Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Serumai nuo raukšlių

Serumai nuo raukšlių yra veido priežiūros produktai, kurie padeda sumažinti raukšles ir pagerinti odos struktūrą. Šie serumai yra koncentruotos formulės, kurios gali būti taikomos tiesiai ant odos arba kartu su kremais, kad padidintų jų poveikį ir efektyvumą.

Raukšles sumažinti bei odos struktūrą pagerinti Jums geriausiai padės koncentruotos formulės serumai nuo raukšlių. Geriausiai tokie serumai veikia tada, kai yra naudojami kartu ir su veido priežiūros kremais, nes tai didina jų efektyvumą.

Galime pasiūlyti Jums įvairiausių kainų bei sudėčių serumų nuo raukšlių. Jums tereiks įsivardinti savo odos tipą ir tinkamai pasirinkti priemonę. Serumuose nuo raukšlių neretai yra tokių sudedamųjų dalių, kurios švelnina matomas raukšles, padeda atkurti odos elastingumą. Geriausiai tam tinkamas yra kolagenas, elastinas, peptidai bei įvairūs vitaminai. Naudojant stiprios koncentracijos veido serumą vertėtų atidžiai peržiūrėti jo galiojimą laiką, kad galėtumėte išvengti nepageidaujamų odos reakcijų.

Serumai su retinoliu

Serumuose nuo raukšlių retinolis yra viena populiariausių sudedamųjų dalių. Retinolis yra mūsų odai taip reikalingas vitaminas A, kurio geras poveikis odai yra pagrįstas moksliškai. Jis veikia padėdamas atkurti odos ląstelių funkciją bei skatina odos atsinaujinimo procesus, taip pat yra puikus pagalbininkas kovojant su spuogais ar odos hiperpigmentacija.

Ši medžiaga veikia stimuliuodama kolgageno gamybą, o kolagenas ir yra svarbiausias odos stangrumo bei sveikos išvaizdos aspektas. Dar kologenas gali palyginti odos tekstūrą bei sumažinti išsiplėtusias poras.

Kadangi retinolis yra stipri veiklioji medžiaga, jis gali sukelti odos sudirgimą arba išsausėjimą, todėl prieš pradedant produktą vartoti, rekomenduojama jį išsibandyti ant mažo odos ploto ir į rutiną įvesti pamažu, stebint kaip oda į šią medžiagą reaguoja.

Serumų, kremų bei kitų veido odos priežiūros priemonių kainos su retinoliu gali stipriai skirtis dėl veikliosios medžiagos koncentracijos ar kitų veikliųjų ingredientų.

Serumas nuo raukšlių internetu

Serumai nuo raukšlių gali būti vienas iš paprasčiausių būdų išlyginti odą ir suteikti jai kasdienio gyvybingumo bei spindėjimo. Mūsų asortimente tikrai rasite ne vieną serumą nuo raukšlių, o rinktis galėsite atsižvelgdami į savo poreikius, galimybes bei gyvenimo būdą.

Atkreipkite dėmesį į mūsų skelbiamas akcijas bei pasiūlymus – tai puiki galimybė norimas veido priežiūros priemones įsigyti internetu geresne kaina.

Rūpinkitės savo odos poreikiais ir džiaukitės gyvybinga, spindinčia ir jaunatviška oda!

 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.