RŪGŠTINIS PILINGAS – KELIAS GRAŽIOS ODOS LINK
Graži, skaisti ir švytinti veido oda – kiekvienos moters siekiamybė. Tačiau norint tą pasiekti, svarbu nepamiršti rūpintis oda ir prižiūrėti ją visais metų laikais. O ruduo bei pavasaris – tai metas, kuomet žmogaus veidas ir kūnas yra imliausias visoms procedūroms.
Viena iš svarbiausių odos priežiūros taisyklių yra nuolatinis jos šveitimas. O tam, kad šią procedūrą atlikti tinkamai, daugelis naudojasi visame pasaulyje populiaria odos priežiūros preimone – rūgštiniu pilingu. Atliekant odos giluminį valymą – pilingą, oda tampa lygesnė, skaistesnė, sveikesnė ir pasiekiamas norimas rezultatas.
Kas yra pilingas ir kuo jis naudingas mūsų odai?
„Pilingas“ – tai linkusio ragėti viršutinio epiderminio odos sluoksnio pašalinimas, kuris suteikia galimybę atsinaujinti odos ląstelėms. Pilingas dažniausiai taikomas, kuomet žmonės nori pagerinti odos struktūrą, sumažinti nedidelių raukšlelių skaičių ir gylį ar pakeisti netolygią odos pigmentaciją.
Rūgštinis, dar kitaip vadinamas cheminis, odos šveitimas pirmiausia išpopuliarėjo dėl galimybes akivaizdžiai atjauninti odą be skalpelio, padėti tiems, kurie kenčia dėl aknės ir jos pasekmių bei panaikinti pigmentines dėmes. Pilingo dėka efektyviai pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, pagerinama odos ląstelių regeneracija, gerinama medžiagų apykaita, oda tampa skaistesnė ir lygesnė. Tai puiki priemonė, kurios dėka sutraukiamos poros, pagerėja odos spalva, stimuliuojami natūralūs jaunėjimo procesai, stimuliuojama elastino ir kolageno sintezė odoje.
Atliekant rūgštinių procedūrų kursą, pastebimai sumažėja randai, po aknės likę padariniai (dėmės, randeliai). Tai priemonė, kuri gali puikiai drėkinti, atjauninti, išskaistinti odą bei sumažinti ar visiškai panaikinti tokias odos problemas, kaip aknė, pigmentinės dėmės, rožinė, randai ir t.t.
Kaip atliekama pilingo procedūra?
Pilingo procedūra atliekama naudojant specialias odos būklę gerinančias medžiagas. Medžiagų kiekis ir sudėtis bei procedūros intensyvumas priklauso nuo kliento odos būklės. Ji atidžiai ištiriama prieš pilingo procedūras ir paskiriamas tinkamiausias metodas (gali būti veikiamas odos paviršius (raginis epidermio sluoksnis) arba gilesni jos sluoksniai). Iš viso pilingas gali būti trijų skirtingų rūšių, kurios priklauso nuo veikiamo odos sluoksnio.
Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų ir gylio, pilingai gali būti skirstomi:
– Paviršiniai: legvas pilingas, kuris paveikia odos raginį sluoksnį, dalinai paveikia epidermį.
– Vidutinio gylio: visiškai paveikia epidermį ir dalinai arba pilnai paveikia viršutinį dermos sluoksnį.
– Gilūs: visiškai paveikia epidermį ir dermą. Tokio stiprumo pilingą gali atkikti tik dermatologai arba plastiko chirurgai.
Pilingo efektyvumas priklauso nuo daugybės faktorių: veikliųjų medžiagų parinkimo, odos struktūros pažinimo (fototipas, storis, etninis paveldas, jautrumas), veikliųjų medžiagų suderinimo ir jų cheminių savybių. Todėl labai svarbu, kad rūgštinio pilingo procedūrą atliktų gydytojas dermatologas arba kosmetologas, turintis kompetencijų dirbti su rūgštiniai pilingais.
Kada tikėtis matomų rezultatų?
Matomi rezultatai gali būti pasiekiami jau po vienos procedūros arba tik po procedūrų kurso, priklausomai nuo odos būklės ar odos problemos. Siekiant rūgštiniu pilingu pridrėkinti odą, suteikti jai skaistumo, akivaizdūs rezultatai bus jaučiami jau po pirmosios procedūros. Siekiant sumažinti gilias raukšles, panaikinti pigmentines dėmes, gali prireikti kelių mėnesių procedūrų kurso. Jei odos būklė yra išties bloga, gali prireikti 6-8 procedūrų.
Norint sulaukti greitesnių ir efektyvesnių rezultatų, svarbu pasirinkti tinkamą odos priežiūrą namuose. Atliekant rūgštinius šveitimus labai svarbu, kad specialistas suderintų kasdienius odos priežiūros produktus. Tai svarbu ne tik dėl geresnio rezultato, bet ir siekiant išvengti odos pažeidimų ir jautrumo reakcijų.
Norite išbandyti rūgštinių pilingų procedūras? Apie Jums tinkamiausią sprendimą pasitarkite su specialistu. Specialistų sąrašą rasite čia: https://medexy.lt/partneriai/