Nemokamas pristatymas nuo 29.00€

0
Išparduota
SALIPEEL PLUS PEELING, 60ML

SALIPEEL PLUS PEELING, 60ML

pH 1.5 - 2.5

Salicilo rūgštis yra žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių savybių. Naudojant didelę salicilo rūgšties koncentraciją po kelių minučių ant papulių, pustulių ir komedonų atsiranda balta epidermolizė. Viršutinė pustulės dalis yra pažeidžiama, taip rūgštis gali veikti nuo folikulo epitelio link riebalinės liaukos.

Salicilo rūgštis pasižymi šiomis savybėmis: turi raminantį, antiparazitinį, antiseptinį, antimikrobinį (mažina P. acnes bakterijų populiaciją), sutraukiantį, raukšles mažinantį (pagreitina korneocitų pasišalinimą) ir antiepidermoplastinį poveikį.

Tai saugus pilingas, nesukeliantis veido odos nudegimų. Ypač priemonėse, kurių sudėtyje yra hidroalkoholiniai pernešėjai, kadangi jie greitai išgaruoja ir po kristalizacijos ar produktui išdžiūvus, veikliosios medžiagos nebesiskverbia giliau į odą. Šios linijos produktai savo sudėtyje turi nuo 25% iki 30% salicilo rūgšties, o jų pH yra nuo 0.5 iki 2.5

Dažniausiai procedūros poveikis pasimato greitai (po 2-4 procedūrų). Rekomenduojama atlikti kas dvi savaites arba vieną kartą į mėnesį.

INDIKACIJOS: Uždegiminė aknė, folikulitai, psoriazė. Odai, jau pratusiai prie salicilo rūgšties. Galima naudoti ir ant kitų kūno vietų (pvz. nugaros).

SUDĖTIS: 

  • 25% Salicilo rūgštis
  • 15% Azelaino rūgštis

NAUDOJIMAS:

Naudodami tirpale pamirkyta marlę užtepkite 1-2 sluoksnius Salipeel. Pasistenkite užtepti greitai ir tolygiai (10-15 sekundžių). Tirpalui džiūstant veidas pasidengs šviesia, balta kauke, tai bus požymis, jog kaukė baigė savo veikimą. Norėdami sumažinti veido degimo pojūtį arba pagreitinti tirpalo džiūvimo procesą naudokite vėduoklę.

Jei dėl estetinių priežasčių norite nuplauti kaukę, vandeniu sušlapinkite marlę ir nuvalykite veidą. Jei produktas užteptas mažai matomoje vietoje, šio žingsnio atlikti nereikia.

 

Prekės kodas: 40000843

Pristatymas į namus kurjeriu (2.90€)

Pristatymas į OMNIVA paštomatą (2.40€)

Atsiėmimas Vilniuje (per 4 d.d.)

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.