Nemokamas pristatymas nuo 29.00€

0

Revoliucinis požiūris į odos priežiūrą: signalinė kosmetika

Įprasta kosmetika nėra tokia efektyvi, nes mūsų oda veikia kaip medžiagoms nepralaidus barjeras. Tai yra priežastis, kodėl net iš esmės veiksmingi kosmetikos ingredientai neturi galimybės patekti į giluminius odos sluoksnius. Tai taip pat yra priežastis, kodėl šiomis dienomis kosmetikos produktuose sutinkamos veikliųjų medžiagų įsiskverbimą gerinančios priemonės: liposomos, nanosomos, mikro- ar nano- dydžio adatėlės ir kitos technologijos, skirtos veikliąsias kosmetinių produktų medžiagas pernešti į gilesnius odos sluosknius.

Tačiau yra kita, itin veiksminga alternatyva fiziniam kosmetikos ingredientų pernašos į odą technologija. Žinoma, kad odos ląstelės bendrauja tarpusavyje, kuomet į vienos ląstelės paskleistą signalą reaguoja kitos ląstelės, už tai atsakingi tam tikri peptidai. Interleukinas-1 (IL1-α) – tai signalinė molekulė, kuri geba perduodi signalą per ląsteles dideliu atstumu nuo odos paviršiaus per visus epidermio sluoksnius iki specifinių tikslinių ląstelių – fibroblastų – dermoje. Kai odos fibroblastai gauna signalą, jie pradeda gaminti visus vertingus odos komponentus: kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį. Interleukino-1 alfa signalas geba įveikti epidermio barjerą ir sukuria unikalios „signalinės kosmetikos“ pagrindą, pagrįstą signalo, o ne medžiagos pateikimu į gilesnius odos sluoksnius.

Dermatopoietin® (DP®) – tai novatoriškas peptidų kompleksas ir yra pagrindinis Šveicarijos kosmetikos prekės ženklo „EVENSWISS®“ komponentas. Šis siganilių peptidų kompleksas veikia odos paviršiuje esančių ląstelių receptorius ir perduoda interleukino-1 alfa signalą per visą epidermio barjerą iki gilesnių odos sluoksnių. Tokiu būdu inicijuojama kolageno ir elastino sintezė!

Moksliniais tyrimais įrodytas veikimas

EVENSWISS® kosmetikos veiksmingumas yra pagrįstas unikalaus natūralaus interleukino-1 alfa signalo perdavimu. Šį peptidą, kuris veikia kaip biocheminis tarpininkas, nuolat gamina mūsų odos ląstelės ir tokiu būdu yra suaktyvinamas natūralus odos atstatymo procesas ir atkuriama odos barjerinė funkcija. Dermatopoietinas® atkuria optimalų interleukino-1 alfa lygį ir tokiu būdu inicijuoja kolageno, elastino ir augimo faktorių, kurie yra būtini odos regeneracijai, gamybą ląstelėse.

Su amžiumi interleukino-1 alfa gamyba odos ląstelėse mažėja, todėl sutrinka odos ir plaukų atsinaujinimo procesai, kurie susiję su odos senėjimo požymiais. Didžiausias interleukino-1 alfa kiekis yra epidermyje, kurį daugiausia ekspresuoja (išskiria) keratinocitai. Dermatopoietinas® yra signalinių peptidų (aminorūgščių seka) komplekas, kurį sudaro interleukino-1 alfa analogas ir heksapeptidas Leu-enkefalino analogas (delta-opioidas), kurį sudaro Tyr-D-Ala-Gly-Phe-Leu-Asp aminorūgščių seka. Šis peptidų kompleksas skatina kontroliuojamą endogeninio interleukino-1 alfa išsiskyrimą keratinocituose! Taip pat, šie peptidai pasižymi stipriomis jauninančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis: skatina augimo faktorių išsiskyrimą ir kapiliarinę kraujotaką.

Dermatopoietin® peptidų kompleksas lemia interleukino-1 alfa išsiskyrimą odoje: ląstelių stimuliavimas sudaro IL-1 alfa “bangą”, kuri prasiskverbia į epidermį ir galiausiai signalinių reakcijų kaskada pasiekia dermą.  Moksliniais tyrimais įrodyta, kad IL-1 alfa stimuliuoja odos fibroblastus, kurie sintetina kolageną ir elastiną – pagrindinius odos jungiamojo audinio elementus bei išskiria augimo ir diferenciacijos veiksnius, kurie savo ruožtu veikia epidermį ir skatina jo atsinaujinimą.

Evenswiss kosmetikos produktuose naudojami signaliniai peptidai suteikia stiprų anti-ageing efektą nenaudojant intervencinių metodų. Odos paviršius nėra pažeidžiamas, tad ši kosmetika ypač tinkama ir saugi naudoti tokio tipo odoms, kurios netoleruoja rūgštinių produktų. Dėka patentuotų peptidų mišinio yra suskatinami odos regeneraciniai procesai be jokio odos paviršiaus pažeidimo!

Prekės
Prekių pagal paskutinį paieškos kriterijų nerasta.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.