Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kiekvieno iš mūsų odos būklė priklauso nuo to, kaip ją prižiūrime, kokias priemones kasdien naudojame. Su amžiumi mūsų oda keičiasi, todėl yra dalykų, nuo kurių negalime apsisaugoti, bet galime procesus sulėtinti ar sumažinti jų poveikį mūsų odai. Pagal tai, koks yra odos tipas ir kokia odos būklė, turime pasirinkti kasdienei odos priežiūrai tinkamas priemones, todėl šiame straipsnyje rasite rekomenduojamą pirmųjų senėjimo požymių paveiktos ypač jautrios odos priežiūros rutiną.

1. Odos valymui rekomenduojame naudoti Sespanthenol bemuilį putojantį prausiklį, kuris tinkamas kasdieniam skirtas sausos, pažeistos, sudirgusios veido ir kūno odos kasdieniam valymui. Atkuriamojo komplekso sudėtyje esančios medžiagos – stimuliuoja natūralius odos regeneracijos procesus, užtikrina odos barjerinės funkcijos veikimą, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu ir ramina odą.

2. Ant švariai nuprausto veido, kasdien, ryte ir vakare, naudokite Sesderma Samay serumą nuo odos senėjimo. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, patalpintos į sensisomas, bio-retinoidai bei pieno kompleksas nedirgina odos ir veikia prieš odos senėjimą. Serumas atkuria odos barjero funkciją, drėkina ir ramina.

3. Kad sumažintumėte tamsius ratilus aplink akis, kasdien, ryte ir/ar vakare, įtapšnokite Sesderma Samay akių kontūro kremą jautriai odai, kuris sumažina paburkimą ir raukšles aplink akis. Kremas padės atkurti odos barjerą bei nuramins odą aplink akių sritį.

4. Kasdienėje odos priežiūroje, kremas yra neatsiejama priemonė. Kartu su aukščiau išvardintomis priemonėmis, kasdien ryte ir vakare, naudokite Samay Anti-aging kremą, skirtą jautriai odai. Maitinamasis kremas pasižymi ,,Anti-aging” poveikiu, kuris papildytas drėkinamosiomis, raminamosiomis ir odos lipidinį barjerą atkuriančiomis savybėmis.

Ši kasdienės veido priežiūros rutina skirta atsiradus pirmiesiems senėjimo požymiams ypač jautriai odai. Priemonės nedirgina odos ir yra gerai toleruojamos. Tačiau jei jūs susiduriate su didesnėmis odos problemomis, kviečiame Jus pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie Jums parinks individualią odos priežiūros rutiną:  https://medexy.lt/naudinga/.

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų , kasdienei priežiūrai.

Prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.