Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Vos tik pasibaigus šaltajam metų laikui, visi su nekantrumu laukiame pirmųjų saulės spindulių. Dauguma žmonių mėgsta pasilepinti saulės šiluma, nes saulė suteikia ypač reikalingo vitamino D. Tačiau, praleisdami daug laiko ant saulės, žmonės nesusimąsto kaip tai gali paveikti odą, kuri nėra apsaugota nuo tiesioginės saulės daromos žalos. Laikui bėgant, ant odos gali pradėti ryškėti strazdanos ar atsirasti nedidelės, įvairių formų pigmentinės dėmelės. Ši odos būklė pasireiškia suaktyvėjus melanino gamybai, todėl svarbu pasirinkti tinkamas apsaugos ir priežiūros priemones, kad išvengtume nepageidaujamų dėmelių ant veido.

Į kasdienę pigmentacijos paveiktos odos priežiūros rutiną turėtumėte įtraukti valomąsias, drėkinančias bei odos spalvą vienodinančias priemones, kad atkurtumėte pažeistą odos būklę.

1. Ryte ir vakare, odos valymui ir tonizavimui naudokite Sensyses Lightening liposominį valiklį, kuris valo ir tonizuoja į pigmentaciją linkusią ir skaistumą praradusią odą bei pasižymi odos spalvą lyginančiomis ir gyvybingumo suteikiančiomis savybėmis.

2.Nuprausę veidą su liposominiu valikliu, rekomenduojama masažuoti veidą spindesį suteikiančiu Azelac RU kreminiu fluidu su SPF50, kad dienos metu apsaugotumėte veido odą nuo žalingų UV spindulių ir naujų dėmelių susidarymo.

3. Kasdienė odos priežiūra (nakčiai): vakare, ant švariai nuprausto veido rekomenduojame tepti Azelac RU liposominį serumą, kad pašviesintumėte ir sumažintumėte ant odos išryškėjusias dėmes ir suteiktumėte odai tolygesnę spalvą.

4. Kasdienė odos priežiūra (nakčiai): norėdami sulėtinti melanino sintezės procesą, ant nupraustos ir sudrėkintos serumu odos, įmasažuokite Hidraderm TRX gelinį kremą, kuris veikdamas nanotechnologijų principu, efektyviau pasiekia ląsteles, atsakingas už odos pigmentaciją, todėl pasižymi depigmentuojančiu ir drėkinančiu poveikiu.

5. Papildoma priežiūra: saulės spindulių paveiktai odai reikalinga stipriu ir greitu poveikiu pasižyminti priemonė, todėl rekomenduojame, kaip papildomą priemonę, įtraukti C-VIT intensyvaus serumo ampuleskurių sudėtyje esantis vitaminas C stangrina odą, suteikia jai lygumo, elastingumo bei apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių.

Jei turite klausimų apie riebios, dehidratavusios odos priežiūrą, susisiekite konsultacijai:  Susisiekite su mumis (enter-net.lt)

Sekite mūsų naujienas ir straipsnius, kuriuose pristatysime ir kitiems odos tipams pritaikytas produktų kombinacijas, kasdienei priežiūrai.

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.