitės Keenwell Biopure dieninį, matizuojantį fluidą, kurio pagrindinė misija yra drėkinimas, tačiau suteikiant odai matinį efetką. Gaivus, greitai įsigeriantis gelis minkština odą ir padaro ją matine. Keenwell Biopure apsaugo veido odą nuo blizgesio T zonoje, lėtina odos senėjimo procesus ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.

4. Odos priežiūra naktį: miegant mūsų odoje vykstantys regeneracijos procesai suaktyvėja, tad priemonės naudojamos vakare, turi būti intensyvesnės. Naudokite Keenwell Biopure naktinį intensyviai valantį ir odą matizuojantį gelį, kurio sudėtyje yra išskirtinė „Sebomine“ fermentų sistema, kuri veiksmingai balansuoja riebią odą. Sudėtyje esanti Silica ypač efektyviai sugeria odos riebalų perteklių.

5. Intensyvi, papildoma riebios odos priežiūra: kelis kartus per savaitę, vertėtų naudoti ir veido kaukę, tam, kad odai nepritrūktų drėgmės ir būtų užtikrinama visapusiška riebios odos kontrolė. Keenwell Biopure gaivi, greitai įsigerianti gelinė kaukė akimirksniu sudrėkina, nuramina ir minkština odą. Stabdo bakterijų plitimą ir svarbiausia – mažina odos blizgėjimą.

Jei nuosekliai laikysitės šios odos priežiūros rutinos, pastebėsite, kaip varginantis odos riebumas pamažu tampa sveiku švytėjimu, o poros neatrodo tokios gilios. Tada nebereikės naudoti odą sausinančių makiažo priemonių ir galėsite džiaugtis sveika, patrauklia odos išvaizda!

Jei kyla klausimų dėl riebios odos priežiūros, mielai jus pakonsultuosime: https://medexy.lt/naudinga/. Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai.

 

Prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.