Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Žiemos šaltukas ir sveika bei pamaitinta oda? Ar įmanoma tai suderinti?

Dauguma esame pastebėję, kad žiemos metu mūsų oda tampa itin jautri. Dažnai pasireiškia odos sausumas, suskeldėjimas ar paraudimas. Tai yra pagrindiniai signalai rodantys, kad mūsų odai reikia daugiau dėmesio ir intensyvesnės priežiūros. Todėl, svarbu laiku pastebėti padidėjusį odos jautrumą ir pasirūpinti tinkamomis odos priežiūros priemonėmis, kurios drėkintų, pamaitintų ir apsaugotų odą esant žemesnei lauko temperatūrai.

Odos valymas:

Kasdienei išsausėjusios odos priežiūrai, reikėtų rinktis valomąsias bei tonizuojančias veido priežiūros priemones, kad nuvalyti ir paruošti odą drėkinančiam kremui ar serumui.Odos valymui, ryte ir vakare, naudokite Hidraven bemuilį veido prausiklį – efektyvi priemonė, kruopščiai nuvalanti odos nešvarumus, raminanti ir nepaliekanti odos tempimo pojūčio.

1.Odos tonizavimas: nusiprausę veidą su Hidraven prausikliu, atgaivinkite odą su Sensyses Atopic liposominiu valikliu, kuris giliai valo, efektyviai drėkina, minkština odą bei atstato odos apsauginį sluoksnį.

2.Kasdienė odos priežiūra: nuvalius odą liposominiu valikliu, rekomenduojama naudoti Sespanthenol liposominę dulksną, kuri skirta nuraminti odą ir sumažinti niežėjimą ar perštėjimą. Patogus purškiklis, kurį galite naudoti dienos metu, ypatingai būnant ilgą laiką šildomose patalpose, kur oda sausėja.

3.Tepkite odą Atopises drėkinuojamu kremu, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios užkerta kelią odos išsausėjimui ir atkuria hidro-lipidinį odos barjerą.

4.Kasdienė odos priežiūra: vakare švariai nupraustą veido odą, , rekomenduojama praturtinti odą su Hidraderm Hyal serumu, kurio sudėtyje esanti hialurono rūgštis drėkina skirtingus odos sluoksnius, todėl suteikia stipraus poveikio drėkinimą nakties metu.

5.Vakaro metu patepkite odą Hidraderm drėkinamuoju kremu, kuris maitina odą, suteikdamas elastingumo ir gyvybingumo. Nakties metu oda bus prisotinta ir suteiks geros savijautos pojūtį.

Jei turite klausimų apie sausos odos priežiūrą, susisiekite:  https://medexy.lt/naudinga/.

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.