Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Ar ryte nuprausus veido odą jaučiate nemalonų tempimo jausmą, o dienos metu veidas pradeda įkyriai blizgėti ir riebaluotis? Vadinasi susidūrėti su šaltuoju metu itin žmones kamuojančia problema – dehidratacija. Pats laikas pripildyti odą drėgme, nes ir riebus odos tipas privalo būti drėkinamas!

Kiekvieną dieną, mūsų odą veikia įvairūs išoriniai ir vidiniai faktoriai, kurie turi įtakos žmogaus odos būklei. Nepriklausomai nuo odos tipo, daugumai žmonių tenka susidurti su odos dehidratacija, kai odai itin trūksta vandens. Ši odos būklė pasireiškia padidėjusiu odos jautrumu, išsausėjimu ir pleiskanojimu, o nusiprausus veidą jaučiamas tempimas. Esant tokiai odos būklei, svarbu tinkamai pasirinkti priežiūros priemones ir laiku padėti savo odai.

Odos valymas:

Į kasdienę veido odos priežiūros rutiną turėtumėte įtraukti valomąsias, drėkinančias, apsaugančias bei riebalų išsiskyrimą reguliuojančias priemones, kad atstatytumėte pažeistą odos būklę.

1. Ryte ir vakare, odos valymui ir tonizavimui naudokite Sensyses Sebum liposominį valiklį, kuris valo ir tonizuoja riebią ar į aknę linkusią odą bei pasižymi odos riebalų susidarymą reguliuojančiomis savybėmis.

2. Nuvalę veidą su liposominiu valikliu, rekomenduojama nuprausti su kasdienei higienai skirtu Salises bemuiliu putojančiu prausikliu, kuriuo nušveisite odos riebalus ir išvalysite poras.

3. Kasdienė odos priežiūra: nupraustą veidą rekomenduojame tepti Hidraderm Hyal liposominiu serumu, kurio viena iš pagrindinių funkcijų – gilus odos drėkinimas. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis, drėkina skirtingus odos sluoksnius ir atgaivina odą.

4. Kasdienė odos priežiūra: norėdami išvengti perteklinių riebalų gamybos į aknę linkusiai riebiai odai, ant nupraustos ir sudrėkintos serumu odos, įmasažuokite Lactyferrin Sebum veido gelį, kuris padeda atkimšti poras, apsaugo odą nuo naujų spuogelių formavimosi ir suteikia odai matinį efektą.

5. Vakare, naudokite liposominį valiklį bei bemuilį prausiklį, kad paruoštumėte odą drėkinimui. Kartu naudokite Sesretinal gelį į aknę linkusiai odai, kuris padeda subalansuoti riebalų gamybą odoje, suteikia odai minkštumo, gaivumo ir slopina naujų spuogų susidarymo procesus.

6. Papildoma priežiūra: dehidratavusiai odai reikia itin dėmesingos priežiūros, todėl papildoma priemonė bus tik į naudą. Į kasdienę odos priežiūros rutiną, rekomenduojame 1 kartą per savaitę, patartina nakčiai, naudoti Hylanses ampules, kurios turi drėkinamųjų ir stangrinamųjų savybių, o sudėtyje esanti hialurono rūgštis atkuria dermą ir padeda ją prižiūrėti.

Jei turite klausimų apie riebios, dehidratavusios odos priežiūrą, susisiekite:  https://medexy.lt/naudinga/. Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai.

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.