Nemokamas pristatymas nuo 29.00€

0
Išparduota
MELASPEEL KH PEELING, 60 ml

MELASPEEL KH PEELING, 60 ml

pH 2.0 - 2.4

INDIKACIJOS: Žemesnio odos fototipo pigmentacijos. Odai jau pratusiai prie hidrokinono.

SUDĖTIS:

  • 10% Pieno rūgštis
  • 10% Citrinų rūgštis
  • 5% Kojo (Kojinė) rūgštis.
  • 2% Salicilo rūgštis
  • 2% Alfa-arbutinas.

NAUDOJIMAS:

Šios linijos pilingai daromi sluoksniais. Užtepę pirma skuoksnį, palaukite maždaug 3 minutes, kol pilingas prasiskverbs ir leiskite jam išdžiūti. Tuomet užtepkite antrą sluoksnį ir visuomet stebėkite odos būklę, kad galėtumėte kontroliuoti eritemą ir frostingą. Kai tik užtepsite norimą kiekį sluoksnių, pilingą užbaikite vienu iš produktų su silpnu rūgštiniu pH (Acglicolic classic - cream gel forte arba Retises CT yellow peel).

Sluoksnių kiekis: rekomenduojama pradėti pilingą 1-2 sluoksniais, palaipsniui didinant sluoksnių kiekį sekančių procedūrų metu. Norint padidinti prasiskverbimą ir pasiekti didesnį gylį, naudokite daugiau sluoksnių. Žmonėms, turintiems tamsią odą, pilingą su rezorcinoliu darykite ne daugiau 2-jų sluoksnių, kitu atveju galite sukelti uždegimą. Pagal Fitzpatrick’o odos fototipų skalę I ir II fototipui galite naudoti net iki 5-6 sluoksnių. Pilingą galite tepti ant viso veido arba tik labiausiai pažeistose vietose. Šiuo atveju gali būti naudojami skirtingi pilingai, iš pradžių užtepant lengvesnį pilingą ant visos veido odos ir tada stipresnį pilingą ant probleminių vietų

Prekės kodas: 40000835

Pristatymas į namus kurjeriu (2.90€)

Pristatymas į OMNIVA paštomatą (2.40€)

Atsiėmimas Vilniuje (per 4 d.d.)

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Patvirtinkite, kad sutinkate su medexy.lt slapukų naudojimo politika.