Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Ar gali adatinės intervencinės procedūros būti pilnai pakeičiamos naujos kartos procedūra?

Per pastaruosius kelis dešimtmečius mokslininkai intensyviai tyrinėjo ląstelių membranų pralaidumą. Šiuo metu žinoma, kad elektriniai impulsai, kuriais yra veikiama oda, lemia tam tikrus odos ląstelių bioefektus ir laikinųjų porų susidarymą ląstelių membranose. Padidinto pralaidumo ląstelės membranos būsena gali išlikti nuo kelių iki keliasdešimt minučių ir tai suteikia galimybę į ląsteles įvesti įvairias medžiagas. Medžiagų įvedimo į ląsteles metodas, naudojant tam tikro dažnio elektrinius impulsus, vadinamas elektroporacija. Ši 2003 metais Nobelio premiją chemijos strityje gavusi technologija plačiai naudojama kosmetologijos srityje, o klasikinę elektroporacijos įrangą galime rasti kiekviename kosmetologiniame kabinete.

Elektroporacijos, dar kitaip vadinamos beadatinės mezoterpijos efektyvumas priklauso nuo naudojamos įrangos. Klasikinė ir dažniausiai naudojama įranga kosmetologinėse elektroporacijos procedūrose neturi tempratūros kontrolės ir galimybės reguliuoti elektrinių impulsų dažnį. Į gilesnius odos sluoksnius gali prasiskverbti tik 0,3% kosmetinių priemonių, o klasikinės elektroporacijos procedūros metu medžiagų įvedimo į odos ląsteles efektyvumas nesiekia 40%. Klasikinę elektroporacijos įrangą keičia tobulesnė, suteikianti galimybę procedūros metu kontroliuoti temperatūrą, bei elektrinių impulsų parametrus ir į odos ląsteles įvesti net 80% kosmetinių priemonių.

Sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą, kuri yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! Ši inovatyvi elektroporacijos procedūra ir jos metu įvedamų medžiagų kiekis lenkia klasikinės adatinės mezoterapijos procedūras!

NOON Triple MCH (Mesoporation+Cryo+Heat) – tai itin efektyvi veikliųjų medžiagų ir įvairių kosmetinių priemonių įvedimo į odos ląsteles technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus. Efektyvus veikliųjų medžiagų prasiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius priklauso nuo įvedamos medžiagos dydžio, tirpumo, medžiagos molekulių krūvio, bei odos būklės, jos drėgmės lygio, temperatūros, rūgštingumo ir lokalaus viršutinio odos – epidermio – sluoksnio storio. Sėkmingą, net 80% efektyvesnį, medžiagų įvedimą elektroporacijos būdu užtikrina temperatūros kontrolė. Kad norimas kiekis įvedamos medžiagos patektų į ląstelių vidų, odos temperatūra turi būti atvėsinta iki 4 – 25 ˚C, o tam, kad paspartinti porų užsivėrimą ląstelių membranose, odos temperatūra pakeliama iki fiziologinės, nuo 36 iki 37 ˚C temperatūros. Dėl šios priežasties, elektroporacijos metu yra itin svarbu kontroliuoti temperatūrą – procedūros metu odą vėsinti, o baigus procedūrą atstatyti fiziologinę odos temperatūrą ją šildant. Kosmetinių priemonių įvedimą į odos ląteles atliekant be temperatūros kontrolės, tam tikras kosmetinių priemonių kiekis gali pasiekti kraujagysles. Kosmetinės priemonės, patekusios į kraujotaką, yra pernešamos toliau nuo tikslinės vietos ir procedūros efektyvumas mažėja. Temperatūros kontrolė taip pat leidžia išvengti porų savaiminio nykimo, nes esant fiziologinei (36-37˚ C) temperatūrai, ląstelių fosfolipidinio dvisluoksnio membranos greičiau grįžta į pirminę (natūralią) būseną. Tačiau po elektroporacijos pašildžius odos paviršių, ląstelių poros greičiau išnyksta ir taip atsistato pradinė, nepralaidi įvedamos medžiagos molekulėms, ląstelės plazminės membranos būsena. Tokiu būdu, šilumos pagalba yra paskatinamas ląstelių plazminės membranos struktūros atsistatymas ir medžiagų įvedimo efektyvumas padidėja!

NOON Triple MCH trejopą poveikį turintis elektroporacijos prietaisas, visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20˚ C, bei šilyti iki 43˚ C, o prietaiso generuojamas elektrinių impulsų dažnis gali būti keičiamas individualiai, pagal kliento poreikius, nuo 0,1 iki 10 kHz. Šaldymo ir šildymo funkcijas galima naudoti kaip atskiras procedūras, norint tiek paruošti odą tolimesnėms procedūroms, tiek paskatinti veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius šalčio (krioterapijos) pagalba. Medžiagų įvedimo efektyvumą padidina elektroporacijos metu naudojami priešingo poliškumo elektriniai impulsai. Kitaip tariant, bioefektą, tokį kaip laikinųjų porų susidarymas ląstelių membranose, kurį suaktyvino pirmasis elektrinis impulsas, galima sustiprinti pakeitus elektrinio lauko kryptį. NOON Triple MCH įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija.

NOON Triple MCH – tai inovatyvi technologija, kurią NOON Aesthetics pristatė 2018 metų pradžioje. NOON Aesthetics tiki, kad kompetetingi profesionalai, pirmaujančios pramonės naujovės ir technologijos lemia įmonės gaminamų produktų kokybę, kurių dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai. Įmonė sėkmingai kuria ir vysto unikalius ir veiksmingus odos priežiūros produktus, bei medicininės estetikos įrangą, tuo pačiu užtikrindami aukščiausią produktų kokybę viso gamybos proceso metu.

Siekdami užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę, bendradarbiaujame su specialistais ir teikiame nemokamas konsultacijas EunSung Global, NOON Aesthetics ir medi+derma by SESDERMA medicininės estetikos įrangos klausimais bei mokamas konsultacijas kitų gamintojų medicininės estetikos įrangos klausimais.

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu medical@medexy.lt ir mes suteiksime Jums išsamią konsultaciją!

Šioje svetainėje patalpinta tekstinė ir kita informacija yra medexy nuosavybė, kurią draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti negavus išankstinio sutikimo.

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.