Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Veidas ir veido oda yra lengvai pažeidžiama, nes kasdien susiduria su išoriniais aplinkos veiksniais: saulės spinduliais, vėju, chemikalais ir toksinais. Labai svarbu apsaugoti veido odą nuo aplinkos poveikio ir rūpintis ja, kad oda būtų graži ir sveika, išvengtume priešlaikinių senėjimo požymių atsiradimo, pigmentacijų ir spuogų. Tam labai svarbi tinkama odos priežiūra ir mūsų rytiniai bei vakariniai grožio ritualai. Taip pat puiku, jei kartą per savaitę palepiname savo odą eksfolijuojančiu pilingu ir kauke.

Rytinis grožio ritualas:

Rytą visada reikėtų pradėti nuo veido prausimo ir odos valymo. Tam geriausia būtų rinktis švelnius valiklius ir vengti agresyvių prausiklių. Vėliau reikėtų tonizuoti odą toniku, kadangi taip atstatomas odos pH ir drėgmės balansas. Po to turėtų būti naudojami specialiai jūsų odos tipui, amžiui ir būklei pritaikyti serumas bei veido ir paakių kremas.

Rytinei procedūrai iš SESDERMA asortimento labai tiks vienas iš septynių SENSYSES liposominių valiklių. Nano dydžio liposomų, bei jose patalpintų veikliųjų medžiagų dėka, ne tik pašalinsite ir vandenyje, ir riebaluose tirpius nešvarumus bei tonizuosite odą, bet taip pat galėsite pasirinkti valiklį tinkamiausią būtent jūsų odos tipui bei problemoms spręsti. Užbaigti ritualą galite individualiai pagal Jūsų odos poreikius parinktais serumu, paakių ir veido kremais (iš ypač plataus SESDERMA, KEENWELL ar ZARQA odos priežiūros priemonių asortimento).

Vakarinis grožio ritualas:

Vakarinis grožio ritualas ypač svarbus. Visą dieną odą dengia kosmetinės ir makiažo priemonės, veikia saulė, vėjas ir kiti išorės veiksniai, todėl vakarais odą valyti reikia itin kruopščiai ir atsakingai. Valymui reikėtų naudoti ne tik valiklį, bet ir prausiklį. Nuvalius odą palepinkite ją pasirinktais serumu, paakių bei veido kremu, kurie tiktų jūsų odos tipui, amžiui ir būklei.

Iš SESDERMA asortimento demakiažui galima naudoti HIDRADERM valomajį pienelį, prausimui – HIDRAVEN arba SALISES bemuilį putojantį prausiklį. Taip pat, valymui ir tonizavimui naudoti SENSYSES liposominį valiklį. Vienas iš septynių valiklių tikrai atitiks Jūsų odos poreikius. Užbaigti reikėtų individualiai pagal Jūsų odos poreikius pasirinktais serumu,paakių ir veido kremais.

Taip pat puiku, jei galime namuose kartą per savaitę palepinti save pilingu ir kauke. Jei reguliariai nešveisime odos ir nepašalinsime negyvų raginio odos sluoksnio ląstelių, nevyks odos regeneracija, ląstelės lėčiau atsinaujins ir oda praras skaistumą, elastingumą, sutriks odos drėgmės palaikymo funkcija bei pradės ryškėti priešlaikiniai senėjimo požymiai. Nušveitus veidą eksfolijuojančiu pilingu, efektyviau veikia ir jūsų naudojami kremai, o pasirinkta veido kaukė – duoda geresnį efektą.

Tinkama odos priežiūra yra pirmasis ir pagrindinis žingsnis nepriekaištingos odos link. Be abejo, rekomenduojama bent retkarčiais apsilankyti pas kosmetologą. Tai žmogus, kuris ne tik padės Jums išsiaiškinti jūsų odos tipą, papasakos apie pagrindines odos problemas, bet ir profesionaliai padės Jums pasirinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones ir atliks profesionalias procedūras, padedančias išspręsti tokias odos problemas kaip aknę, pigmentaciją, fotosenėjimą ar rožinės bei kuperozės požymius bei kita.

Prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.