Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

ESANT TOBULAI ANTIOKSIDACINEI SISTEMAI ŽMOGAUS ODA GALĖTŲ NESENTI 120 M.?

Šiomis dienomis mokslininkų, gydytojų ir kosmetologų svarbia diskusijos dalimi tampa antioksidantai. Rūdijantis metalas, tamsėjanti avokado puselė ir odos pigmentacija, raukšlės, senėjimas turi kai ką bendro – tai oksidacijos proceso pasekmės. Antioksidantai priešinasi oksidacinių procesų metu susidarantiems laisviesiems radikalams – tikriesiems šių nepageidaujamų reiškinių kaltininkams. Tačiau reikėtų neužmiršti, jog laisvieji radikalai ir procesai, kurių metu jie susidaro, yra neatsiejama sveiko organizmo dalis.

LAISVIEJI RADIKALAI

Laisvieji radikalai (LR) – tai nestabilios dalelės (atomai) mūsų organizme, susidarančios įvairių ląstelėse vykstančių procesų metu. Jie greitai reaguoja su sveikomis mūsų organizmo ląstelėmis ir, norėdami stabilizuotis, pažeidžia jų molekulinę struktūrą. Taip užsiveda laisvųjų radikalų kaskada, nestabilios dalelės stabilizuojasi paversdamos nestabiliomis dalelėmis aplinkines. Veikiant LR susidaro toksiniai junginiai, kurie ardo ląstelių membranas, taip pažeisdami atskirų ląstelių bei organų normalią veiklą. Mūsų organizmas ne visada spėja nukenksminti laisvuosius radikalus ir jų padaryta žala kaupiasi. Laisvieji radikalai pažeidžia ne tik odą, bet ir kitus organus bei audinius – širdies ir klaujagyslių sistemą, akis, smegenis. LR natūraliai susidaro mūsų organizme dėl įvairių vidinių (ląstelių medžiagų apykaitos procesai,  uždegimas) ir išorinių (užterštas oras, stresas, UV spinduliai, rūkymas) veiksnių. Reikia pabrėžti tai, kad tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina pakitusias ląsteles. Šiais laikais dėl gyvenimo būdo, prastos mitybos, patiriamo streso laisvųjų radikalų kiekis daugumos žmonių organizme yra gerokai padidėjęs, todėl būtina naudoti papildomus antioksidantus.

ANTIOKSIDANTAI

Vis daugiau ir daugiau mokslinių tyrimų įrodo antioksidantų efektyvumą ne tik padedant sumažinti raukšles ir stabdyti senėjimo procesus, bet ir kovojant su uždegimu esant rožinei ar netgi odos vėžio prevencijai. Svarbu paminėti, kad antioksidantai gali būti vartojami ne tik su maistu, maisto papildais, bet ir tiesiogiai ant odos, su įvairiomis odos priežiūros priemonėmis. Tokie antioksidantai, kaip vitaminas C, vitaminas A ar beta-karotenas gali būti naudojami tiesiai ant odos siekiant sumažinti laisvųjų radikalų žalą.

Dažniausiai kosmetikoje naudojami antioksidantai:

  • Vitaminas E (tokoferolis, tokotrienolis) – vienas iš geriausiai žinomų antioksidantų. Šis riebaluose tirpus vitaminas gali būti natūralių ir sintetinių formomų. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad abi jo formos turi stiprų antioksidacinį poveikį odoje, tačiau natūralios formos vit. E yra stabilesnis, ilgiau išlieka odoje. Vitaminas E dažnai randamas apsauginiuose kremuose nuo saulės, nes padeda apsaugoti odą nuo oksidacinio streso, sukelto dėl UV spindulių. Vit. E veikia bendradarbiaujant kartu (sinergiškai) su vit. C, todėl dažnai jie kartu sutinkami įvairių prieš odos senėjimą nukreiptų serumų ir kremų sudėtyje.
  • Vitaminas C (askorbo r. ir kiti vit. C dariniai) – tai stiprus antioksidantas, kuris efektyviai mažina įvairių tipų raukšles, skaistina odą, vienodina odos toną. Vandenyje tirpus vit. C yra laikomas viena geriausių prieš odos senėjimą veikiančių medžiagų visų tipų odai. Vit. C paverčia odą atsparesne, stipresne ir lygesne. Jis skaistina ir šviesina odą, suteikia jai švytėjimo. Vit. C yra randamas daugelio produktų sudėtyje – nuo lūpų balzamų iki paakių kremų.
  • Resveratrolis – tai stiprus polifenolinis antioksidantas, randamas augaluose – raudonosiose vynuogėse, riešutuose, mėlynėse ir spanguolėse. Įvairūs tyrimai patvirtina, kad tai dar vienas antioksidantas – superherojus jūsų odai. Jis padeda apsaugoti odos paviršinius sluoksnius, kovodamas su aplinkos dirgikliais, šviesina pavargusią, netekusią švytėjimo odą. Resveratrolis ramina odą ir sumažina paraudimus. Ieškokite jo drėkinamuosiuose veido ir paakių kremuose.
  • Retinolis (vitaminas A) – turi patikrintą ir patikimą poveikį odai. Tai ir odą atkuriantis, ir antioksidacinis ingredientas. Jis pasižymi plataus spektro poveikiu, lygina odos toną, mažina nelygumus, odos šiurkštumą ir raukšles, turi šviesinantį efektą. Oda atrodo sveikesnė, jaunesnė ir stipresnė. Retinolis padeda išvalyti poras, švelnina odą, mažina raudonį. Retinolis randamas įvairiuose odos priežiūros produktuose – veido drėkinamuosiuose kremuose, serumuose, kūno odos priežiūros priemonėse ir kt.
  • Žaliosios arbatos ekstrakte taip pat gausu vietiškai veikiančių antioksidantų. Pagrindinė medžiaga, suteikianti antioksidacinį poveikį žaliajai arbatai yra Epigalokatechino galatas (EGCG). Veikdama odoje žalioji arbata apsaugo ją nuo žalingo aplinkos poveikio, ramina odą, mažina paraudimus. Žaliosios arbatos galime rasti įvairių drėkinamųjų kremų ir kitų odos priežiūros priemonių sudėtyje.

ANTIOKSIDANTŲ POVEIKIS ODAI

1. Padidėjusi kolageno gamyba. Veikiant laisviesiems radikalams kolagenas yra suskaidomas. Kolagenas atsakingas už odos elastingumą ir stangrumą, jo dėka oda atrodo jaunesnė ir stangresnė. Naudojant kremus su antioksidantais, kurie gali prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius, ir neutralizuoti laisvuosius radikalus, užkertamas kelias kolageno skaidymui.
2. Sumažėjusios įvairių tipų raukšlės. Raukšlės – natūralus odos senėjimo proceso komponentas. Jos atsiranda, kai pažeidžiama kolageno ir elastino produkcija. Laisvieji radikalai, pavyzdžiui, susidarantys dėl saulės poveikio odai, gali paspartinti natūralius senėjimo procesus. Dėl šios priežasties antioksidantai, randami odos priežiūrai skirtose priemonėse, gali padėti atsikratyti laisvųjų radikalų padarytos žalos, sulėtindami raukšlių formavimąsi.
3. Sumažėjusios amžinės pigmentinės dėmės. Šios dėmės atsiranda dėl saulės poveikio padidėjus melanino (odos pigmento) kiekiui. Per ilgą laiką susidaro lokalizuotos melanino sankaupos, kurios odoje matomos kaip patamsėjusios rudos dėmelės. Antioksidantai, esantys odos priežiūrai skirtose priemonėse, ypač vitaminas C, mažina melanino kiekį odoje, taip šviesina pigmentines dėmeles. Oda tampa šviesesnė, mažiau pastebimi odos trūkumai.
4. Sumažėję aknės simptomai. Vitaminas A yra stiprus antioksidantas. Naudojami odos priežiūros produktuose vit. A dariniai yra vadinami retinoidais. Vit. A pasiekia giliausius odos sluoksnius, porose šalina keratino kamščius, dėl kurių atsiranda spuogeliai ir inkštirai, taip pat reguliuoja odos riebalų gamybą ir išskyrimą.

Antioksidantų naudojimas kosmetikoje, odos priežiūrai skirtuose produktuose, atveria naujų galimybių siekiant sustabdyti odos senėjimo procesus, raukšlių atsiradimą, odos pigmentaciją. Nors atlikta daug įvairių tyrimų, maksimalios antioksidantų galimybės vis dar nėra išaiškintos. Galbūt yra būdų, kaip antioksidantus panaudoti tik tam tikriems laisviesiems radikalams, tik tam tikrose ląstelėse, nesutrikdant normalių ląstelėse vykstančių procesų. Galbūt, kai mokslininkai išsiaiškins šias paslaptis, pavyks įrodyti, kad žmogaus oda galėtų nesenti 120 m…

Keenwell priemonės su antioksidaciniais kompleksais: KEENWELL EVOLUTION SPHERE DRĖKINANTIS APSAUGINIS KREMAS, KEENWELL EVOLUTION SPHERE DRĖKINANTIS ENERGIJOS SUTEIKIANTIS KREMAS, KEENWELL EVOLUTION SPHERE DRĖKINANTIS STANGRINAMASIS KREMAS, KEENWELL EVOLUTION SPHERE DRĖKINANTIS ATJAUNINAMASIS KREMAS

Sesderma priemonės, savo sudėtyje turinčios antioksidantų:

Sesderma C-VIT linijos priemonės su liposomose patalpintu vit. C ir antioksidantų kompleksu (Ginkgo biloba ekstraktas, kvercetinas ir pterostilbenas) neutralizuoja laisvųjų radikalų ląstelėms padarytą žalą: Sesderma C-VIT

Sesderma Resveraderm linijos priemonės su resveratroliu turi stiprių antioksidacinių savybių, todėl užkerta kelią sparčiam odos senėjimui ir apsaugo ląstelių DNR: Sesderma Resveraderm

Sesderma Ferulac linijos produktų sudėtyje esantis ferulo rūgšties derinys su vitaminais C ir E veikia kaip stiprus antioksidantų mišinys, apsaugantis odą nuo senėjimo: Sesderma Ferulac

Sesderma Retises linijos priemonių sudėtyje yra skirtingos koncentracijos retinolio ir askorbilo gliukozido (vienos iš akvyviausių vitamino C formų): Sesderma Retises

Sesderma RETI-AGE linijos priemonių sudėtyje be retinolio yra ir ergotionino bei vit. E: Sesderma RETI-AGE

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.