Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Nuo protėvių laikų įvairios augalinės medžiagos buvo naudojamos gaminant produktus skirtus odos priežiūrai. Vienas jų- alyvuogių aliejus, kurio pranašumas yra ypatinga lipidų sudėtis, kuri artima fiziologinio riebalinio audinio struktūrai ir funkcijai. Iš alyvuogių išspaustas aliejus yra sudarytas iš polinesočiųjų riebalų rūgščių, turinčių daug trigliciridų, antioksidantų, riebaluose tirpių vitaminų. Didelis panašumas su odos riebalais suteikia puikia galimybę atkurti fiziologinį odos barjerą naudojant apsauginį, minkštinantį poveikį, palaikant odos barjerinę funkciją.

Ozonas, tai dujos, kurios nuolat gaminamos stratosferoje UV spinduliuote arba elektrinio žaibo išlydžio metu sudarytos iš trijų deguonies atomų. Ozonas yra trečias stipriausias oksidatorius, turintis savybių oksiduoti organinius ir neorganinius junginius. Taigi ozonas gali oksiduoti visų mikrooganizmų, kaip bakterijos, virusai ir grybai, plazminę membraną ir sunaikinti šiuos organizmus, todėl jau ilgą laiką ozonas yra naudojamas kaip puiki dezinfekcinė priemonė.

Ozonuotas alyvuogių aliejus

Tai unikali, patentuota aliejaus forma, kuri išgaunama alyvuogių aliejaus oksidacijos proceso metu. Ozonuota alyvuogių aliejus yra pagamintas iš aukštos kokybės, ypač tyro, šalto spaudimo alyvuogių aliejaus, kuriam yra taikomas „ozono įpurškimo“ procesas. Proceso metu ozonas yra verdamas ir paverčiamas į skystį.

Sujungus naudingas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir ozono savybes, ozonuotas ypač tyras alyvuogių aliejus tampa labai galingas vietiniam ūminių ir lėtinių odos pažeidimų gydymui. Ozonoidai, susidarę ozonizavimo procedūros metu, turi daug teigiamų savybių įskaitant didelį baktericidinį aktyvumą prieš grybelius, mieliagrybius, virusus ir bakterijas. Užtepus ant odos ozonoidai išskiria vandenilį bei deguonį, kurie aktyvina odos vietinę mikrocirkuliaciją, stimuliuoja granuliaciją ir audinių gijimą, odos atsinaujinimą, stimuliuojant fibroblastų bei keratinocitų aktyvumą. Susidaręs vandenilio peroksidas ardo bakterijų bei grybelių membranas, o deguonis skatina ląstelių medžiagų apykaitą.

Ozonuotas alyvuogių aliejus naudojamas odos priežiūros produktuose, dėl savo unikalių savybių jis veikia baktericidiškai, mažina uždegimą, skausmą, dėl alyvuogių aliejaus lipidinių savybių yra palaikoma odos barjerinė funkcija bei jos atstatymas.

Ozonuoto alyvuogių aliejaus savybės:

 • skatina ląstelių metabolizmą, atsinaujinimą, naujų sveikos odos ląstelių atsiradimą;
 • veikia neutralizuodamas toksinus
 • pagerina odos tekstūrą ir elastingumą;
 • palaiko kolageno ir elastino gamybą odoje;
 • pagreitina gijimo procesus;
 • skatina limfos ir kraujo apytaką;
 • mažina uždegiminius procesus
 • Ardo bakterijų bei grybelių membranas

Ozonuotas alyvuogių aliejus naudojimas odos priežiūroje bei ligų gydyme:

 1. Aknės ir egzemos gydymui

Ozonuotas alyvuogių aliejus veikia vietiškai kaip natūralus antioksidantas, kuris leidžia išsiskirti toksinams ir pieno rūgščiai iš porų. Taip valo odą nuo nešvarumų ir bakterijų. Dėl antioksidacinių ir baktericidinių savybių yra puikus spuogų gydymo metodas.

Taip pat, ozonuotas alyvuogių aliejus ne tik valo odą, bet ir padeda sumažinti odos sudirginimą, paraudimą bei patinimą, todėl yra naudingas egzemos, psoriazės gydyme.

 1. Nudegimų gydymui
 2. Pūslelinės gydymui
 3. Grybelinių susirgimų gydymui
 4. Pooperacinių randų priežiūrai
 5. Žaizdų, opų gydymui

Literatūroje apašomas ir ozonuoto alyvuogių aliejaus panaudojimas celiulito, strijų, pigmentinių dėmių bei kitų odos ligų gydymui.

Vitella Treox:

Tai ozonuoto alyvuogių aliejaus, tokoferolio acetato (vit. E) bei natrio hialuronato turintis gelis- puiki pirmoji pagalba sudirgusios odos priežiūrai bei gydymui.
Be anksčiau minėtų ozonuoto alyvuogių aliejaus savybių, sudėtyje esantis tokoferolio acetatas pasižymi ypatingai stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, todėl saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio. Taip pat kartu su oleino rūgštimi stabilizuoja sudėtyje esantį ozoną. Natrio hialuronatas atlieka drėkinančią, minkštinančią funkciją, skatina audinių regeneraciją. Dėl visų sudėtyje esančių medžiagų, registuotas kaip medicinos priemonė, kuri tinkama naudoti, esant:

 • Įvairių tipų dermatitams
 • Trofinių opų priežiūrai
 • Nudegimų pažeistai odai
 • Odos priežiūrai po lazerinių procedūrų, invazinių odos procedūrų
 • Perioraliniam dermatitui
 • Sudirgusios odos priežiūrai
 • Niežėjimo mažinimui

Rekomenduojama Vitella Treox gelį tepti ant pažeistų odos vietų tepti 2-3 kartus per dieną, naudoti 3-4 savaites ar iki odos būklės pagerėjimo. Medicininėje kasdienėje praktikoje gelis puikiai tinka po įvairių lazerinių procedūrų, minimalių invazinių procedūrų.

https://www.yogi.lt/ivairus/ozonuoto-aliejaus-fenomenas/

https://www.intechopen.com/chapters/58960

https://www.ozonedorganics.com/apps/blog/show/44329142-10-proven-benefits-of-ozonated-olive-oil?siteId=133909508&locale=en-US

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2698179/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22976566/

https://explore.globalhealing.com/ozonated-olive-oil/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4576797/

 

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.