Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Kas yra serumas ir kam jis reikalingas yra didelis klaustukas daugeliui žmonių. Kai kurie jį naudoja, tačiau nesupranta, kokia yra šios priemonės esmė ar nauda, o kitiems atrodo, kad tai tik dar vienas papildomas žingsnis odos priežiūros rutinoje, kuris nesuteiks jokių pastebimų rezultatų. Tačiau tai – netiesa.

Serumai yra viena svarbiausių priemonių odai ir gali padėti išspręsti ne vieną odos problemą. Šiame straipsnyje rasite aktualiausius atsakymus apie serumus ir jų naudą, tad susipažinkite su šia efektyvia odos priežiūros priemone ir įtraukite į savo kasdienę odos priežiūros rutiną jau dabar.

          1. Kas yra serumas? Kam jis skirtas?

Serumas yra odos priežiūros priemonė, kuri yra skirta suteikti odai didelę tam tikrų veikliųjų medžiagų koncentraciją. Maža serumo molekulinė masė efektyviai įsisavina visas reikiamas medžiagas ir taip pasiekiami maksimalūs rezultatai. Serumo paskirtis gali būti labai įvairi: giliai drėkinti, skaistinti, stangrinti ir kt.

2. Kada jį reikia naudoti?

Odos priežiūros priemonės naudojamos pradedant sluoksniuoti nuo lengviausios sudėties priemonės. Jei ant drėkinamojo kremo užtepsite serumą, jis visiškai neįsigers į odos sluoksnius, kadangi mažesnės molekulės negali prasiskverbti pro didesnes. Taigi ant švarios odos tepkite serumą, palaukite kelias minutes kol įsigers ir tada tepkite kremą, tinkantį jūsų odos tipui. Veido odos rutiną užbaikite apsauga nuo saulės.

Serumai, kuriuose yra stiprių veikliųjų medžiagų, turėtų būti tepami ant švarios ir sausos odos - tokiu būdu jie efektyviau įsiskverbia į odą. Juos galima naudoti tiek ryte, tiek vakare.

3. Ar galima serumą naudoti vietoj drėkinamojo kremo?

Serumai gali būti praturtinti drėkinančių veikliųjų medžiagų, tačiau tai nepadaro serumo drėkinančiu arba drėkinamojo kremo pakaitalu. Veido kremai sukuria stipresnį barjerą ant odos, tad pasirinkti naudoti serumą vietoje kremo nerekomenduojama. Naudojant serumą ir kremą kartu, pasiekiamas maksimalus rezultatas.

4. Ar veido serumas ir veido aliejus yra tas pats?

Serumai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl yra skvarbūs, jie pasiekia vidinius odos sluoksnius, nes jų molekulinė masė yra labai maža. Veido aliejus yra didelės molekulinės masės ir neprasiskverbia į gilesnius odos sluoksius, todėl yra tepamas ant drėkinamojo kremo. Tad veido serumas ir veido aliejus nėra tas pats.

5. Kaip išsirinkti sau tinkamą serumą?

Serumų yra be galo daug rūšių, todėl sau tinkamą reikėtų rinktis pagal tai, ko reikalauja jūsų oda. SESDERMA siūlo labai didelę įvairovę serumų, kurie atlieka skirtingas funkcijas. Štai keli populiauriausi šio prekės ženklo siūlomi serumai:

  • Acglicolic liposominis serumas – drėkina, lygina odos paviršių, atgaivina ir skaistina odą.
  • Factor G regeneruojamasis serumas – ryškina veido kontūrą, gal padėti sumažinti raukšleles, drėkina bei didina odos elastingumą.
  • Mandelac liposominis serumas – drėkina, stabdo senėjimo procesus, gali sumažinti pigmentines dėmeles.
  • C-VIT liposominis serumas – skaistina ir glotnina odą, gali padėti sumažinti nuovargio požymius bei pigmentines dėmeles, skatina kolageno sintezę.
  • Daeses stangrinamasis liposominis serumas – sutvirtina epidermį, didina raumenų tonusą, stimuliuoja kolageno gamybą bei didina odos elastingumą.
Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.