Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Norėdami nustatyti savo odos tipą, atlikite šiuos žingsnius:

  1. Nuplaukite veido odą su švelniu prausikliu ir nusausinkite. Nuvalykite makiažo likučius. Nuvalius per dieną susikaupusius odos riebalus ir nešvarumus, oda tampa švari.
  2. Palaukite valandą. Laukdami, nelieskite veido ir neatlikite jokių procedūrų. Po valandos oda turėtų atsistatyti į jai įprastą būklę ir taip galėsite nuspręsti, koks yra jūsų odos tipas.
  3. Kelis kartus švelniai prispauskite švarią popierinę servetėlę prie veido odos. Atidžiai patikrinkite veido odą T zonoje (smakro, nosies ir kaktos srityse). Esant riebiai odai, ant servetėlės liks riebesnei odai būdingi pėdsakai, todėl matysite ar turite riebią veido odą, ar riebi tik T zona arba riebių vietų nėra.
  4. Įvertinę, kurios veido zonos buvo riebesnės bei odos porų dydį, odos spalvą, jos plonumą ar storumą, šerpetojimą galėsite nustatyti savo odos tipą.

Normali oda – tuomet, kai ji neblizga nuo riebalų pertekliaus, sveikai spindi, nėra atvirų porų, oda elastinga, be smulkių raukšlių. Turėtumėte jausti, kad oda yra lygi, švelni, pamaitinta. Deja, dėl odą veikiančių aplinkos sąlygų ir mūsų gyvenimo būdo, tik nedidelė dalis žmonių turi šį odos tipą.

Labai svarbu nepamiršti, jog net ir normalios veido odos tipui reikia priežiūros. Būtinai nepamirškite naudoti prausiklį, toniką ir veido kremą.

Riebi oda – ant servetėlės turėtumėte pamatyti riebalų. Dažnai riebi oda yra stora ir blizgi, turi išsiplėtusias poras ir yra problematiška. Gali dažnai atsirasti daug inkštirų, spuogų ar dėmių po aknės. Šiam odos tipui labai svarbus odos valymas ir priežiūra, nes yra aknės ir uždegimų pavojus, todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamas priežiūros priemones.

Sausa oda – galite jausti veido odos tempimą ir servėtėlėje ar tiesiog odoje pamatyti smulkius besisluoksniuojančius odos gabaliukus. Sausa oda pasižymi mažomis poromis, yra šiek tiek šiurkštesnė, plona, ir neelastinga, joje labiau matomos smulkios raukšlelės. Labai svarbu drėkinti šį odos tipą ir vengti ją sausinančių ir dirginančių kosmetikos priemonių, kadangi, veikiama išorinių veiksnių, oda gali dar labiau išsausėti, tapti sudirgusi, jautri ir net sutrūkinėti.

Mišri oda – dažniausiai pasitaikantis odos tipas. Šio tipo odoje galima rasti visų trijų minėtų tipų požymius. Smakro, nosies ir kaktos srityse (vadinamoje T zonoje) oda yra riebi arba normali, poros didesnės. Skruostų srityje oda įprastai yra sausa ir reikalauja drėkinimo bei maitinimo. Mišri oda gali pasižymėti blizgumu, taip pat gali kartais turėti spuogelių, inkštirų ar išsiplėtusias poras.

Rinkitės iš plataus priemonių asortimento, pritaikyto skirtingų tipo odos poreikiams.

Reikalinga konsultacija? Parašykite mums!

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.