Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Profesionalios rūgšties koncentracijos kasdienėje veido priežiūroje? Susipažinkite su Noon Aesthetics Dermshield™ technologija

Alfa-hidroksi (AHA), beta-hidroksi (BHA) ir kitos rūgštys yra dažnai naudojamos įvairiuose odos priežiūros produktuose, tokiuose kaip serumai, tonikai, kremai, taip pat profesionalaus naudojimo produktuose, skirtuose negyvų odos ląstelių šalinimui ir naujų odos ląstelių, atsakingų už odos barjerinį sluoksnį – keratinocitų – susidarymo skatinimui. Dauguma kosmetikos kompanijų, siekiant užtikrinti mažiausią odos sudirgimų tikimybę, mažina rūgštinėmis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų koncentracijas ir didina produkto pH (matas, nurodantis tirpalo rūgštingumą). Sveikos odos pH vertė yra 5,2 – 6, o esant tam tikroms odos problemoms, padidėja ir viršija 6 pH vertę, pavyzdžiui, esant acne būklei. Tokiu atveju, siekiant atkurti natūralų odos rūgštingumą, specialistai rekomenduoja rinktis rūgštines, žemo pH priemones, odos priežiūrai namuose. Mažėjant rūgščių kiekiui, produkto poveikis odai silpnėja, o odos atsinaujinimo procesai trunka ilgai ir tampa mažai pastebimi. Aukštos rūgščių koncentracijos gali sukelti odos sudirgimus, tačiau gana greitus odos atsinaujinimo procesus ir pastebimus rezultatus. Taigi, NOON Aesthetics pateikia sprendimą odos priežiūros priemonių srityje – aukštos rūgščių koncentracijos ne tik profesionaliose procedūrose, bet ir namų naudojimo priemonėse.

Dėka inovatyvaus veikliųjų medžiagų mišinio DermShield™, kompanijos NOON Aesthetics kuriamų produktų sudėtyje yra itin aukštos rūgščių koncentracijos, nesukeliančios jokių odos sudirgimų! NOON Aesthetics kuriami produktai siūlo geriausius rezultatus tiek grožio profesionalams, tiek jų klientams. Produktų vartojimo metu nepasireiškia šalutiniai poveikiai, tokie kaip įvairūs odos sudirgimai, deginimo pojūtis ar niežėjimas, dėl šiuo metu patentuojamo veikliųjų medžiagų mišinio DermShield™. Ypatinga DermShield™ sudėtis leidžia sukurti farmacinio lygio produktus, kuriuos sudaro itin aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos. Į DermShield™ sudėtį įeina medžiagos, kurios iki šiol plačiai naudojamos medicinoje, bei dedamos į priešuždegiminius ir alergines reakcijas malšinančius kosmetinius produktus, kurie efektyviai mažina odos sudirgimus. Šios medžiagos suteikia malonų ir raminantį poveikį odai, kuri buvo patyrusi ekstremalias sąlygas, bei padidina į kosmetikos produktą įeinančių veikliųjų medžiagų efektyvumą! DermShield™ veikia kaip neuronų slopiklis, todėl mažina skausmą ir odos sudirgimus, bei slopina uždegiminį odos atsaką, slopindamas ciklooksigenazės-2 išsiskyrimą ląstelėse!

Vienas iš pavyzdžių, kurį galime paanalizuoti, tai odos priežiūros priemonės su azelaino rūgštimi. Šiomis dienomis yra sudėtinga įsigyti produktus, skirtus naudoti namuose, į kurių sudėtį įeitų daugiau nei 10% azelaino rūgšties. Azelaino rūgštis yra naudojama siekiant sumažinti spuogus, patinimą, pigmentinų dėmių šviesinimui ir esant kitoms odos problemoms. Vienas iš populiariausių NOON Aesthetics gaminamų produktų turi net 25% azelaino rūgšties, kuri dėka DermShield™ padeda išvengti odos sudirgimų! Iš plataus NOON Aesthetics gaminamų produktų asortimento, taip pat daug dėmesio sulaukia namų naudojimui skirti produktai, turintys net 10% pieno rūgšties. Tai vienas efektyviausių ingredientų, spartinančių odos atsinaujinimą, tobulinančių jos tekstūrą ir gerinančių odos atspalvį, bei drėgmės lygį. Naudojant šiuos inovatyvius, terapiniu efektu pasižyminčius odos priežiūros produktus, pasiekiami įspūdingi rezultatai, susiję su įvairiomis odos problemomis, tokiomis kaip odos senėjimas, hiperpigmentacija, įvairūs saulės pažeidimai, elastingumo praradimas, seborėja, aknė, rožinė ir kitos.

Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

Salonai atliekantys procedūras su inovatyvia NOON Aesthetics dermatokosmetika: Kur įsigyti (enter-net.lt)

Šioje svetainėje patalpinta tekstinė ir kita informacija yra medexy nuosavybė, kurią draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti negavus išankstinio sutikimo.

NOON DermShield Technology - High Concentration, No Irritation

Prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.