Nemokamas pristatymas nuo 39 Eur

Lūpų priežiūros priemonės

Lūpų oda yra itin plona. Ji greitai išsausėja, palyginus su kitomis odos vietomis, skilinėja, todėl reikalauja ypatingos priežiūros ir kruopščiai atrinktų produktų.

Geriausias būdas prižiūrėti lūpas yra naudoti kokybiškas lūpų priežiūros priemones. Kadangi Jūsų lūpų oda yra plonesnė nei veido oda, ji tampa pažeidžiamesnė kur kas greičiau. Tinkamos lūpų priežiūros priemonės užtikrins greitesnį ir efektyvesnį lūpų drėkinimą dėl drėkinamųjų ir odą minkštinančių savybių bei veikliųjų ingredientų, naudingų lūpoms.

Lūpų priežiūra

Į kasdienę lūpų priežiūros rutiną rekomenduojama įtraukti lūpų šveitiklį, balzamą ir lūpų kaukę. Švelnus lūpų šveitiklis ir lūpų balzamas, kuris sulaiko drėgmę, padarys Jūsų lūpas itin minkštas ir nešerpetojančias, o lūpų kaukė užtikrins stipresnio poveikio drėkinamąjį efektą. Lūpų balzamas, primenantis vašką, padengia lūpas apsauginiu sluoksniu. Lūpos tampa atsparesnės šalčiui, sausam orui ir vėjui. Vasaros metu į savo lūpų priežiūros priemonių krepšelį patariame įtraukti ir lūpų balzamus su SPF filtrais. Tai apsaugos lūpas nuo saulės nudegimų. Lūpų balzamai taip pat gali ir pagyvinti Jūsų įvaizdį - lūpoms gali būti suteikiama papildoma spalva arba apimtis. Pastarajam efektui galima pasitelkti putlinamąsias lūpų priemones, o spalvai išgauti - pigmentuotus balzamus. Putlinantys balzamai ne tik sudrėkins lūpas ir apsaugos jas nuo aplinkos poveikio, bet ir šiek tiek padidins jų apimtį skatindami kraujotaką.
Lūpų priežiūros priemonę galima rasti bene kiekvienoje rankinėje. Naudokite lūpų balzamą kas kartą pajutę išsausėjimą ar diskomfortą bei tempimą. Lūpos akimirksniu taps sudrėkintos ir švelnios.
Kartą per savaitę skirti papildomo dėmesio ir laiko savo lūpoms grožio ritualų metu. Naudokite lūpų šveitiklius, kurie švelniai eksfolijuoja odos paviršių ir paruoš lūpas tolimesnėms priežiūros priemonėms kaip lūpų kaukei. Lūpų kaukę naudokite po lūpų šveitiklio. Ji tobulai pamaitins ir sudrėkins ploną lūpų odą.

Veido priežiūros priemonės yra parduodamos internetu arba įsigyjamos su mumis bendradarbiaujančių kosmetologų salonuose. Atraskite sezono ir mėnesio akcijas, siūlančias geriausias kainas aukščiausios kokybės garantija.

Kasdienė odos priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta ir veiksminga!
 

Reikia konsultacijos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.