Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Šiais laikais jauninančių arba kitaip „Anti-aging“ priemonių yra daugiau nei bet kada. Tačiau ką iš tiesų reiškia jauninanti veido odos priežiūros priemonė?

Visgi jokia odos priežiūros rutina ar priemonė negali visiškai užkirsti kelio ir sustabdyti natūralaus senėjimo proceso, su kuriuo mes visi anksčiau ar vėliau susidursime. Mūsų odos amžiaus rodiklis priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių: genetika, aplinka, odos priežiūra ir kt.

Dauguma „senėjimą stabdančių“ ingredientų odos priežiūros priemonėse turi gerai žinomų privalumų, kurie suteikia jaunatvišką išvaizdą veido odai. Tai ir yra vadinamasis „anti-aging“ efektas.

Taigi šiame straipsnyje ir aptarsime, kokios yra pagrindinės veikliosios medžiagos jauninančiose veido odos priežiūros priemonėse, kokios jų funkcijos ir privalumai.

          1. Keramidai

Odos barjeras yra ypač svarbi sveikos odos  apsauga nuo aplinkos žalos ir vandens praradimo. Vandenį odoje sulaiko lipidinė plėvelė, sudaryta iš keramidų, natūraliai esančių raginiame sluoksnyje. Jei odos barjeras netinkamai funkcionuoja, jis gali leisti drėgmei pasišalinti iš odos ir taip ją išsausinti. Būtent sausa oda ir paskatina raukšlių atsiradimą, todėl norint geriau išsaugoti odos drėgmę, priemonės su keramidais yra veiksmingas ingredientas bet kokiam odos tipui.

2. Salicilo rūgštis

Tikriausiai žinote, kad salicilo rūgštis yra puikus pagalbininkas kovojant su spuogais. Ši rūgštis taip pat pasižymi veiksmingomis šveitimo savybėmis. Negyvų ląstelių pašalinimas nuo odos paviršiaus yra efektyvus būdas senėjimo ženklų prevencijai.

3. Glikolio rūgštis

Glikolio rūgštis yra cheminis šveitiklis, reguliariai naudojamas tokiose priemonėse kaip pilingai, šveičiamieji tonikai, valikliai ir kremai. Ši veiklioji medžiaga yra ypač naudinga mažinant senėjimo požymius, tokius kaip hiperpigmentacija ir raukšlės. Glikolio rūgštis pasižymi puikiomis šveičiamosiomis savybėmis, kurios gerina odos tekstūrą, toną ir porų dydį. Ši rūgštis taip pat turi dar vieną unikalią senėjimo požymių atsiradimą stabdančią savybę – ji padidina kolageno ir elastino kiekį odoje.

Tačiau būkite atsargūs – ši rūgštis gali sudirginti odą, ypač itin jautrią arba kai yra naudojama didelė šios veikliosios medžiagos koncentracija. Rekomenduojama pradėti glikolio rūgštį naudoti nuo mažesnės koncentracijos ir palaipsniui didinti, kad oda galėtų prisitaikyti ir priprasti.

4. Pieno rūgštis

Pieno rūgštis yra  švelnesnė rūgštis, veikianti panašiai kaip ir kiti cheminiai šveitikliai – tai reiškia, kad pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Pieno rūgštis yra puikus pasirinkimas sausos ir jautrios odos savininkams.

5. Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis yra viena iš populiariausių veikliųjų medžiagų drėkinamųjų priemonių sudėtyje. Šios rūgšties molekulė gali pritraukti iki 1000 kartų daugiau vandens nei pati sveria ir yra natūraliai randama odoje. Visgi šios veikliosios medžiagos natūraliai kasmet žmogaus organizme mažėja, todėl ją reikėtų reguliariai naudoti papildomai kasdienėje odos priežiūros rutinoje. Priemonės su hialurono rūgštimi suteikia odai drėgmės, skaistumo ir jaunatvišką išvaizdą.

6. Simondsijų ekstraktas

Simondsijų (Jojobos) aliejus yra biomimetinis, o tai reiškia, kad jis veikia labai panašiai kaip natūraliai mūsų odoje esantis sebumas. Simondsijų aliejus drėkina ir ramina sausą, sudirgusią odą. Šis aliejus yra nekomedogeninis, todėl neužkemša porų ir neskatina spuogų atsiradimo. Jojobos aliejuje taip pat yra vitamino E, turinčio antioksidacinių savybių.

7. Niacinamidas

Ši vitamino B3 forma padeda nuraminti odos uždegimus, kovoja su laisvųjų radikalų žala, gali padėti šviesinti tamsias dėmeles ir spuogus. Be to, niacinamidas yra gerai toleruojamas visų odos tipų, tad šios plačiai pamėgtos veikliosios medžiagos privalumais gali mėgautis ir jautrią odą turintys žmonės.

8. Retinolis

Dar žinomas kaip vitaminas A, retinolis – vienas iš efektyviausių odą transformuojančių ingredientų. Kadangi retinolis padidina ląstelių apykaitos greitį, jis dar labiau pagreitina negyvųjų ląstelių pašalinimo procesą, tad jis yra puikus ingredientas, norint mažinti smulkias raukšleles ir saulės spindulių padarytą žalą. Dėl tų pačių priežasčių retinolis taip pat tinka kovojant su pigmentinėmis dėmėmis.

Tik pradėjus naudoti priemones su retinoliu gali atsirasti odos dirginimas, sausumas, niežėjimas, paraudimas ar padidėjęs jautrumas, todėl rekomenduojame odą pratinti palaipsniui, naudoti stipriai drėkinančias priemones bei nepamiršti apsaugos nuo saulės.

9. Vitaminas C

Vienas iš labiausiai paplitusių veikliųjų odos priežiūros priemonių ingredientų. Vitaminas C yra ne tik puikus antioksidantas, padedantis neutralizuoti odą pažeidžiančius laisvuosius radikalus, kuriuos sukelia aplinkos veiksniai, bet ir ilgainiui gali padėti sumažinti pigmentines dėmes ir suvienodinti odos atspalvį. Vitaminas C gali sudirginti jautrią veido odą, todėl išbandykite priemonę palaipsniui ir ant mažo odos ploto.

10. Kofermentas Q10

Kofermentas Q10 yra natūraliai mūsų organizme esanti medžiaga, kurios senstant mažėja, o tai gali sulėtinti odos gebėjimą atjaunėti ir apsisaugoti nuo pažeidimų. Kofermentas Q10 padeda apsaugoti elastiną ir kolageną, kurie formuoja ir stangrina odą, tad veido odos priežiūros priemonės su šia medžiaga padeda odai išlikti jaunai ilgiau.

Svarbu – apsauga nuo saulės

Saulė – vitamino D šaltinis ir yra ypač naudinga mūsų organizmui, tačiau saugoti odą nuo žalingo spindulių poveikio yra būtina. Reguliariai naudodami apsaugą nuo saulės, apsaugosite odą nuo UVA ir UVB spindulių, kurie didina raukšlių, pigmentacijos atsiradimą, jautrumą. Net ir debesuotomis dienomis nepamirškite apsaugos nuo saulės ir džiaukitės jaunatviška oda ilgiau!

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.