Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Pasilepinti SPA raminamosiomis procedūromis bent kartkarėmis privalome visi, kadangi jos atpalaiduoja ne tik  kūną, bet ir mintis. Deja, džiaugtis brangiais SPA malonumais sveikatingumo salonuose galime ne visi – jie daug kainuoja, o ir laiko rasti yra vis sunkiau. Laimei, SPA malonumai namuose už priimtiną kainą yra tikrai įmanomi – susikurti jaukią atmosferą galima patiems savo namų vonios kambaryje.

PRIEŠ PRADEDANT SPA RITUALĄ NAMUOSE:

Visų pirma, reikia nepamiršti, kad SPA namuose negalima atlikti skubomis – reikia atsipalaiduoti ir mėgautis tiek laiko, kiek norisi. Tik tinkamai atliekama vonios nusiraminimo procedūra suteikia kūnui ir mintims naudą, jei skubėsite – tikrai nepasijausite nusiraminę.

Nepamirškite, kad SPA namuose – tai ne trumpas vienos kūno vietos puoselėjimas – jam neužtenka nušveisti odą šveitikliu. SPA ritualas – tai viso kūno priežiūra, nepamirštant nė menkiausio odos lopinėlio, todėl visada procedūrą atlikite visam kūnui. Geriau SPA namuose atlikti kartą per savaitę ir jam skirti bent pusvalandį, nei kiekvieną dieną po 5 minutes.

SPA NAMUOSE EIGA:

1. PAVERSKITE VONIOS KAMBARĮ JAUKIU

Labai svarbu, kad vonios kambarys atrodytų kitaip, tuomet atmosfera tampa šventiškesne, lengviau išlaisvinti mintis ir atpalaiduoti kūną. Prigesinkite šviesas, užsidekite keletą kvapnių žvakių arba smilkalų, galite naudoti kvapiąsias lazdeles. Įsijunkite raminančią muziką – geriausiai tiks natūralios gamtos, tai yra miško ar jūros šniokštimo garsai. Tokie maži pakeitimai tikrai daro didelę įtaką atmosferai.

2. SUMINKŠTINKITE ODĄ MAUDYNĖMIS

Nusimaudykite vonioje arba duše. Prauskitės po vandeniu ilgai, kad oda suminkštėtų. Ypač reikia vandenyje minkštinti kietąsias odos dalis kaip kulnai arba alkūnės, tuomet šią negyvą odą pašalinti yra lengviau. Jeigu naudojatės vonia, įsilašinkite vonios aliejaus, įberkite druskospieno miltelių arba įmeskite vonios burbulą. Šie produktai ne tik minkština odą, bet ir veikia kaip aromaterapija. Taip pat gulėdami galite užsidėti veido kaukę.

3. VALYKITE ODĄ

SPA malonumams namuose labiausiai tinka tokios valomosios priemonės kaip dušo aliejuspienelis,  putos arba kremas. Šios priemonės jums suteiks ypatingą odos priežiūrą, stiprų drėkinimą ir nepakartojamą kvapą, kuris išliks ir nusišluosčius rankšluosčiu. Prauskitės ilgai, neskubėkite. Šioje stadijoje svarbiausia yra ne tik prausti odą, bet ir ją masažuoti sukamaisiais judesiais – taip atpalaiduosite raumenis. Šią procedūrą atlikite apie 10 minučių.

4. ŠVEISKITE KŪNO ODĄ

Šveitimui naudokite švelnią natūralaus pluošto kempinę arba kūno šveitiklį. Masažuokite lėtai sukamaisiais judesiais bent 10 minučių. Atlikite masažą švleniai – odos šveitimas neturi dirginti ar būti nemalonus. Jeigu šveičiant odą ji paraudonavo, reiškia, kad trynėte odą per stipriai.

5. ATSARGIAI NUŠVEISKITE SURAGĖJUSIUS ODOS PLOTUS

Dažniausiai suragėję odos plotai būna kulnuose arba alkūnėse. Svarbiausia šveisti švelniai, nes suragėjusi oda, kuri ilgai mirko vandenyje, nusišveičia greitai, todėl lengva pažeisti sveiką odą ir jai pakenkti.

6. DAR KARTĄ PERSIPLAUKITE KŪNĄ BEMUILIU PRAUSKILIU

Odos nuraminimui dar kartą persiplaukite odą. Geriausiai tinka plaunamasis aliejuspienelis, putos arba kremas.

7. SUDRĖKINKITE ODĄ

Išlipę iš vonios ar dušo, jei jaučiate, kad jūsų odai vis dar trūksta drėkinimo, panaudokite kūno sviestą arba kremą. Tą patį padarykite ir su veido oda. Odos drėkinimas kremais, sviestais arba losijonais dar kartą suminkštins odą.

SPA namuose tikrai įmanomas, tereikia laiko, noro, fantazijos ir tinkamų priemonių. Jeigu norite džiaugtis SPA namuose teikiama nauda, tuomet jums reikia naudoti kosmetikos priemones be SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų, nes šie priedai gali sukelti odos alergijas ir spuogų atsiradimą.

Prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.