Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Jei reikėtų įvardinti kokių odos priežiūros priemonių yra daugiausiai, tai nedvejojant daugelis pasakytų, jog drėkinančių. Tačiau esant tokiai galybei produktų ir skirtingų drėkinančių veikliųjų medžiagų, kaip išsirinkti būtent tą, kuri iš tiesų veikia. Dažnai iš klientų išgirstame, kad pasitepus drėkinančiu kremu, oda jį tarsi „suvalgo“ ir norisi teptis vis storesnį kremo sluoksnį. Žinokite, kad sausai odai kremo negana, tam, kad oda būtų giliai sudrėkinta, tai daryti reikia kiekviename odos priežiūros žingsnyje ir pradėti nuo teisingai pasirinkto prausiklio.

1. Odos valymas – naudokite Sesderma Hidraven veido prausiklį, kuris ne tik nepaliks nemalonaus odos tempimo jausmo po prausimo, bet ir minkštins, drėkins bei ramins odą. Na, o jei jūsų veido oda jautri – šis prausiklis nedirgina odos.

2. Odos tonizavimas: po to, kai nuprausite veidą su Hidraven prausikliu, tonizuokite odą su ypatingu Sensyses tonizuojamuoju valikliu. Kodėl jis gerai veikia sausą odą? Nes tinka esant odos pleiskanojimui, reiškiniui paprastai lydinčiam drėgmės ištroškusią odą.

3. Kasdienė odos priežiūra – serumas, tai neišvengiama priemonė turint sausą odą. Serumą reikia rinktis itin atsakingai, labai svarbu, kad jis padėtų odai atsinaujinti, ramintų, tiktų ir jautriai, šerpetojančiai odai, padėtų stiprinti odos barjerą – tam, kad drėgmė odoje būtų apsaugota – visus šiuos kriterijus atitinka Sesderma Sespanthenol veido serumas.

4. Kasdienė odos priežiūra ryte ir vakare – kremas. Kai įmasažuosite į odą Sespanthenol serumą, tepkite Acglicolic matinamąjį veido kremą, kurio sudėtyje esanti glikolio rūgštis ypatingai tinka sausai ir jautriai odai – itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. Oda naudojant šį kremą prisipildys drėgmės, atrodys lygesnė ir putlesnė.

5. Kasdienė odos priežiūra – akių sritis: sudrėkinta oda – jauna oda, tad rinkitės kremą, kuris aktyvuoja jaunystės genus, prailginant ląstelių gyvavimo laikotarpį. Sesgen 32 ypatingas paakių srities kremas, kuris drėkina, maitina bei stangrina paakių srities bei vokų odą, mažina senėjimo požymius bei tamsius ratilus paakiuose.

Jei turite klausimų apie sausos odos priežiūrą, susisiekite:  https://medexy.lt/naudinga/.

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai

 

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.