Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

SPF apsauga

Apsaugokite savo odą nuo žalingo saulės poveikio naudodami mūsų asortimente esančius SPF (apsaugos nuo saulės faktoriaus) kremus. Suprantame, kaip svarbu apsaugoti odą nuo UV (ultravioletinių) spindulių, o mūsų SPF apsaugos priemonių kolekcija suteikia nenuginčijamai svarbią apsaugą nuo saulės daromos žalos, ankstyvo senėjimo ir odos vėžio rizikos.

UV saulės spinduliuotė gali labai pakenkti Jūsų odai net ir debesuotomis dienomis. Mūsų siūlomų kremų nuo saulės sudėtyje yra veiksmingų ingredientų, kurie veikia kaip barjeras, kuris blokuoja kenksmingus UV spindulius. Įtraukdami SPF apsaugą į kasdienę odos priežiūros rutiną, galite sumažinti su saulės poveikiu susijusią riziką.

SPF kremas

Patirkite mūsų kruopščiai atrinktų SPF kremų ingredientų, kurie užtikrina plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, galią. Mūsų siūlomų SPF produktų sudėtyje yra tokių veikliųjų medžiagų kaip cinko oksidas, titano dioksidas ir cheminiai bei mineraliniai UV filtrai, kurie kartu sudaro apsauginį odos skydą. Jie padeda išvengti nudegimų saulėje, mažina su saule susijusios odos pažeidimų riziką ir skatina geresnę veido odos būklę. SPF apsauga yra įvairių formų, įskaitant kremus, losjonus ir purškiklius, todėl galite rinktis savo pageidavimus ir gyvenimo būdą atitinkančią priemonės formą. Kiekvienas SPF kremas ar kita priemonė yra sukurti taip, kad būtų lengvai tepami ir nesunkiai įsigertų į odą, todėl galite juos lengvai įtraukti į kasdienę savo odos priežiūros rutiną. Norėdami naudoti SPF priemones, tiesiog užtepkite pakankamą jų kiekį ant visų atvirų odos vietų prieš būnant saulėje. Nepamirškite pakartotinai tepti kas dvi valandas arba dažniau, jei prakaituojate ar plaukiojate. Svarbu naudoti apsauginį kremą nuo saulės kartu su kitais apsaugos nuo saulės būdais, pavyzdžiui, ieškoti pavėsio, dėvėti apsauginius drabužius ir vengti didžiausio saulės aktyvumo valandų.

SPF priemonės internetu

Saugokite savo odą ir teikite pirmenybę ilgalaikei odos sveikatai naudodami mūsų specializuotas SPF priemones. Pajuskite ramybę, kuri suteikiama apsaugant odą nuo žalingo saulės poveikio. Tegul mūsų SPF produktai tampa Jūsų apsaugos nuo saulės sprendimu, leidžiančiu mėgautis poilsiu gamtoje ir kartu saugoti odą bei užtikrinti jos visapusiškai puikią būklę. Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija. Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga.

 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.