Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Rožinė (rozacea) gana dažna odos odos problema, ją pastebėti nėra sunku: rausva centrinė veido dalis, plika akimi pastebimi paryškėję kapiliarai ir į aknę panašūs bėrimai – visi jie yra rožinei būdingi požymiai. Labai svarbu nepamiršti, kad odą reikia prižiūrėti ne tik atsižvelgiant į esamą problemą, šiuo atveju rožinę, bet ir į odos tipą!

Odos valymas:

Kaip ir visos grožio procedūros, taip ir veido priežiūros rutina privalo prasidėti nuo odos valymo. Atsiminkite, kad švari oda – tai sveika oda, tačiau tik tuo atveju, jei naudosite teisingai parinktas priemones.

1. Hidraven prausiklis: koks yra svarbiausias reikalavimas, keliamas odos prausikliui, turint sausą odą? Po plovimo nejusti dirglaus veido „tempimo“ jausmo! Būtent todėl svarbu rinktis priemonę, kurioje nėra muilo. Naudokite Sesderma Hidraven bemuilį prausiklį, kuris ne tik nesausina odos ir neiššaukia nepageidaujamų pojūčių, bet ir ramina odą, o tai yra ypatingai svarbu esant rožinei.

Odos tonizavimas:

2. Sensyses Atopic tonizuojantis valiklis: odai reikalingas tonikas tam, kad paruoštų ją sekančiam žingsniui – kremui. Žinome, jus kasdien spaudžia laikas, todėl toniką esate linkusios praleisti ir kompensuoti šį odos priežiūros žingsnį užtepant storesnį veido kremo sluoksnį. Patikėkit, sausai ir rožinės paveiktai odai, kiekvienas papildomas drėkinimas yra gyvybiškai svarbus. Jei kasdien prieš tepant kremą tonizuosite odą naudojant Sensyses Atopic liposominį toniką, kuris suminkština, drėkina ir padeda atstatyti apsauginį lipidinį odos sluoksnį – akivaizdžių rezultatų pasieksite greičiau!

Odos priežiūra dieną:

3. C-VIT švelni drėkinanti emulsija: sausa ir rožinės paveikta oda dažniausiai atrodo papilkėjusi ir negyvybinga, o kur dar momentais stipriau pasireiškiantis raudonis… Naudokite C-VIT drėkinamąjį veido kremą kasdien, po veido plovimo ir tonizavimo, kad suglebusi ir sveiką išvaizdą praradusi oda dėl ypatingai efektyvaus kremo prasiskverbimo, prisipildytų drėgmės, taptų glotnesnė ir, svarbiausia, skaistesnė.

Odos priežiūra naktį:

4. Azelac drėkinamasis gelis: miegant odoje vykstantys ląstelių regeneracijos procesai suaktyvėja, todėl reikia rinktis stipresnio veikimo priemonę. Azelaino rūgštis yra viena pagrindinių, kuri jums padės sumažinti rožinės simptomus: lygins odos atspalvį, užkirs kelią odos paraudimui, o taip pat drėkins ir didins odos elastingumą. Nepamirškite, prieš tai  pirmas žingsnis vakare – odos plovimas ir tonizavimas.

Papildoma odos priežiūra:

5. Sesmedical drėkinamoji veido kaukė: vieną ar du kartus per savaitę naudokite hialurono pripildyta veido kaukę ypatingam odos drėkinimui, o efektas bus dar intensyvesnis, jei tuo metu 20-30 minučių ilsėsitės. Nepamirškite skirti laiko ne tik odos priežiūrai, bet ir sau.

Jei kyla klausimų dėl sausos ir rožinės kamuojamos odos priežiūros, mielai jus pakonsultuosime: https://medexy.lt/naudinga/. Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas  kasdienei priežiūrai.

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.